Jump to content

Bojkot Monopolu


Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vi kao da ste izashli iz neke bajke jbt.

bahamut, care, shta ti to ochekujesh da promenish ovim protestom, mislim koji ti je ultimativni cilj? jer dopire do vasheg mozga da bojkotujete privatnika?

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ne, ovde se stvari ne menjaju.

realno. samo ljudi to nikako da priznaju sebi.

Ja sam lepo kupio zivu kravu i drzim je na terasi. Malo se bune prolaznici kad im padne balega od kilo na glavu ali bas me briga.

boli ih kurac bar mogu da se ogrebu za kvalitetan jenkem!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

iskreno nikom od roditelja ne pada na pamet da uzme motku u ruke i pojure one profesore sto se bune? propada omladina jos samo je potrebno da oni svoju kosmichku nepravdu, koju su i sami trazili, ispravljaju preko njihovih ledja (jer znam koliko sam ja izgubio za dve godine njihovih strajkova lupanja u lonce i zvizdanja, bash me boli dupe, zato sada nemam pojma logaritme jer to nismo ni stigli da odradimo kako treba)

nek idu u bg ispred skupshtine nek tamo shtrajkuju, ono sto ovim kllincima danas najmanje fali je jos neznanja... jebla ih drzava koja im to dozvoljava :) pun biro profesora nastavnika bla bla bla nek otpuste 1000 njih zaposle mlade koji hoce da rade i idemo dalje... a da pa ti sto se bune su i dosli preko politichko rodbinskih mesta na poziciju... doguh...

a za mleko nemam komentar, jebesh drzavu gde smrdljivi privatnik moze da ditkira cenu kako on hoce tako jedne male sitnice u nasim zivotima... jebote u nekim drzavama takve cene su u ustavu odredjene...

ne necu bojkotovati jer ima milion prechih stvari za bojkot pa niko nista se ne cima...

kakav smrdljiv monolog stidim se...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jbg G!!! tebi da stvarno trebaju logoritmi u zivotu, ti bi ih sam naucio. srbija je poznata po tome sto se u skolama uci enciklopedijsko znanje koje ima minimalnu upotrebu u zivotu posle. da ne zalazim jos u one komunisticke knjige iz osnovne, kome to tek treba. realno meni je bila banja kad god se strajkovalo i bombardovalo, niko me ne jebe u mozak.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

to je classy, ovo tvoje je just geeky :[

ma ni ono nije classy u stvari. pokvareni dronovi potroshachkog drushtva bre! chuj pastrmka u medu!?! nashi stari jeli konjske balege kad su ishli preko albanije onomad, a ovi se chaste pastrmkom u medu... prokleti da ste, a bash me zanima kakav ukus ima :[[[

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...