Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

zar te to cudi? jel ti je ovo pri put da trazis stan preko oglasa?

to je sledeca akcija

ja izdajem stan, ja odem i dam oglas u halo oglase

posle mene dodje baja iz agencije i plati halo oglasima da zameni moj broj sa brojem agencije

ti zoves oglas koji sam ja dao i javlja se agencija.

pfff

zovi agenciju koja radi po ostvarenju, to ti je jedini nacin da nadjes dobru gajbu

ovo mi je 9ta gajba u bg-u tako da znam :)

ili alternativa ti je da gledas oglase u dnevnim novinama, tu su cesto licni brojevi

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma nije mi prvi put,ali me jebano nervira :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Najzad otishao do grada i uzeo zalihu dvd case-eva... sad najzad ne moram da kuburim sa 3diska / case sistemu \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

pur lounli shejn... :(

elem.. dan protekao klizeci na poslu sad idem na bleju gajbi dolazi neko drushtvance mozhda pogledamo neki film ili neshto.

juche bio na nekom ispracaju koleginice u penziju pa se ozhdrao jagnjeceg pechenja za medalju (pechenje je za medalju) i sjaaajno sam se proveo uz 2.5 litara vinca.. :D a nisam se ni napio... :D

Danas dan protekao rather brzo i sad vec odo da palim doma.. a ne znam ni zashto sada ovo pishem a trebalo bi vec da sam zgasio mashinu i utekao da klopam neshto usputno :D

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

"Ugostitelj Joso Mraović iz Gospića osudjen je na tri godine zatvora zbog silovanja američke košarkašice Ilajše Džeret, odlučilo je sudsko veće županijskog suda u Rijeci na čelu sa sudijom Đurđom Jovanić. Iako se izricanje presude Mraoviću očekivalo još 29. januara, presuda je odložena jer je prihvaćen dokazni predlog za dostavljanje dokumentacije vezane za davanje iskaza Džeretove gospićkoj policiji.

Mraovića terete da je 13. aprila 2005. godine, posle ručka u njegovom hotelu, ušao u sobu Džeretove s namerom da je seksualni iskoristi. On je pokušao da je odvuče prema krevetu gde joj je, držeći je rukom oko struka, nasilno prodro prstom u analni otvor, što se smatra radnjom identičnom silovanju, konstatovala je sudija Jovanić. Košarkašica ga je nakon toga izgurala iz sobe.

Na prvom sudjenju, u Gospiću, sudija Branko Milanović, poznat po brojnim skandaloznim presudama, bio je mišljenja da je to što je Mraović učinio Džaretovoj predstavlja "radnju identičnu rukovanju", pa ga je oslobodio. Tu presudu poništio je hrvatski Vrhovni sud i zbog brojnih nepravilnosti u istrazi i sudjenju koji su vodjeni u Gospiću ceo slučaj prebacio u Rijeku.

Mraović se sve vreme sudjenje verbalno obračunavao s novinarima, nazivajući ih psima i izdajnicima domovine, koji su "oterali generale u Hag" i "mrze sve što je hrvatsko". Predstavnicima medija poručivao je da nadju sebi "drugu domovinu", a znao im je bacati oglodane kosti ili, čak, lajati na njih. Nakon čitanja presude, ugostitelj Mraović je izjavio da je ona doneta pod pritiskom medija i političara, koje medjutim nije imenovao, kao i da je američka košarkašica sve izmislila, jer je želela otići iz Gospića i napustiti tamošnji košarkaški klub."

195779911147aaea0115b7a162957182_big.jpg

OMG crnkinja igra basket u Gospicu? Nisam znao. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Mraovića terete da je 13. aprila 2005. godine, posle ručka u njegovom hotelu, ušao u sobu Džeretove s namerom da je seksualni iskoristi. On je pokušao da je odvuče prema krevetu gde joj je, držeći je rukom oko struka, nasilno prodro prstom u analni otvor, što se smatra radnjom identičnom silovanju, konstatovala je sudija Jovanić. Košarkašica ga je nakon toga izgurala iz sobe.

[roflmao] [roflmao] [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Na prvom sudjenju, u Gospiću, sudija Branko Milanović, poznat po brojnim skandaloznim presudama, bio je mišljenja da je to što je Mraović učinio Džaretovoj predstavlja "radnju identičnu rukovanju", pa ga je oslobodio

[roflmao]

Ovaj sudija mora da je sa svima na prst u dupe!!!!

Ima li neko lepsi i jaci od mene!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

hmm.. odakle da idu tamo? :D

ako mislish na onaj deo koji je kod bazena tamo tuda ide, tj. staje 78 sa nbga... a tuda prolaze 47-48-50, a ako mislish na tamo kraj sa dedinjem tuda pichi 59. :D

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Meni je bre zapravo dan bio sasvim fin :)

Uspeo sam da ubedim mauda se bar malo mrdne od "ti si xx uvreda stava" :D,trchao po najvecoj kishi i blatu i osecao se tako jebano tr00 :D

Evo sad sam bio na kafu sa jednom extra curom,koju sam bash bash zgotivio i tako :D

Bash lep dan i ako je bedno vreme bilo,shto me dovodi do zakljuchka da svaki dan moze da bude do jaja ako se potrudish :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

vidis kako te skola sprecava da se kulturno uzdizes ! :D i posle zasto ljudi ne idu u bioskope :D

sedim kuci i prdim od tatinog pasulja :D o jea :D

pitam se da li da gledam seselja ili da sedim za kompom :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...