Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

radim...

gnjah...

prosto nemam osecaj da je veceras nova godina.

najradije bi uzeo par flasa dobrog vina, neki dobar film i uprasio bi se od alkohola... ali avaj ortaci me cimaju da idem na trg... PLAGUE PLAGUE ON THEM ALL!!!1

a za maskenbal, poludeo sam sto sam sjebao ruku... :( cak sam nasao i krvavo crveni karmin i zeleni kolor sprej, ljubicastu kosulju i maramu za oko vrata ostalo mi je samo da nadjem belu puder i BAM sjebah nogu :(

Nesto mi ovde nije jasno...

Link to comment
Share on other sites

Dos'o kuci ... bio do Eurosalona jos nesto da kupim, opet srecam sto nije bilo guzve. Medjutim, Senjachki Maxi (nekadasnji Cmarket) je bukvalno blokiran, a i ulica ispred, parkirano je jedno 100 automobila sa obe strane, strasno nesto. Srecom pa nisam morao u C market :)

Link to comment
Share on other sites

Ustao,obrijao se, oprostio se od kose i trkuno da se oshisham :)

Izgledam sebi dosta chudno posle 9 meseci zarastanja :)))

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

raspad.. :| juche sam se smrzla ko 10piiiiiiiiiii.. bila na sahrani.. od 13-15h u kapeli.. jbn obichaji.. posle toga zhito i vino.. jooj.. =/ jedno dobro je danas shto sam xtra shopingovala.. \o/ odoh da se lechim.. chaj.. andoli.. pa u 15h kod frizera..

srejtna nova godina..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

wooooooooooooooo nova godinaaaaaaaa

danas bio poslednji put u platou za 2007, poslednji put igrao basket u 2007.... nova godina, srecna ti ovaaa godinaaa novaaaaaaaa... ala pink!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

smor, ispalila me ekipa kojoj se ne ide do bga za ng :(( izem ti shabane :|

sad mi ostaje da se smaram u ovoj selendri... pu jebem ti 26ogodishnjake kojima je hladno i pishki im se... kad kreten nisam otisao u prag sa drugim drugarima... kakva depresija....

jedino ballantines sa ledencetom me nije izdao... shmrc... hhrrkpfuj

pretpostavljam da ce svima biti lepsi provod nego meni, te vam stoga zelim da se zezate maximalno... over&out...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mene ispaljuje riba vec 3 dana pa se ne zalim,ako me ne kotaktira do vecheras(ja sigurno necu nju),ne gine joj prevara... :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja bio da dopunim kredit na telefonu, redovno to zaboravim da uradim i onda posle nemam gde da nađem dopunu tog 1. 2. 3. i do kad već ne rade trafike. Sad kuvam čaj, pa ću malo da odmaram, onda da jedem sarme :) pa idem na proslavu, odnosno više njih!

Link to comment
Share on other sites

Dosao kuci, hladno mi je, gladan sam, tresu mi se ruke, ne ide mi se nigde.

ne kapiram zar ljudi moraju da rade 31.12? Sta moze taj dan znacajno doneti u poslovnom smislu?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ne kapiram zar ljudi moraju da rade 31.12? Sta moze taj dan znacajno doneti u poslovnom smislu?

Pa generalno nishta, osim ako nisi krajnji prodavac (maloprodaja/veleprodaja/pravna lica) ili knjigovodja, pa ono, morash da krenes u zatvaranje racuna i tako to.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...