Jump to content

novi auto za ~12k


Doolio

Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ljudi ja sam samo pawn in the game of life = ja gledam sta da se uzme, a globalne instrukcije dobijam od svevisnjih clanova porodice, a oni su u fazonu nov auto i tacka. delam samo u svojim ogranicenim okvirima.

sto se tice corsa vs astra tripa, nije mi toliko trip zato sto je korsa mala jer nije premala, ja cu uglavnom tu voziti jos mozda dvoje, eventualno troje ljudi od kojih su svi zene i nisu visi od 165. ja imam 178 i mrsav sam:)

ali prve instrukcije su bile uzmi sto vece, onda kad je skontano da ni to manje nije u stvari relevantno malo, onda je krenulo premisljanje i zbunjivanje. tako da nije to trip, ali astra jeste veci auto, jaci auto, dobija se brdo opreme i sve to za 11.500e. korsa jeste nov model, ali je manja, slabija i dobija se za iste te pare ili klot ili sa nekom minornom opremom (ne znam, videcu jel ima neki hevi popust). fazon je u tome sto je meni 12k apsolutni maksimum, znaci da je u ponudi porse karera za 12001e, ne mogu da ga uzmem. tako da ako korsa za 11800 npr nema klimu, onda je cao. nadam se da mi je sad logika jasnija:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

u onom postu sam prvo napisao bas o tome kako je dosta prostran i kako sam ja prilicno lepo seo na zadnje sediste sa 190c blabla pa sam editova.sad je jasnije:)

a za korsu samo proveri da li imaju popust,dalje nemoj ni da gledas,moze slucajno da ti se svidi:)jer essentia i enjoy(prva dva paketa opreme)nemaju klimu,a najisplativije je dodati klima+cd paket od oko 1k eura,tako da to onda zasigurno prelazi tvoj budzet.

2Face,ja zamalo bas megana polovnog(04) za 8k da uzmem,i to je presao manje od 30k,al ga prodade ortak:(

a ortak koji ceo zivot vozi predrk kola se frapriao kad je provozao ria.kaze da je neverovatno dobar.bas cu ga i ja pogledati na sajmu

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

trebao si ga uzeti...mnogo gotivan autic...nekako mi prirasto za srce....ako ga budem menjao samo nova generacija dolazi u obzir :))za te pare megane samo zato sto ti je drug...:)) inace gledam ..krecu se i vise od 9000...!!

rio je mnogo gotivan...mada mi je ceed jos bolji i lepsi...imas u toj klasi i hyundai i30...vrlo zanimljiv auto...pa lacceti

ali sve to prelazi budzet gore pomenutog mladica od 12k...ali npr....za 13k dobijas osnovni model 1.4 sa klimom podizacima

i jos ponesto...a klasa iznad corse i ekipe...da ne govorim da imas sada akciju za 307 od 14 k mislim...sa brdo opreme dok traju zalihe...ali uopste ne odskace od ovih koreanaca...

sve u svemu uzmi astru i nemisli...jebiga...mislim da nudi najvise u odnosu na konkurenciju..na stranu sto je model prevazidjen...za nase uslove vise nego odlican...ne znam samo da li ima hatchback...posto mi ovaj sedan mnogo ruzan...

astra classic II 1.4 twinport odlican izbor...mislim 90 ps ako se nevaram..vise nego dovoljno za beogradska brda :))

Edited by Face'

niste ni svesni...

Link to comment
Share on other sites

pa ono, ako ne padnu neki zverski popusti, onda izbor ostaje isti ko i kad sam postavio topic otprilike, znaci, astra klasik, kordoba, kia rio, hjundai aksent, tu su jos i mazda 2 i 206-ica...

aveo sam odbacio jer mi nesto ne uliva pouzdanje, a i ruzan mi je podosta...

laki - kia rio moze da se zbudzi skroz za 11.900:) sto se estetike tice, kordoba mi je ol d vej. jebiga, gledam jos malo jel ima ovih popusta, onda idem konacno u akciju konacnog izbore i kupovine.

edit: iskulirao sam kakooov post:) taj rad, rio je ful za te pare.

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

BUMP!

omg pro_cee'd is on my parking in front of zgrada!:)

fajnali:)

dva pitanja za dovlu:)

-kojom magijom treba da se posluzim da bi prednje sediste klizilo ka napred kad ocu da ga oborim da udjem pozadi? pise u onim sranjima da ima to klizanje, ali ja ga ne kontam, samo se obori naslon i onda treba da se uvlacim ko debil.

-ovo je malo smesno, ali izvinte, nikad nisam to radio:) kako da stavim tablice lol? jel moram nesto da busim ili sta? one ne mogu ovako da ulete, a oni plasticni drzaci imaju gomilu nekih govana i kvacica koje ne znam za sta sluze, valjda za neke fensi tablice koje nisu nase, sta li.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

starbake fala:)

al dobro, to je family car, znaci kurirskih duznosti na sve strane, al dobro, autic je do jaja, bolje kurir u sidu nego kurir u samari:)

raven:

jebiga, pade kisa, bice:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

BUMP!

omg pro_cee'd is on my parking in front of zgrada!:)

fajnali:)

dva pitanja za dovlu:)

-kojom magijom treba da se posluzim da bi prednje sediste klizilo ka napred kad ocu da ga oborim da udjem pozadi? pise u onim sranjima da ima to klizanje, ali ja ga ne kontam, samo se obori naslon i onda treba da se uvlacim ko debil.

-ovo je malo smesno, ali izvinte, nikad nisam to radio:) kako da stavim tablice lol? jel moram nesto da busim ili sta? one ne mogu ovako da ulete, a oni plasticni drzaci imaju gomilu nekih govana i kvacica koje ne znam za sta sluze, valjda za neke fensi tablice koje nisu nase, sta li.

Chestitke, kupio si najbolji auto na planeti. :))) gief pix sto pre!

Sto se sedista tice, povuches kvacicu, oboris naslon skrooooz do kraja i jednostavno guras sediste napred dok ujedno drzis naslon skroz dole. Ispraksovaces se... retardirano je, ali jbg. Jedino posle moras da vratis sediste uz pomoc one rucice ispod sedista, te ti trebaju obe ruke.

Sto se tablica tice - plasticni okvir se zashrafi u one rupe na branicima, na mestu predvidjenim za tablice naravno, a onda se skine donji (ili gornji) deo plastike sa okvira. Tablica se ubaci, ugura unutra, i ta plastika se vrati nazad na svoje mesto. Ponekad ima i varijanta da se skida ceo okvir, a ne samo donji ili gornji deo, ali uglavnom je fazon sa tim skidanjem.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

fala, jes autic bruka, stono uvek kazem, izgleda duplo skuplje:) jos me par likova cimalo da otvaram na parkingu da gledaju unutra i te fore:)

aha, cek, ono se ne iskliza samo nazad, nego moram da drzim onu rucicu za pomeranje? pretpostavljam da onda on zapamti gde je bio ranije, tj da se vrati tamo gde treba sa tom rucicom? mora da je fazon u tom guranju naslona na dole, posto meni nesto nije htelo da pici ka napred, videcu sutra.

pretpostavljam za okvire da bih izvalio, nego sam u opstini zavrsio kad je bilo ovo nevreme, pa je bio mrak kad sam se vratio, pa reko necu da se smaram, taj rad:)

pix, bice, ali ono, isto izgleda ko tvoj, samo sto nema alu nego radkapne:)

sto se tice nekih utisaka, jos je rano, pod jedan, vozio sam ga desetak minuta, pod dva, ja licno nisam vozio nista jedno dve godine, tako da sam glup ko kurac, a i pre toga sam vozio ladu:) u svakom slucaju, papucice su omgwtf, svaka vata odmasadaodma, pomislim na gas, ode ja na 3k, jedva sam skontao da ga drzim na 1,5-2 zbog razradjivanja, pomislim na kocnicu, stojim vec:) pozadi da se gleda nema teoretske sanse:) ali dobro, spoljni retrovizori su omg biiig i vidi se sve, jedino sto sam ja navikao da se parkiram sa okretanjem, pa moram sad da se prestekavam na kamionsko parkiranje.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

haha, jao brate, realno, sreca je pa je daf/knjaz blizu pa mogu da se prosetam do nj, nemas pojma koja je frka sesti u nov auto od milion milijardi evra klot trezan, ono, kontam da ne bih smeo da mu pridjem sa pola piva u sebi na sto metara, skuco bih se u mozgu pre bilo kog kontakta s kolima:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

haha, jao brate, realno, sreca je pa je daf/knjaz blizu pa mogu da se prosetam do nj, nemas pojma koja je frka sesti u nov auto od milion milijardi evra klot trezan, ono, kontam da ne bih smeo da mu pridjem sa pola piva u sebi na sto metara, skuco bih se u mozgu pre bilo kog kontakta s kolima:)

Zanimljiva logika...

meni je taj pro_ceed jako losha kopija astre...

Uuu, ovo je bilo hrabro. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

zakljucujem da me nisi skontao, hteo sam reci da mi je frka da ga vozim i trezan, a kamoli alkoholisan, pa makar to bilo i pola piva, ne bi mu priso ni na sto metara. jasnije?:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

da bre, eno ga na parkingu i svi ga gledaju i neke ribe isto ga gledaju!111

ma ne, proci ce me to, ali ja sad imam osecaj reda velicine posle vadjenja dozvole, a auto je skup za standard moje famiglie, ali sam ga izdejstvovao jer je najbolji za te pare i to mi je onda dodatni trip.

pazi kad me ne nerviraju te rucke nesto, bilo bi lepse da su bele, ali nije strasno, ja sam jos uvek omgwtf opcinjen kad ga pogledam otpozadi pod uglom od tridesetak stepeni i ne mogu da verujem da vozim TO, tako da jebes kvake:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

prosid fun for all teh family, sto volim kad jedini vozim, vozi kevu na poso 4 puta ove nedelje, upravo odvezo svecu do hotela jugoslavija, jos malo pa cu i drugu svecu do kneza, onda usput prvu svecu kupim...a ne mogu da se razderem posto se ja vozim ko somina, a zajednicki je auto:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...