Jump to content

Tokio Hotel u BEOGRADU!


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajm vid ju dulio. em sam dao ex da me shminka za neki foto seshn, i svidelo mi se kako je ispalo, em se nosim mishlju da negde kupim onu boju za telo (ili shta je vetj koji moj) i da "iscrtam" dve debele linije ispod oba oka... kao shto rade NFL igrachi ako znate na shta mislim :D

pa nigde blizu depresije nisam, a i spreman sam da se branim od shabana :]

Link to comment
Share on other sites

2. laki, svuda postoji jedva velika grupa ljudi, ako ne i vecina kojoj su dovoljni samo dopadljivi ritmovi i kul spot da bi pesma bila hitic. nisam nikada chuo od njih nesto, ali kapiram da se radi o pesmi sa banalnim tekstom, koliko toliko zaraznim refrenom/melodijom i to je to...

Pa u tome je problem sa ovom pesmom, nema zaraznu melodiju niti refren :)

i da "iscrtam" dve debele linije ispod oba oka... kao shto rade NFL igrachi ako znate na shta mislim :D

To mozes da izvuces iz auspuha ;)

Link to comment
Share on other sites

ajm vid ju dulio. em sam dao ex da me shminka za neki foto seshn, i svidelo mi se kako je ispalo, em se nosim mishlju da negde kupim onu boju za telo (ili shta je vetj koji moj) i da "iscrtam" dve debele linije ispod oba oka... kao shto rade NFL igrachi ako znate na shta mislim :D

pa nigde blizu depresije nisam, a i spreman sam da se branim od shabana :]

ali nfl igraci ololo:)

ne mislim na to, nego sam emo kao pravac veze nema sa tuznom decicom koja lice na gej darkere i furaju siskice preko okca, a sminka je u tim pricama, pa nekih 5000 godina i zastupljena je u maltene svakoj subkulturnoj grupaciji i svakom muzickom zanru, al evo, sad sam poceo da pisem od kulina bana, al bole me kurac, prestajem:)

botom lajn:

oces da tuces emo likove? tuci brate, al molim te, pod jedan, tuci ih sa razlogom, pa nek on bio i krajnje klimav, a pod dva, informisi se sta je to emo i ko su ti likovi, kad se barem bavis necim, da znas maaaalkice o tome, da se ne smoris da si prebio gomilu powerpop gej klinaca koji emo nisu videli, trosis dzabe energiju...rami, ovo nije tebi bilo upuceno, da se ne zbunis lol:)

sto se samog tokio hotela tice, ne znam cemu tolika halabuka oko njih, al stvarno ne znam. to je par likova koji prave ogromne pare i boli ih kurac tacno, a koliko znam, imaju nesto tipa 16-17 godina lol. sledi da ih slusaju deca od 10-15 godina. tako da ono, ko bi da bije nesto, stvarno ga savetujem da ode na tokio hotel, ako izbegne da ga isprangija obezbedjenje, prebice masu dece, a batine nece dobiti, znaci pwnovace, tako da samo napred! na sta se sve deca loze (lol, uvek krenem da napisem 'klinci' pa mi je to nekako suvise ozbiljan naziv za taj uzrast) ne vidim da je tokio hotel nesto vau lele...

e, jebo mi pas mater sto i pisem na ovakvim topicima, sad sam se iznervirao...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

bice lepo gledati sve te emo wannabe-e kako gore u hali :D

She's soft and warm and almost weightless.

Her perfume is a sweet promise that brings tears to my eyes.

I tell her that everything will be all right. That i'll save her from whatever she's scared of and take her far, far away.

I tell her i love her

Link to comment
Share on other sites

ja ni za jednog klinca nisam chuo da slusha TH tako da ne znam koga cete tamo da bijete... ali znam da ce mesto biti krcato KLINKAMA od 13,14 leta :)

ja ni za jednog klinca nisam chuo da slusha TH tako da ne znam koga cete tamo da bijete... ali znam da ce mesto biti krcato KLINKAMA od 13,14 leta :)

Našikam se i pravim haos

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...