Jump to content

Scandal Bend


Recommended Posts

nedavno bejah na svirci gorepomenutog benda i mogu reci da sam prosto odusevljen. ovo je nesto najbolje sto je ikad smisljeno. da ja ne prdim previse evo vam iz prve ruke sta zbore oni.

sta je scandal bend?

Scandal Bend je muzicki projekat osnovan od strane cetvorice mladih entuzijasta vodjeni idejom da ujedine dva navodno nespojiva pravca u muzici. Dok se distorzijom svirani hitovi Stoje nadogradjuju brzim i energicnim ritmom, pesme Metalike poprimaju sasvim novi smisao uz tekstove prevedene na srpski jezik i prepevane na svojstven nacin turbo folka. Teski metal je moguce kombinovati sa turbo folkom i to ne samo moguce, vec je ujedinjenje neophodno!

Bend sacinjava vokalni solista Sveti Fihret poznatiji kao Mocni Milijarda, mlada "Grand Show" zvezda Nena koja takodje peva, Relic Stamen basista, gitarista Krile, gitarista Dunzy i bubnjar Stolo.

kako to izgleda u stvarnosti?

mocni milijarda prekine sve koji su svirali, upali svetla i pocne da tuzno prica

"a sad nesto ozbiljno... mene je nedavno ostavila devojka koju sam mnogo voleo(prica kroz suze), i ja sedim tako i pitam se danima, zasto bas ti... zasto bas ti...(gase se svetla, pocinje muzika)

ZASTO BAS TI MOJA IKONO SA ZIIIIDAAAA

SAHRANI ME, TAKO IZDADE BEZ STIDA ZASTO BAS TI"

koga nesto vise interesuje neka poseti www.myspace.com/scandalbend

ko ne dodje na sledecu svirku klempava mu keva

edit: upravo sam dobio email od clanova benda kojim sam zbog zalaganja za njih dobio unapredjenje na mesto njihovog agenta, ukoliko neko zeli da ih zakupi da sviraju neka se javi na scandalbend@gmail.com

sviraju po svadbama, ispracajima, decijim rodjendanima i sahranama... cijena? prava sitnica!

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

bicete propisno obavesteni. bice na forumu i planiramo da zakupimo bar bilborda po gradu. najverovatnije u areni ali jos nije sigurno. osoblje arene je dosta neprofesionalno i ukoliko ne budemo zadovoljni sa ozvucenjem verovatno cemo prebaciti svirku u dangubu.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ajde sad cu svima nesto da pojasnim polako i lagano

poenta ovog benda je zajebavanje, znaci da se oni zajebavaju i da ljudi koji dodju da se zajebavaju.

pare? koje crne pare leba ti. da li ti zaista smatras da BILO koji bend u ovoj zemlji moze da zaradi neke pare? uzecemo par primera, irish stew, momci stvarno jebeno dobro sviraju, barem po mom nekom ukusu. traze 200 evra za svirku, racunaj, njih u bendu ima 5-6, koliko je to para po osobi?

nas najjaci "rock" bend odnosno van gogh, trazi za svirku oko 1500 evra(to je podatak od prosle godine), da li ti zaista smatras da oni uzimaju "neke tamo pare", alo care! narodnjaci u srbiji imaju pare, sem njih niko. tako da si se sa svojim postom lagano isprdeo u vetar. svako od rokera koji ima neki iole solidan bend svira cisto zbog zajebancija i uzitka, oni svi imaju druge poslove da bi zaradili pare. pa jebeni tocak, koji je jedan od najboljih svetskih gitarista(sto je za njega rekao eric clapton) daje privatne casove gitare da bi uzeo pare. o cemu mi pricamo za ime boga.

sh1zra > super je sto mozes komentarises na osnovu jedne pesme, to je zaista sjaojn. bravo.

urgh > to je na neki nacin i poenta? procitaj lepo prvi post ponovo.

ocigledno je da nemate odredjeni smisao za humor i zajebanciju da bi shvatili ovo. oprostite mi sto sam vam oduzeo par minuta iz vasih fensi zivota.

kruko> zar i ti sine brate?!

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pazi, mozda je ok da chujeash ovaku neku stvar jednom tokom nastupa, ali ovo moze da bude zajebnacija samo za ljude koji poznaju te muzichare, drugima teshko da moze da bude zanimljivo vishe od 5 min. ne zelim da imam takav smisao za humor, jedno je iz zajebancije pevati metaliku na srpskom,a zavinje ribe koja nema sluha je sasvim druga stvar.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa dobro majka mu stara slazem se sa tobom ali opet koliko morash da budesh hejt da bi se smorio najcrnje i da pljujesh tj da pokazujesh da nisi skontao shalu...svako kapira na svoj nachin ali ima i chinjenice da je teshko da se shvati za nekog ko nezna o chemu se radi [xx(]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...