Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znaci kad procitam ovako nesto lakijevo uvek pozelim da se ne razbolim u ovoj usranoj zemlji vise nikad!

bio sam sinoc na stonom fudbalu do 1, a kad sam dosao gajbi morao sam da dovrsim citanje poglavlja poslednje knjige "mracne kule". sad ne znam gde bijem. zivot mi se pretvara u kurac na biciklu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa evo recimo sad bi mi legao neki gripchitj da se malo odmorim [:D]

a i G ima dobar argument! tj. argumente :)

btw kanim se 2 meseca da odem u pansport da kupim neke proteine, koji je u yubcu, na 5 minuta kolima od mog posla, i nikako da nadjem vremena. malopre skontam da rade isporuku na gajbu za 200 dinara. lenjost rula, ionako nemam vremena da potrosim crkavicu koju zaradim.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

koja horor priča, laki, strašno.

na svu sreću, zaista sam retko bolestan, a odavno se nisam ni povredio. ranije sam za te povrede išao kod privatnog ortopeda, državni ti za svaku glupost zalepi gips pa ti oporavak traje 5x duže.

Link to comment
Share on other sites

@Laki

Ahahahahahahaha, ovo se moze porediti sa najboljim romanima i pricama ruske literature. Magija, magija. Sve je tu, ironija, sarkazam, nadrealizam, metafora, fantastika, satira, alegorija, apsurd, sve. Bravo!

@Topik

Im da jem.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

umrla sam totalno... ne znam da li je gora situacija u poreskoj ili trgovinskom sudu... shetaju te samo tako da bi ti na kraju izdali pogreshan papir... sve to treba spaliti...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

jebeni vodokotlic se sjebao, gazdarica pocela da me truje kako nisam prijavio sinoc.. otkud znam, nisam ni isao u wc.. verovatno su ove krave do-cimerke sjebale nesto..

necu da idem na vezbe iz mate danas, to je priprema za sutrasnji kolokvijum koji planiram da padnem, tako da ono.. bolje da ne gubim ceo dan bezveze.

Link to comment
Share on other sites

profa je bio na faxu 15 minuta, i zapalio za NS, jutros u pola 8.

ja sam stigao tamo oko 10:15.

divno sam se prosetao, sreo ortaka i popio kafu u gradu.

ali preview diplomskog nisam pokazao profi.

sad odo da spavam, reko matorima da me bude u 5, a ustacu u pola 7 [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ko je dobio ADSL,

Vudu, Vudu!

Ko je dobio ADSL

o Vudu je!

A sada, da deblokiram prikazivanje slika na web sajtovima (btw, avatari su vam mnogo gej [:D] ) i da populišem download listu i skinem sve za čim sam toliko žudeo! Jeajeajea!

Sve vas volim puno!

10Commandments-09d.gif

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kako sam se shookirao

sestri u ns-u izgorelo pola stana, jer kako su vatrogasci utvrdili esplodirao je tv sam od sebe :((

sva sreca te su ona i mala sestricihna bile u setnji, a i zet je bio pametan te je osiguran (radi u ddoru pa nekako dodje logiocno)... smrdljivi samsung sam od sebe je samo pukao i zapalio dosta toga pored njega... auh...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@shule

reche mi juche mihajlo da je dobio rur kolegu u ofisu :D

a chuo sam i da imate neke provokativne shefice i sekretarice, hohoho

@laki

dobra gibanica je josh bolja ako se radom zasluzhi :D

@vudu

bra'o, zasluzhio si :]

a ja se razvlachim po sobi atm. ishao bih da perem kosu ali mi je crkao grejach u bojleru, dan nakon shto je crkao motor vesh mashine... happy happy joy!

i tako, chekam sestru da me udostoji posete, mislim se shta sa svojim mladim zhivotom, radujem se shto sam imao nikad lakshi dan na poslu, uzhasavam se pomisli da tju ostati bez istog sve tamo do jeseni, mudrujem kako da nadjem novi izvor kesha a da to ne podrazumeva prodaju mog tela... ili pojedinih organa, i takooo. posle ljudi pitaju "shta tje mu paja??" :]

Link to comment
Share on other sites

@shule

reche mi juche mihajlo da je dobio rur kolegu u ofisu :D

a chuo sam i da imate neke provokativne shefice i sekretarice, hohoho

Nisam ni sumnjao Rasime da imas kontakte na sve strane :D

FFS sve sami skrndelji :S

edit:

ROFL za mendzijev predlog :)))

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...