Jump to content

Ovo me je oraspolozilo


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

do jaja fora sa tvrdjavom ono crno bela a ti posle tripujes da je u boji

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

253px-FAP_logo.svg.png

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Nikate brate hvala ti shto si mi ovaj predivan dan uchinio savrshenim :D

Ugushih se smejajuci se :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ma jok, sleglo se, vidis kako je sve razjebano odjednom, nema sanse da je tripovo da je plitko. pogledaj onaj drugi auto, isto je zamalo otiso u kurac, ne bi se niko tako parkirao. takodje mislim da nema sanse da tolka rupa bleji tu, a da nema nikakvih znakova i ograda, takodje, otkud tolko vode u njoj. sto posto se urusilo.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

^lol

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ja sam dosta puta ispekao one preskupe a opet fensi dr oetker pice na rešetki, i nijedna nije fejlovala :)

[:X]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...