Jump to content

novi auto za ~12k


Doolio

Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niiiijeeee....

evo, suzuki baleno je npr. najbolji automobil na svetu! ;)

...posle kije

Hahahah, najbolji auto je Suzuki Swift, a posle njega Baleno, a posle njega prosid :)

Edit: da kucnem u drvo, dobar je Swift.

ahaha, dobri ste:)...nego kad vec pricamo o popravkama, trebalo bi da zamenim soferku i prednji branik, al ne smem da pozovem servis da pitam koliko kostaju:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja se bash tripujem pezhoa, koliko sam gledao po netu svi se zhale da se kvare u pm i da im je garancija tuga (pricam o novom pezou)..

jel' to istina? :)

japanci wtf :)

ostalo je krsh ili bleda kopija ili treba da si milioner

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ahaha, dobri ste:)...nego kad vec pricamo o popravkama, trebalo bi da zamenim soferku i prednji branik, al ne smem da pozovem servis da pitam koliko kostaju:)

Idi nek ti izliju/poprave branik ako nije mnogo ostecen, to bi ti onda znacajno smanjilo troskove... soferka bi trebalo da je stotinak evrica.

japanci wtf :)

ostalo je krsh ili bleda kopija ili treba da si milioner

nemojmo biti toliko iskljucivi :P

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Idi nek ti izliju/poprave branik ako nije mnogo ostecen, to bi ti onda znacajno smanjilo troskove... soferka bi trebalo da je stotinak evrica.

branik je vec izlivan/popravljan pre neku godinu i polako pocinje da se raspada...a mislis da ce soferka biti tako jeftina, ja racunao 200-300 evra...zvacu glass servis da pitam, ne pada mi na pamet da idem kod onog lopova sto drzi suzuki servis na autoputu...mada ima i neki servis na bezanijskoj kosi, mogao bi da odem tamo da vidim kakve su cene...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

branik je vec izlivan/popravljan pre neku godinu i polako pocinje da se raspada...a mislis da ce soferka biti tako jeftina, ja racunao 200-300 evra...zvacu glass servis da pitam, ne pada mi na pamet da idem kod onog lopova sto drzi suzuki servis na autoputu...mada ima i neki servis na bezanijskoj kosi, mogao bi da odem tamo da vidim kakve su cene...

Glass Service zovi u svakom slucaju... Primer, soferka za najnoviju Opel Zafiru u Beoauto-vom ovlascenom servisu kosta oko 26.000, tako da racunam da ce realno biti oko 100 evrica za Balena u GS... osim ako ga ne tretiraju kao redak automobil. ;)

btw, oprao sam auto danas do jaja detaljno... SPREMAN JE ZA ZILJ! :)

sid1.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

haha, nisi zatamnio tablice na slici, sad kad ti vidim auto u gradu, mogu da ga zagrebem ključem [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

uvek bio :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

platiću vudsiju 100 đunti da on to odradi [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ovije dana cu da idem do osiguranja da im pokazem cuknuca, pa didem na opravljanje. e sad, kasko mi istice za nesto manje od mesec dana, pa me zanima, ako on probije taj termin na popravci, kako i kad se racuna kasko za sledecu dinu i jel ima neke veze to sa ovim popravljanjem itd, posto meni oko tog kaska nista nije jasno...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ti imaš ugovor za kasko koji ti važi godinu dana. Ako se u tih godinu dana nijednom "ne iskoristi" kasko, tj. oni ne moraju ništa da ti isplate - imaš popust 15%. Ako se to ponovi i u drugoj godini, popust je dodatnih 15% i to je maksimum, znači, treće godine ti ne bi računali još 15%. E sad, ti sam kombinuješ kada ćeš prijaviti oštećenja shodno tome kako ti bude najisplativije. Znači sačekaj taj ugovor gde ti piše da nisi imao oštećenja u protekloj godini i gde dobijaš taj popust i tek onda prijavi štetu.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ma otici cu ove godine zato sto je cuknut pre sto godina, ne mogu da se smaram vise, a i ima tri 'cuka', pa bi bilo malo debilno da se pojavim kao e, ovo mi sve juce bilo, a i pretpostavljam da se izvaljuje da nije od juce.

srba:

nema udesa, sve su mentolska cukanja, neka grebanja i mali tripovi...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Da sam na tvom mestu sachekao bih josh, pa popravio sve to pred prodaju kola (ako naravno nisu neka globalna chukanja pa ce da zardjaju). Mene je skoro neki debil ogrebao na parkingu (dodushe nije ni farbu do kraja skinuo), ali nemam nameru da sada troshim pare na to, nego za jedno 3-4 meseca pre nego shto reshim da prodam auto sredim sve te sitne ogrebotine i male zezalice koje mogu da se pojave.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

pa necu da prodajem verovatno jos 5-10 godina:) a ruzno je stvarno da idem sa novim kolima iscukanim...sto se tice rdjanja, ove dve, posto su ogrebotine, mozda i mogu, mada ova najmatorija odoljeva vec tipa pola dine, celu zimu je prezivela:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...