Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pusio sam devojci, a sad odo' da opichim josh jedan CW... =]

[:0]

kakav besciljan, mehanicki dan. lezim i citam celo vece, slusam tracy chapman, osecam se kao u cauri, i cekam da izadjem iz nje, u neki lepsi dan gde osecam nesto. prokletinja gistro umetnicke duse.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Najavljeni izlazak sa devojkom koja mi se sviđa je izostao, tako da se dan proveden u iscekivanju susreta, pretvorio u vece sa ukusom zelenog grejpfruta:( [xx(]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ivan u raljama života

od kada ga riba kara nema vishe vremena za drugare, ili mu je rekla da se ne druzi vishe sa nama:)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ja sam nameravao da stavim "denis&denis" u podnaslov, tako da je posle ove slike sve kul, samo je lale malo manje zavio u oblande ;)

Hehe, pa ja hteo da stavim "denis&denis", ali mi je to nekako bilo ociglednije nego ovo :) No nema veze, hvala ivane sto si slikom smirio masu! ;)

Gledam ovo "evropsko lice", i sad kao ziri nije mogao da se odluci ko ce da prodje dalje od tipova, kao oba su super, a onda je publika glasala kao 50,1% za jednog i 49,9% za drugog. Mis'im, kako je to samo providno.

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti i EPS i bulumetnu koja se greje na struju. Ovde na pola puta izmedju Beograda i Sela samo skljoca struja. Prvi talas oko 11 pola 12 kad narod ukljuci sta ima i legne da spava, taman dodje struja, eto 12, ostali poukljucuju sto imaju i... mrak. Mali Mokri, mars na zaseban trafo, ish od mene.

Link to comment
Share on other sites

Ima jos jedan topic koji je premasio 100 strana.Mesto gde admini ne dolaze, duboko u mraku ....

kladionica :))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

- ziv i zdrav.

- buran vikend pun radosti i veselja.

- reko sejntu da ga volim.

- sutra tje opet da me pljuju, jebiga i taj faks tje jednom da ode.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

veceras se izvesna situacija sa ortakom i njegovom izgleda buducom/trenutnom devojkom konacno otkrila.

i donela celom drustvu dobra 3 sata nonstop smeha.

mrzim te situacije kad vidim sranje u najavi, a ako ista spomenem, ispascu najgori.

onda volim da ih pustim da sami osete hladan celik...

osim toga, neka losa dota nocas skroz bila.. sad spusim jos cigar, pa palim na spavanje...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...