Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bili smo enshto u nedelju popodne, s brda sdola organizacija, samo nas troje, popravio sam svoj skor na 125, average 103, odigrali 7 partija za 2 sata :)

zadovoljan?

prostom rachunicom moze se doci do toga da dvoje ljudi tamo mogu da odigraju 5 partija za 1 sat, shto je onako poprilichno. takodje su poskupeli enshto taj jeftiniji termin pa je on sad 790, bio je 650 kinti, za ovaj srednji mi se chini da je ostao isti, a onaj najskuplji je i dalje 1350.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ahhh...ummmm....iiii don't have a witty comeback to that remark...yet i feel strangely compelled to appologize for even mentioning the whole deal in the first place... =o/

food.....the ultimate, to-end-them-all argument when two overweight persons discuss any topic...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

prostom rachunicom moze se doci do toga da dvoje ljudi tamo mogu da odigraju 5 partija za 1 sat, shto je onako poprilichno. takodje su poskupeli enshto taj jeftiniji termin pa je on sad 790, bio je 650 kinti, za ovaj srednji mi se chini da je ostao isti, a onaj najskuplji je i dalje 1350.

I ja sam skontao da su poskupeli, sad kostaju isto kao Koloseum.

Od jutros sve nesto jurcam 'vamo-'namo, a nista zapravo nije moj posao :)

Inace vec neko vreme ujutru kad se vozim tamo u 14. decembra dodjem direktno iza kombija Lido-Zemun KETERING (pishe cirilicom) i oni na samom kombiju imaju makro sliku neke prshute, shunke, mesa itd itd, tako da otvori apetit neverovatno :)

Link to comment
Share on other sites

pijem kafu, a glava puca. nestalo nam one bez kofeina.

mislim da je ovo moj najgluplji post u poslednjih godinu dana.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

da nema neko telefon neke firme koja dostavlja plinske boce? ne pada mi na pamet da zbog toga izađem iz kuće, a keva će mi se popeti na glavu ako bude morala da skuva kafu na električnom šporetu dva i po puta.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ne znam nikoga ko koristi plinski sporet, osim tebe :) Sto ne odgovara na pitanje ali mi eto pade napamet :)

Bio sam nesto do Zemuna, skoro pa nishta nisam uradio, sad planiram da malo raduckam pa cu morati opet u Munze. Kad me nesto pitaju, ja samo kazhem - znam spua!

Link to comment
Share on other sites

Konacno ujurila UNICEF-ove chestitke, sad jurim neke TV-ove, mp4 playere i ostale gluposti ya nagradnu igru... mrmot na putu, sve na mojim "nejakim" plecima... Necu da budem sultan umesto sultana...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ovde na slaviji greju pa sabijaju...al zato sam se zato juce ceo dan smrzavao...btw, bio na faksu do malopre, sad sam smoren pa cu da odspavam malo...veceras opet neka zurka na braveheartu, al ne znam dal cu ici, ne mogu da izdrzim vise taj tempo:)

i da, zamalo da ne odem...ostali sinoc do 4, jutros u 8 na fax, mrtav sam...jebes mi sve, moracu da iskuliram malo...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...