Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odo' da gledam Friends...smorio sam se!

omg i love you !!!

meni je to svakodnevna seansa pred spavanje...obrnuo sam seriju najmanje 20-25 puta(bez preterivanja)

@topic danas uspeo da se probudim ranije,extra,sad samo da ne protracim ovo vreme,i super...

napolju sumorno,ali potrudicu se da ovom danu ja sam ulepsam boje... ;)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ovaj kompjuter je večni izvor zabave. Ostavim sinoć neki film da se kompresuje, pogledam jutros log, a ono enkoding trajao skoro duplo duže nego što bi trebalo. Upalim cpu-z i vidim da proc non stop radi na 1.2 GHz (inače je C2D E2180, 2.0 GHz pri opterećenju, 1.2 kad nije). Izvalim da radi termalni monitor u biosu koji ne dozvoljava prebacivanje na 2.0 ako je temperatura kritična, a bogami jeste - skoro 80 stepeni. Ako ga ugasim, komp se gasi čim se pregreje. Jebeni box kuler, super je kad je nov, al kad je prljav, užas. A da bih ga očistio, moram skroz da ga skidam, termalne paste nemam, i tako.

Razmišljam da uzmem neki gigabajtov G-Power Pro, jeftin je, fino se pokazao u testovima a i mnogo lepo izgleda.

sideview_thumb.jpg

Ovo će biti milina za čišćenje, odlična konstrukcija.

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro, živi bili, Nikola sagni se i tako to... :D :D :D

hahahah i tako smo dobili zvanichni univerzalni RuR pozdrav =o) mislim da cu prestati da hejtujem Dzhonija jer Ale to radi sa takvom nonshalantnom lakotjom da nije u redu da mu se mesham u umetnost ;o))

inache chitam neke vesti...umro ajk tarner....koji je to bedak da te preko 10 godina ceo svet mrzi i pamti po citatu "i never punched her, i just slapped her a couple o' times"

Link to comment
Share on other sites

znachi najgori trip ikada mi se deshava vetj par dana, neko zvoni ko budala na vrata u 09h probudi me i onda pobegne! iscimatju se nekog dana ako nastavi da napravim sachekushu :)

ko rano rani, odlepio je. dobro jutro ^_^

hahaha

[jupi] [jupi]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Završio sam poso s kulerom, sa 85 na 30 stepeni u ajdlu, neverovatno. Ruke mi otpadoše, al tako je to kad imaš kola koja služe samo za "izložbu".

Izvini siroti momche, al' jesi ti to dovlachio elisu dzambo-dzeta iz grada kad ti otpadaju ruke? Ono sa slike ne deluje narochito teshko...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Erm... zovem servis, kažu mi da je montaža takva da mora da se skida cela ploča, na šta ja fino uzmem i oteram celo kućište kod njih da mi zamene. Ionako je sve uzeto kod njih i pod garancijom je. A i sećam se prakse iz srednje, još imam traume od menjanja kako box, tako i custom kulera.

Tako da eto!

Link to comment
Share on other sites

Satane, pa s obzirom na tvoj potencijal nece biti steta.

Ali shalu na stranu, krenuo sam da pisem dodatak, ali nesto mi se sjebao forum. Mislio sam steta zbog onoga sto je Kole rekao, a covek je jedan od najuticajnih muzicara Bluza, Roka, Soula i cega sve ne.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...