Jump to content

pričajte


Recommended Posts

- dosta sam radio vreme je za bleju.

- gledanje fima futurame i 20-ak epizoda naruta i to sve U Borcha gredi :>

- ojha

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pored toga shto sam ceo dan u papirima josh me i radnica iz servisa zajebava .. doshlo mi je da odem, nadjem je i nateram da pojede garanciju zajedno sa mojom pesnicom. moratju da proshetam da ne bih slomio neshto na gajbi!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

jedno veliko nishta. kliktjem u prazno. primam pozive i ljudima govorim aha, dada, naravno, a kako? , pa dobro bitje bolje, hmm, slazhem se, itd.. zaista fin dan na poslu. al veche me smorilo..inache.. za srpsq novu godinu u miss moneypennyju svira eclipse band, 500din i u cenu je uqljucheno jedno pitje po izboru.. i tako.. neam osetjaj nove godine.. a kamoli srpske.. =/ odoh da jedem..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

pa verovatno si udahnuo malo sirupa, to objashnjava suze i slajmare, ono sto je chudno da ti je posle bilo mnogo dobro...dal' zbog subjektivnog osecaja da nisi umro ili zato sto si mazohista to je pitanje =o))

pa sad, sve je moguce :) Mada kapiram da je mahom zbog "mentolastog" ukusa tog sirupa, pa onako, sav posle "prodishesh".

šta se bre ovaj zola toliko raspisao po forumu?!

Nema sta da radi na poslu? ;)

Link to comment
Share on other sites

bokvica kazete? jel sigurno bolje od kuvane rakije? :P

kapiram da je alien izvrsio metamorfozu jer sada je mnogo cvrshci i braon je boje... huh... jedino sto me plashi je sto u filmu nijedan host nije preziveo ... ripli help :(

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja nikako da se razbolim

Idem golih ledja

Vucaram se po ladnim prostorijama

Druzim se sa sipljivcima

I stalno uvece nekad, kao evo ga evo ga, SLOBODNI DANIII, i ujutro ko bik :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

iskulirao sam posao jer sam dobio i povisenu temp :| i tako sav smoren krenem kolima da kupim coldrex cefaleksin tantum i tako to i komotno mi napisu kaznu u roku od 20 sec samo sto sam izasao iz apoteke... i ne nema sanse da sad kao oni nesto tu se predomisle... spominjao sam im sve po spisku na kraju mada kapiram da ne bi nista pomoglo i da sam glumio finjaka jer izgledam kao koman sa podochnjacima bradurinom masnom kosom itd ... odoh ja u krevet ...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja nikako da se razbolim

Idem golih ledja

Vucaram se po ladnim prostorijama

Druzim se sa sipljivcima

I stalno uvece nekad, kao evo ga evo ga, SLOBODNI DANIII, i ujutro ko bik :(

!!!!!!!

isto i kod mene i nikako da me strefi!

cak sam juce i popio chaj, kao, da ipak ne bude da ZHELIM da se razbolim :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...