Jump to content

Bojkot Monopolu


Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja imam jos mleka od poslednje kupovine u Rodicu,tako da cu izdrzati

jogurt cu kupovati od privatnika tu jednog koji nema veze sa zivotom

tako da

ono

:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

hm, malo sam razmislio o svemu, i mislim da bojkotom mleka moze da bude samo jos gore, jer ce opet najebati mali proizvodjaci, a oni veliki ce nastaviti da rade sa jos manjom konkurencijom. naravno, ne razumem se u trziste mleka, i pitanje je koliko toga zapravo moze da se promeni za 4 dana :)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Da bi bojkot ovakvog tipa uspeo, drustvo mora da ima jako razvijenu gradjansku svest. Pre koju godinu, nesto slicno je organizovano u Holandiji, tamo niste mogli da vidite zivog coveka u prodavnici i naravno da je doslo do izvesnih promena. Ovde ce to malo teze, mada je pohvalno sto ce uopte biti ljudi koji ce zaista bojkotovati.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Vrishtim vetj pola sata....

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

zagrizeni mlekopija poceo drugo jutro uzastopce bez mleka :) ^^

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

hm..........ja sam evo uspeo da izdrzim bez ikakvih mlecnih proizvoda do danas.

kako ste vi odradili bojkot? i uopste da li su ljudi bez interneta saznali za ovaj bojkot?(mislim da je u politici pisalo nesto na tu temu)

stvar je u tome da NE SMEMO DA KUKAMO nad bilo chim. ljudi su u ovoj nasoj zemlji do zla boga pasivni. ocekuju da im drugi donese hleb,zdravlje,prosperitet,dobre cene........bolkonski je uzgred, 100% u pravu

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

Ja sam igrom sluchaja bio u Jagodini pa sam zabranio mojima da kupuju mleko,i rekao sam im da na poslu rashire tu spiku oko bojkota.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

moja keva je juče kupila mleko, jebi ga, čudo da je i 4 dana izdržala. verovatno da ništa nismo postigli bojkotovanjem, ali ja sam svoj deo odradio i savest mi je mirna. a para za mleko mi, fala bogu, ne fali.

Link to comment
Share on other sites

Ma nema shta,sjebali smo ih,vlasnik Imleka vetj pravi omchu sad sigurno :PPPP

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...