Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bukvalno mi se place sto nisam gledao mec od pocetka...odgledao sam samo poslednji gem...

svaka mu cast,ali sto kaze komentator,nazalost,pamte se samo pobednici...

ali odlican rezultat,samo treba da nastavi da napreduje,i dobijamo jos jednog VRHUNSKOG tenisera...

cestitke i Noletu i Ani...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

jebote zasto sam propustio jebeni mech :((

takodje :( zna neko mozda kad je repriza ?

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Federer: Kakva borba!

Svetski teniser broj 1 Rodžer Federer odao je priznanje Janku Tipsareviću posle maratonskog duela u 3. kolu Otvorenog prvenstva Australije. Federer je priznao da se odavno nije tako namučio posle pobede u pet setova i 10:8 u odlučujućem, petom. "Kakva borba! Ne dešava se često da odigram meč u pet setova, osim ako je protiv Nadala na Vimbldonu. Bilo je dobro biti deo ovakvog okršaja", rekao je švajcarski as posle meča.

"Tipsarević je dobar momak. Šteta što je neko morao da izgubi. Žao mi je što ponekad na kraju ne može da bude nerešeno. Od ovakvih mečeva ću osedeti mlad. Šteta za njega, ali sjajna pobeda za mene", dodao je Federer, koji je i pre duela sa Tipsarevićem najavljivao težak meč.

Već u prvim izveštajima vodećih svetskih medija, duel Tipsarevića i Federera označen je kao jedan od "klasika" turnira u Melburnu, a duel, koji je trajao skoro 4 i po sata, nazvan "epskom borbom".

Za Tipsarevića ovo nije bio prvi put da je učestvovao u "trileru" na nekom od gren slem turnira. U izveštajima se navodi da je 49. igrač sveta odigrao "meč života" i pružio partiju koja ne odgovara njegovom trenutnom plasmanu na ATP listi.

Link to comment
Share on other sites

djoka igra protiv hewitt-a koji je dobio bagdatisa u 5 setova, malopre se to zavrshilo, interesantno da je sad negde 5 ujutru po njihovom vremenu:)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...