Jump to content

Bajkovita prica.....


Mare

Recommended Posts

progutaj knedlu i nastavi, neces dobiti spor protiv policije.

jako je tuzno sto ti se ovo desilo, i verujem da si u soku, ja mislim da bih se usr'o od straha kad bih prosao kroz tako nesto...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 ortaka su ispred ulaza u stan sacekali 6 likova iz interventne ubedili ga da je bacio neki papiric dok su mu oni rekli da stane ubili boga u obojici.

shta si ti ovde napisao da mi je znati @@

i mare, do ovog posta gde ti prichash kako nemash vremena zbog faksa i dote(omg) da se "baktjesh" sa celom tom prichom, sam te i gldao kao nekog za koga se vredi iscimati da se vidi jel mzohe neshto da se zavrshi. ovako idi bash u kurac kad moram da psujem :[

ako pustish kichmu da izraste, pm me

e i da, ako nastavite sa tom prichom "ovako je mogli bilo gde" dotji tjete do toga da je moglo da se desi i u monaku. misilim, ae palite realno :]

a tamo gde je i moglo da se desi, isto tako su ti ne znam koliko ptua vetje shanse da ti tuzhba ili gadjanska akcija prodje. ne rachunam zemje tretjeg sveta naravno.

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

pa to mnogo znachi, a ne da misli ceo zhivot o sebi kao o bespomotjnoj zhrtvi kad se seti toga.

i nema veze to shto nije video broj znachke. ima i njihova unutrashnja kontrola mehaniku za to. dovoljn je samo da kazhesh gde si ih video i u koje vreme, kolko ih je bilo i da umesh makar jednog da prepoznash. imaju oni zapisnike koja patrola/jedinica ide gde i kada i zbog chega.

mislim da mroash da im znash broj znachke ne bi bilo poente. mogli bi samo da kriju znachke i nikom nishta :]

plus sam nachin na koji su te obradjivali celu notj da ne bi isprichao nekom sve ovo, i da ne bi sluchajno pokushao ishta protiv njih, govori u prilog da im nije svejedno. i da se ne osetjaju dovoljno zashtitjenim, da su ranjivi.

Link to comment
Share on other sites

aj ja da prospem mudrost.

ako nemash zhivce ko sajla i nisi tvrdoglav, sagni glavu i zaboravi sve. stvoricesh i sebi i svojoj porodici probleme, kao i porodici koja te je primila kad si bezhao.

a ako ipak reshish da isterash do kraja, konsultuj se prvo sa nekim advokatom - ima organizacija koje bi te pro bono zastupale - da ti kazhe kolike su ti zapravo shanse da postignesh ishta. tek kad pokrijesh sve baze obrati se novinama.

Link to comment
Share on other sites

Strashno, stvarno strashno...

Shto je najgore, drugaru se sinoc desila slichna pricha sa murijom (ne ovoliko ozbiljna u svakom sluchaju)

Izlazio je iz kladionice sa drugim ortakom, dva murkana vade pishtolje i naredjuju im da legnu na zemlju. Pretresaju ih obojicu i ne nalaze nishta. Medjutim, ispalo je da su nashli ispred kladionice paketic spida, i poshto su oni bili jedini unutra navalili njima. Priveli ih u stanicu, ispitivali i smarali do 2 ili 3 ujutru. Nisu ih tukli, ali su im isto tako prekidali pozive na mobilni, smarali ih i psiholoshki muchili. Na kraju je, naravno, ispalo sve ok, ali su ih smarali 4-5 sati ukupno. Totalno retardiran sistem.

Pogreshno mesto u pogreshno vreme.

Link to comment
Share on other sites

e i da, ako nastavite sa tom prichom "ovako je mogli bilo gde" dotji tjete do toga da je moglo da se desi i u monaku. misilim, ae palite realno :]

pa realno takav user da se nadje na tom mestu i toliko pogresno vreme je za anale te je velika verovatnoca da bi mu se nesto lose desilo i na drugom kraju sveta....

jbg ako nemas snage da se cimas sa tim i zelis to sto pre da zaboravis ok, ali bar nesto napisati u novinama bilo bi vredno, bar da se inicira neka polemika makar ona bila i na nivou emisije Kljuc.

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dajte ljudi sta se lozite , pa to ne moze da prodje pa mogu da se kladim u sta hocete , pa jer vi jos niste svesni u kojoj zemlji zivite , samo bi sebi zajebao zivot samo tako . Cuti dobro je sto su ti sve kosti na broju i glava .

A te predrasude o policiji hm , dobro jesu stoka ali ima i jako dobrih policajaca .

U interventnoj NEMA nijedan "dobar",sve su maloumni idioti koji nista u zivotu ne mogu da postignu pa im uniforma samo daje dozvolu da se izivljavaju i pokazuju svoj bes zato sto ni u cemu drugom ne nalaze sebe...

Te price ostavi za decu dok imaju ispod 5 godina,jel danas i klinci znaju sta je Pandur-prasinar a sta skot iz interventne...

Najbolje je da gledas fax,dotu i devojku...

Ostavi ovo iza sebe, i nemoj da imas posla sa kretenima. Cak ni novine, MA NISTA....samo se secaj ovoga kao skole iz koje si izasao sa zakljuckom ( a siguran sam da ga imas ) , i sto je najvaznije,CITAV!

Link to comment
Share on other sites

Dosta je to pipavo pitanje, svi ovi koji kazhu "jao prijavi jao prijavi" pitanje je da li bi to i sami uradili. No ako bi isao tim putem, bez medija nemoj ni pokusavati, jer bi takav vid eksponiranja doveo do toga da ne mogu da te urolaju u tepih i bace sa mosta. Inace, zar ne bi trebalo da radimo onaj ombudsman za gradjane ili tako nesto mozhe da asistira po tom pitanju? Ako ne on, onda svakako kombinacija nvo+b92. Mis'im, nije da bi to bio prvi put da je neko prijavio pandure.

Jer iskreno, ja ne znam ko bi reagovao drugacije i pomislio "jao, pa ovo su sigurno policajci sto su izleteli iz kola u fajerkama i tuku ovog lika, daj da ih ponudim toplim kakaom".

Sad malo na shegu:

Tada sam nekako naleteo na put za jajince (setio sam se da tamo imam kumove pa reko kod njih cu da se zabodem) pratio sam neki audi noviji i gledao sve vreme u retrovizor, 2-3 krivine iza nikog nije bilo i u jednom trenutku sam video prilaz kuci isti kao kod kumova i pomislio sam da je to to.. (...) izasla je neka gospodja ja sam joj sve objasnio i ona me je pozvala unutra i sipala mi cak sok.

Nevenka nekoga da pozove u kucu i sipa mu sok?! Neverovatno.

Link to comment
Share on other sites

shta si ti ovde napisao da mi je znati @@

Blejala patrola ispret zgrade 2 ortraka se oko 2 nocu vracali iz grada usli u svoju zgradu za njima usla patrola interventne stigla ih ispred stana

Smarali ih da im kazu gde je kesica/papiric koji su navodno sakrili negde u zgradi

Posle par minuta usledilo je samaranje i sutiranje

posle svega im rekla idite jebite nesto

a ako nemate devojku kuci na drkanje aj brzo

tako nesto ne znam nesam bio tamo

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

aj ja da prospem mudrost.

ako nemash zhivce ko sajla i nisi tvrdoglav, sagni glavu i zaboravi sve. stvoricesh i sebi i svojoj porodici probleme, kao i porodici koja te je primila kad si bezhao.

a ako ipak reshish da isterash do kraja, konsultuj se prvo sa nekim advokatom - ima organizacija koje bi te pro bono zastupale - da ti kazhe kolike su ti zapravo shanse da postignesh ishta. tek kad pokrijesh sve baze obrati se novinama.

upravo tako jbg... ako nemas ledja , oni imaju mnogo vise nacina da tebe smore , nego ti njih.

Link to comment
Share on other sites

Pa znas kako, ne znam koliko ces shvatiti ovo kao savet, ali...

Meni se ista stvar desila prosle godine, samo sto je u pitanju bila druga prica.

Iskuliraj, sjebano jeste, al' postedeces sebe, svoje, onu familiju koja ti je pruzila utociste, slabe vajde imas od tuzbi i ostalih sudskih zezanja.Prebili te jesu, stegni zube, zahvali Bogu sto te nisu sjebali skroz!

Monkey business.

Link to comment
Share on other sites

strahota..

tuga..

da se meni tako nesto desilo, definitivno bi zaboravio na to, sto i tebi predlazem.

jeste da ce ti biti tesko da zaboravis tako nesto, ali je definitivno bolja solucija od one da ti tuzis POLICIJU.

koliko ste po novinama puta videli da je neko krenuo na policiju? jednom, dva puta se desi u godinu dana da u novinama pise nesto slicno i uglavnom se samo zavrsi na tome. tako da ti nista ne vredi da ides na sud

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

ne mora da ih tuzhi (mada je i to opcija) on lichno. samo se obrati advokatu i unutrashnjoj kontroli i vidi koje su mu opcije. ili ako hotje malo da se iscima, vidi koje veze ima on, ili njegovi prijatelji, pa vidi jel mozh nekako interno da se pobrine da ti panduri "dobiju svoje" :]

znam priche gde su panduri zbog manjih sranja slani na granicu sa albanijom i kosmetom.

Link to comment
Share on other sites

pa malo se prechesto chuje ta pricha "na pogreshnom mestu u pogreshno vreme" da bi se uzimala kao marginalna greshka.

realno te sve priche dobiju na dinamichnosti kada chujesh od ortaka , preko neta, chija sestra ima zaovu e pa njene klince su maltretirali... ne kazem da se precesto tako nesto desava u srbiji samo da vecina toga nije ni blizu ovoj prici, a price kao sto je ova se retko desavaju... nevermind...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

progutaj knedlu i nastavi, neces dobiti spor protiv policije.

jako je tuzno sto ti se ovo desilo, i verujem da si u soku, ja mislim da bih se usr'o od straha kad bih prosao kroz tako nesto...

misljenja su podeljena... slazem se sa krukom... zena verovatno nece ni smeti da svedoci... a izlagati je novim problemima, s obzirom na njenu korektnost, je malo sebicno...

uradio si sve isto sto bih i ja uradio... osim sto ne bih ni u ludilu imao muda da idem van gusto naseljenog podrucja... isao bih direktno u 29. novembra... da sam imao pistolj, cak bih uzvratio vatru... sve i da vicu policija... kako da stanem??? pa i radovci mogu da urlaju: stoj policija... verovatno su te i jurili i tukli i pravili sranja da bi te zaplasili... posto si ocigledno prisustvovao policijskog brutalnosti... boriti se protiv vetrenjaca je odavno demode...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...