Jump to content

Cloverfield


AlexG

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rudi 9/11 djuli 9/11 jani 9/11? pa on 9/11 je sada 9/11 pretvorio taj 9/11 u sprdachinu 9/11 tako da sumnjam 9/11 da bi ga iko 9/11 zvao...

mislim ono, chim smo razreshili da je odgovor nesto sto je boletu jasno na prvu opalo je interesovanje za pogadnjanjem

inache margi kada bi se trazhio realno nesto, na onim film related fake sajtovima sto su postavljeni po netu ima indikacija da je stvar osetljiva na jake zvukove slichno kitovima koji se gube kad uvate sonare podmornica...tako da u filmu ako ga skenjaju skenjace ga nekim sonic akcijama...a to sto je bole mislio...ma ne zna ni on sam sta je mislio ;o))

omg dovesce ga na exit i beat na dacne areni ce ga ubiti!!! SRBI TO TEH RESCUE!

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ma ne margi, ima maja nije bole toliki gay da lazhe na forumu nego ono...njega zhulja sto ljudima treba 5 sec da povezhu "dorknob" = kvaka = catch 22 = #22 a za ono sto je njemu logichna asocijacija to nikome na pada na pamet

mislim ono, mozhe da bude bilo sta sto smo vec navodili od ghostbustersa i godzile preko ramboa do dzhona meklejna

also mozhe da bude josh 2000 stvari sa najrazlichitim smerovima rezonovanja:-

zhan reno tj njegov lik iz godzile

vitez koja aka touche turtle

voltron, sablja i zvedani sherifi (koji su uvek zajedno ;oP)

spajdermen (kao zastitnik njujorka bla bla)

pa onda betmen, supermen i bilo koji superheroj sve do hiroa nakamure i pitera petrelija

naravno bolketov omiljeni superheroj - james bond (lol)

ron pearlman i selma blair ;oP

pa onda imash i ala gora i majkla mura da mu pustaju svoje eko-dokumentarce

osamu bin ladena da skuca par aviona u njega

pa grinpis da ga vrati u more

300 spartanaca predvodjenih leonidom

i naravno 4x40 t6/s3 gearovanih wowovaca da ga odrade i nakon toga lutuju... ;oP

dakle ko zna sta prolazi bolketu kroz glavu, smislio je nesto, bio veoma sretan zbog toga, izabrao krajnje chudan nachin da podeli svoju dosetku sa drugima i sad se nervira zato sto je neshvaceni umetnik... ;o)

Link to comment
Share on other sites

ono shto hocesh da kazesh je da odgovor moze biti bilo shta, ukljucujuci i daniela craiga, jer je on jedini koji je uspeo da ubije lik dzemsa bonda, po boletu, ofc, a svi znamo koliko bole voli dotichnog:)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam skapirao, ovaj film je kao Lost, snimljen u shaky-camera rezimu:

That being said, there were several things I disliked about the film, namely the plot. What was the point? Presumably, we are seeing footage recovered from a camcorder after it's all happened. Also, it's presented as U.S. Government DOD material... but that's all that's presented. All you get is the footage from the camcorder, then there isn't any ending, no explanation, nothing. If you've seen the trailers, then you already know all you're going to know... it's just stretched out and filled in with some cool cgi and other bits of eye candy. After seeing the film, I still couldn't tell you what it was really about.

Way the go assholes!

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

SRBO OCESH DA KAZHESH DA LOST NEMA SMISLA A A AAA!!!!1111triessedam!

znalo se da film nije o ljudima koji skenjavaju monstruma vec o obichnim likovima i njihovom bezhanju kroz grad u takvim situacijama, glavna stvar preko koje se mora pretji prilikom gledanja je motivacija ljudi kojima je zhivot neposredno ugrozhen da snimaju to handycamom ali sve ostalo je na mestu i od "relevantnih" kritichara film dobija pozitivne (ne imba ali pozitivne) ocene...

Link to comment
Share on other sites

a da, sinotj sam pitao boleta da nije steve irvin - nije ni on...al bila bi dobra "crikey! it's amazing!" akcija (sa sve razhom u srcu ofc ;o))

mada bole nije javio dal je prochitao moj prvi spisak random imena koja sam nabacao...

no ima josh! jesus, moses ;o), homer j. simpson, jessica simpson, mel gibson, arnol schwarzenegger, darth vader \o/ dr. indy jones jr., george & steven, jay i silent bob, megatron i optimus prime...i takoooo ;oP

da li sam dovoljno banalizovao ovo pogadjanje il treba josh imena da nabacam na gomilu? ;o)))

Link to comment
Share on other sites

to sam bash hteo pitati:))

u tom sluchaju nema dvoumljenja

bata zivotinja, on je pio viski sa titom:))

ili ako idemo u drugu krajsnot kombo boban zdravkovic+sejo kalach:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ahahaha

sejo sez: budo goVEdo boBAne!

a to da je lik "nashe" gore list ne znam kolika je pomoc

jer

pobrojimo nashe likove za ameri realno mogu da znaju:

#1 - vlade divac, #2 - svi ostali - peja, milicic, nole. tachka, nema vishe =o) Eventualno istorijski potkovaniji da znaju za teslu, slobu, tileta (mada on je klizno nash) i drazhu

sto nas dovodi do toga da je bole mislio na nekog nasheg lika za kog ameri ne znaju ali bi ga zvali zbog te situacije...ko bi to mogao da bude...pojmanemam, pogadjajmo dalje =o))

i margi to bi kinezi zvali Walthera, ameri ne ;o)

eventualno da preimenujemo ny u sarajevo - onda cimamo batu ;oD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...