Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nisam gledao mec, ali da je bilo koji drugi igrac u pitanju, rekao bih sto je rekao Kole, medjutim kod Noleta se nikad ne zna sta je taktika. Znam da ovo zvuci prilicno glupo, ali videcemo na Vimbldonu ako se sastanu njih dvojica.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Jeste da se nole lako izretardira ali ovaj nadal majko mila treba jednu kesu da stave iza njega da skuplja g*vna koja ispadaju iz njega pri svakom njegovom potezu... i nije mi jasno sto nije nole malo probao servis volej igru sa vremena na vreme stalno se nesto retardirao...

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao mec, ali da je bilo koji drugi igrac u pitanju, rekao bih sto je rekao Kole, medjutim kod Noleta se nikad ne zna sta je taktika. Znam da ovo zvuci prilicno glupo, ali videcemo na Vimbldonu ako se sastanu njih dvojica.

bole, reci cu samo ok, jer nemam zhelju da mi detaljnije objashnjavash logiku iza te "sad cu d'izgubim ko budala da bi protivnik na osnovu toga mislio da cu na najozbiljnijem turniru na svetu da ponovo padnem psihichki kad je najtezhe, al kita, tamo cu da stisnem i to ce toliko da ga zbuni da cu da ga porazim gore nego on sada mene"-taktike

Link to comment
Share on other sites

Pore prve Ane sad imamo u Jelenu na drugom mestu :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nadal uzima Wimbledon!!!

Ili ce nioutkuda da se pojave Murray i Baghdatis LOL. . .

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

topik za viceve je u zoo vrtu

veruj mu XD lik je izjavio da ce da osvoji wimbledon!!! znaci lol

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

u pon krece wimbledon

http://www.wimbledon.org/en_GB/index.html

djoka do osmine finala od nosioca ima karlovica, bagdatisa, nalbandiana, vavrinku, ferera, naravno to su potencijalni protivnici.

u polovini zreba je gde je federer. do 4og kola ne bi trebalo da imma neku frku, do petog mu je najverovatniji kanditat wawrinka/ferero, 5o kontam bagdatis.

tipsa ako prodje prvo kolo, najverovatnije ide na rodika, on do osmine moze josh da se sastane sa ljubicicem, davidenkom, tursunov, on je u polovini zreba sa nadalom.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Uopste nije neshto dobro pros'o taj Djoka, sta covek da radi. Mada su bili smeshni naslovi na domacim i hrvatskim sajtovima "Djokovicu tezhak zreb" kod nas, a hrvati "Ljubicic i Ancic dobili tezhak zreb" :)

tipsa bi opusteno mog'o dobro da prodje samo da se nesto ne izglupira, igrao je vec sa rodikom x puta.

Link to comment
Share on other sites

naaah, mozda bi se ti trudio da si na mom mestu, to me it just comes effortlesly ;o)

nego prichah nesto sa nemanjom, pashanski ima ok zhreb isto dako da ima dobre shanse da prodje do treceg kola gde bi se susreo najverovatnije sa tipsom =o))

Link to comment
Share on other sites

Ni 1 nije naivan protivnik, prosli Wimbledon Baghdatis je igrao 5 i po sati (2:3) vs Djokovica, Ferrer,Nalbandian,Wawrinka = opasni i mogu da iznenade, a Karlovic ima jak servis sto je za travu najbitnije.Ali ako je ikad Nole mogao da uzme ovaj Grand Slam, sad moze ;) Mada opet kontam da ce Federer da izdivlja ovde, ima preveliki motiv, 6ta za redom titula ovde i ostanak na #1.Rafa ako ne udje u finale pada na #3 sto si prizeljkujemo :)

Kod zena je sad Ani mnogo zajebana situacija, brani to #1 mesto na WTA i jednostavno mora top2 da bude, JJ je izgubilo 2go mesto ali sad napada titulu, ali uz Williamsove,Sharapovu,bice zeznuto, i da Kuznjecovu stoku koja udara 200 km/h lopticu ;)

A Kole btw oko 70% Srba navija za Jelenu u zenskoj konkurenciji, pa ako hoces da se razlikujes join AI fan club :P

~~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...