Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

I Zimonjić pobedio u dublu 6/2, 6/3.

Ne znam kako je igrala jelena jer nisam gledao, ali se nadam da se malo izvlači iz problema.

No u jednom od iznenađenja dana, izvesna C. Dellacqua, australijanka koja je proteklih pet godina ispadala u prvom kolu Australian Opena, dobila je Morezmo i to rezultatom 3/6, 6/4, 6/4, što će reći da je upravo ona Jelenina naredna protivnica u osmini finala.

Link to comment
Share on other sites

da se zahvalimo maloj Kejsi Delakua sto je ubila morezmo u zaista lepom mechu jer se jelena posle svog mecha, iako je ovaj trajao ispod 2h, ponovo zhalila da je sve boli kako se vukla po terenu...ponovo se kachila sa gl. sudijom, ovaj put zbog toga sto je suTkinja mislila da jelena dobija nefer coaching od svoje keve sa tribina =o)))))) !!!11

uglavnom mislim da ce mala australijanka da joj bolje legne nego morezmo, s obzirom na jelenin tradicionalni pad u igri tokom drugog seta + ovaj umor od prvog kola...

Link to comment
Share on other sites

gledao sam jutros DJokovica,znaci nije on igrao dobro,nego je ovaj italijan idiot...ne moze da pogodi teren nikako...

svaka cast Tipsi,sad nek se potrudi da barem namuci Federera...

srecno svima !

to se zovu iznudjene greske... :D nije on sam od sebe promasivao teren nego ga je ovaj dobrom igrom naterao lose da igra ;)

svaka cast majstorima nasim... !!

niste ni svesni...

Link to comment
Share on other sites

I Zimonjić pobedio u dublu 6/2, 6/3.

Ne znam kako je igrala jelena jer nisam gledao, ali se nadam da se malo izvlači iz problema.

No u jednom od iznenađenja dana, izvesna C. Dellacqua, australijanka koja je proteklih pet godina ispadala u prvom kolu Australian Opena, dobila je Morezmo i to rezultatom 3/6, 6/4, 6/4, što će reći da je upravo ona Jelenina naredna protivnica u šesnaestini finala.

valjda osmina...

http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?y...p;nav_id=281087

Link to comment
Share on other sites

da, da, osmini, moja greška.

Video: Anti-turski ispad Markosa Bagdatisa

Kiparski teniser Markos Bagdatis nije se izvinio za svoje ponašanje na snimku u kome zajedno sa navijačima Grčke peva anti-turske i anti-makedonske slogane.

On je snimljen kako drži baklju i peva sa grupom navijača Grčke koja se sukobila sa policijom tokom Australijen opena za vreme meča između Čilenaca Fernanda Gonzalesa i Grka Konstantinosa Ekonomidisa.

Na zapisu snimljenom tokom roštilja čuje se pevanje “Turci napolje sa Kipra” kao i ono u kome se Makedonija smatra grčkom teritorijom.

"Nemam potrebu da se izvinim jer u tom videu protestvujem zbog situacije u mojoj zemlji Kipru, koju ne priznaju ni Ujedinjene nacije", smatra Bagdatis.

Ista grupa je učestvovala u nedavnom sukobu sa policijom u Melburnu kada su organi reda prskali Grke sprejom sa biberom, nakon čega je deset navijača izbačeno a troje uhapšeno.

Bagdatis je našao opravdanje i za ponašanje grčkih navijača:

”Čuo sam da je policija došla do njih i odmah počela da ih prska sprejom, iako navijači nisu učinili ništa loše. Samo su glasno pevali i možda popili po koju i to je sve”, tvrdi Bagdatis.

Link to comment
Share on other sites

Bagdatis je kralj

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

to se zovu iznudjene greske... :D nije on sam od sebe promasivao teren nego ga je ovaj dobrom igrom naterao lose da igra ;)

svaka cast majstorima nasim... !!

pa ja bas pricam o broju NEiznudjenih gresaka :D...nvm.

lepo napreduju svi,realno svi ce proci dalje,jedino Tipsa ima jako male sanse...jel zna neko kad se to igra?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bagdatis je kralj

ma nema shta dodati uopste na ovo. dovoljno je videti sa koliko emocija igra taj chovek svaki mech da je to neverovatno.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ljudi bre, jel' gledate kako se tipsa drzi protiv fedija? :)))))) mali je kraaaaaaalj ! [:D] trenutno 1:1 u setovima (2 taj brejka 6-7. 7-6), i izjednacheno u trecem setu 2:2 u gemovima :) a djokovic je dobio prvi set:) jebem ti, spavao sam 4 sata al' ne zhalim shto sam ustao da gledam tipsarevica :)

Link to comment
Share on other sites

Idemo Janko srpski sine! (to ja da malo odmenim Mendzija)

Svaka cast Janko, svaka cast. Sto je najbolje, ovaj tenis izgleda sjajno i u ovom petom setu kada bi trebalo da se raspadaju ... Federer servira svoj 35 as na mechu (tipsa valjda ima 13 ili 14), sevaju oni forhendi, strava jedna.

A posto vidim da niko nije napisao,

Djokovic je dobio S. Querrey - 6/3, 6/1, 6/3

prilicno rutinski :)

Ivanovic je dobila Srebotnik - 6/3, 6/4

Link to comment
Share on other sites

Janko je uvek bio extra talenat, samo sto se suvise manekenisao, sad se malo uozbiljio i pokazuje sve sto zna. Svaka mu cast za ovu igru, da je sa druge strane bilo ko osim Rogera pao bi odavno

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...