Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dosao sinoc sa slave u pola tri.

odvalili se od apsinta i pelinkovca

sad sam na poslu, pokusavam da nesto radim, ali slova su mi mutna na monitoru i treba mi kafa... i jedno 7 sati dobrog sna... tja

bitje slike chim ih uzmem od drugara.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

sa nemachkog na srpski uputstvo za jedan...interesantan... knjigovodstveni program. ubishe me struchni termini ofc =o)

on that note, van vicevi topica:

- koja je razlika izmedju advokata i knjigovodje?

- knjigovodja zna da je dosadan!

;oP

Dr Zoidberg, you are walking on a very thin ice....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

sad sam na poslu, pokusavam da nesto radim, ali slova su mi mutna na monitoru i treba mi kafa... i jedno 7 sati dobrog sna...

...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Juche sam bio na jednoj slavi, pa neplanirano banuo kod Aleta da vidim kako je i sta radi, pa smo malo gledali Zvezdu, pa sam ja posle odgledao poslednjih pet minuta kampanje dobrih u Battle for Middle-earth, i onda sam otisao kuci i zaspao u roku od 10 minuta, jedva sam stig'o da se "zaperem" ;)

Danas nastavak, idem na dva jedenja :) jedno mrsno jedno posno, kako vec to ide.

I danas je manje guzve u gradu, drugi dan slave, ima ljudi koji jos uvek ne idu na posao i tako to upravo iz tog razloga, samo sto je bash hladno dosta :)

Link to comment
Share on other sites

si bio skoro lale na nekoj kosharkashkoj tekmi? koliko je ufur za ovu jadransku ligu?

Da ti pravo kazhem i nisam :( a bash bih i otishao mozhda, super je kad odesh, izderesh se i iskaches i onda ti lepo posle ;) Sto se ufura tice, sumnjam da je vishe od 200 dinara ... tj. ako se ne varam cene su tipa 100 dinara za tribine i 200 za parter, a ne bi me cudilo da nekad ufur bude i za dzabe ako je "potrebna podrshka publike".

btw, naleteh na ovo, nevezano za basket naravno, dok sam jutros shetao netom:

Džejmi Lin Spirs, 16-godišnja sestra Britni Spirs, u drugom je stanju, a otac deteta je njen dečko Kejsi Oldridž. Ova vest pogodila je sve članove porodice Spirs, a najveće iznenađenje doživela je sama Britni, koja je za sestrinu trudnoću saznala iz novina.
Link to comment
Share on other sites

ccc lale nemoj da se sramotish ovo je vest od juche sa imdb-a...sad ne znam dal je gore to sto ja posecujem sajtove gde se nalaze americhke white trash gossip vesti ili to sto ti chekirash domacu trach rubriku.... ;o)))

on a topic note danas je jedan sasvim solidan dan

edit

pa vudu daj malo neke priblizhne koordinate, velik je munze, kako da znamo gde je to?

Link to comment
Share on other sites

ccc lale nemoj da se sramotish ovo je vest od juche sa imdb-a...sad ne znam dal je gore to sto ja posecujem sajtove gde se nalaze americhke white trash gossip vesti ili to sto ti chekirash domacu trach rubriku.... ;o)))

Ma vishe sam naleteo dok sam citao neke druge stvari, interesovalo me, da budem iskren, koji je Top 50 malih i srednjih preduzeca u Srbiji, no sta sad. Na srpskom je taman, za one koji ne znaju engleski.

@ voodoo - Ima ovde kod mene na Crvenom Krstu neka radnja takvih farmerki, ne znam tacno kako se zove ali znam da tu bash dosta ljudi kupuje. Mada ako si nashao na drugom mestu to sto ti treba, onda josh bolje!

Link to comment
Share on other sites

A kad vec spamujem :)

Više od 400 miliona Evropljana od sutra će živeti u šengenskoj zoni, koja će obuhvatiti 24 zemlje bez kontrole na unutrašnjim granicama.

Kada granice budu ukinute, od Narve, na istoku Estonije, do Kalea u Francuskoj, građani će moći da putuju bez pasoša, dok će u isto vreme za zemlje na spoljnim šengenskim granicama, među kojima je i Srbija, kontrola, kako se očekuje, biti pojačana.

Zona slobodnog kretanja ljudi proširiće se 21. decembra na devet zemalja koje su 2004. postale članice EU. Među njima su jedan prvi sused Srbije - Mađarska, jedna bivša jugoslovenska republika - Slovenija, kao i Češka, Estonija, Litvanija, Letonija, Malta, Poljska i Slovačka.

Stroža šengenska pravila će za Srbiju praktično važiti samo devet dana - od 21. do 31. decembra. Od 1. januara će stupiti na snagu Sporazum o viznim olakšicama sa EU, koji predstavlja prvi korak ka stavljanju Srbije na belu šengensku listu i olakšava nekim kategorijama stanovništva dobijanje vize.

Nadam se da niko ne planira da trazhi vizu od danas do kraja godine ;))

Link to comment
Share on other sites

pih propade mi dochek!!!onetwo

iton grickam slavske kolache koje su svi doneli na posao i oporavljam se uz kiselu, pola drushtva vec zvalo na tzv paterice aka drugi dan prezderavanja koji se tranfosrimse lako u pijanku, mislim da cu ici a matori nek chekiraju nase goste

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da ti pravo kazhem i nisam :( a bash bih i otishao mozhda, super je kad odesh, izderesh se i iskaches i onda ti lepo posle ;) Sto se ufura tice, sumnjam da je vishe od 200 dinara ... tj. ako se ne varam cene su tipa 100 dinara za tribine i 200 za parter, a ne bi me cudilo da nekad ufur bude i za dzabe ako je "potrebna podrshka publike".

U subotu u 17h igra Zvezda u Pioniru protiv Vojvodine.

Karte su verovatno 100 dinara tribine, a 200 din parter.

Aj idemo?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Iš'o do Zemuna, reče mi ćale juče da je video neki novi novopazarski šop sa farmerkama, pa reko da overim. Može da se probere dobrih stvari, a cene su kao da je ispalo iz kamiona.

pazario su "pazarskim farmericama" ? fantasticno :)

trebalo je da me pitas,znam jos par u munzeu i malo je bolji kvalitet al ajd ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...