Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Sto je ovo mega. Ako Coll ovo imash u visokoj rezoluciji a slika nije neka copyrighteovana, stavljam u reklamu :)

Sto? boli nas uvo... samo trazimo dvoje Rurovaca da budu manekeni i uradimo u domacoj reziji...

btw, nasao ovo danas... tako je dobro...

smackdownqi7.gif

Edited by C o s a

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

smara tvoj browser prijatelju :P gmail radi perfektno ;)

Meni ne radi zadnja 3-4 dana perfektno

Ne mogu da ga otvorim iz FF koji ide preko proksija, preko IE mogu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

O da! Veoma dobro jutro :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

gledam na netu sta se nudi od poslova za strance u Nemackoj i razmisljam da li da upisem nesto dodatno pored ovog mog shit-a...

takodje razmisljam o tome da se na leto prijavim sa drugaricom za volonterski kamp negde u svetu.Ona je navalila da idemo da hvatamo maki majmune po Japanu ali je problem sto moras da platis kartu sam :)

inace,ovo je sve rezultat mog nezadovoljstva u kuci....

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Dolazim u BG prekosutra \o/

Btw, glavešine, jel' moja RuR majica još u funkciji ? :)

Kod Nenada su sve pretekle majice, tako da ce ti on javiti da li je u funkciji ili nije. Pa mozes da svratis taman na RHH da je pokupish.

Sto se dana tiche, jutro je bilo katastrofa. Em ona sitna neka kisha uzhasna, em mrak, bash onako, da jednostavno ne izlazish iz kreveta :) Ali kad se mora nije tesko :)

Link to comment
Share on other sites

Nervira me ovaj Ale. Sad je uhvatio tu jutarnju foru sa Srbijom i smo to kaze. Nsta kako ga je ostavlia riba (iako nije), nista kako kuka kao malena sisica oko ne znam cega. Samo po nacionalnom. Pa nemoj bre, mozemo i jutarnji program da gledamo radi toga, a Jovana Jankovic je lepsa malo od tebe...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...