Jump to content

Zasto retko ko je*be vrshnjakinje u srednjoj


Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uvek mozes da pozajmis od ortaka i izmrvis andole!1

edit:

citajuci jetset-ov post sam se setio onoga sto sve vreme zapravo hocu da kazem na ovu temu, a to je da sve ovo dosta govori i o muskarcima, a ne samo devojkama.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

eto sta nam je napravila ona stara: nema seksa pre braka... dosli smo u drugu krajnost, koja mi se podjednako gadi kao i prva krilatica... svako nadje to sto trazi... pritom i deo muske populacije ima nametnut isti sistem vrednosti... u fazonu su: nemam kola, nemam para, sve ribe su kurve... jesu matori, ako ti zelis da tako bude...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

pravo zbori coek... al nije mi jasno ono kao u fazonu to sa 15, 16, 17 dina kao ribe vole uspesne ko je bre uspesan u tim godinama niko nego uzme od caleta auto kes sve i on je kao faca... ma daaaaaaaaaj zato me i nerviraju ribe koje se pale na takve tipove a opet likovi koji zarade nesto sa 20-24 god oni ako su imalo pametni ni ne gledaju te gorenavedene dronfulje

Link to comment
Share on other sites

Brate, oni koji su pametni jebu i ne razmišljaju. Ti ako kreneš da vagaš da li je neka devojka moralna, čemu sve to i koji je smisao života, seks ćeš videti samo na diviksu.

Mozes i da vagas i da jebes samo se treba posvetiti malo tome, jeste problem naci dobru devojku ali ako sedis kuci i pricas kako takve nema nikada je neces ni naci, znaci vise rada manje drkanja.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

pravo zbori coek... al nije mi jasno ono kao u fazonu to sa 15, 16, 17 dina kao ribe vole uspesne ko je bre uspesan u tim godinama niko nego uzme od caleta auto kes sve i on je kao faca... ma daaaaaaaaaj zato me i nerviraju ribe koje se pale na takve tipove a opet likovi koji zarade nesto sa 20-24 god oni ako su imalo pametni ni ne gledaju te gorenavedene dronfulje

Mislim da si omanuo poentu. Trazhe uspeshne upravo medju tim od preko 24. Niko nije toliki retard da trazhi uspesnog muskarca koji ima 15 godina :)

Link to comment
Share on other sites

vec sam se pojavio povodom mare, ali avaj - moderacija je brzha od raketle

btw ne znam shto su svi u fazonu "jao jao tuga"

zhena je bice koje slusha instinkte i na momente (pogreshne) se uhvati neke racionalne misli, ali samo zarad opravdavanja slushanja instinkta

dakle, "treba mi muzhjak koji ce me oploditi i koji je sposoban da se stara o meni i detetu tako da mi nastavimo vrstu"

onda racionalizuje i uvidi "on je celav (profil garija koji dovoljno podseca na primata tj nekoga ko je divalj i neustrashiv i prebice nekoga ko te ugrozhava na keca), ima kola i kokaina (bogat je i josh cu se i provoditi) i zheli me (JAO JAO JAO JAO)"

i to shto ce ih jebati takav gari je dovoljno zadovoljenje, bilo za jedno veche ili long term

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Nema sta ovde da bude cudno, sistem vrednosti je totalno poremecen. Sad 99% devojaka gleda sta vozis i koliko ti (CITAJ!!)tatica ima para. Sreca pa postoji onih 1% :)

Ja sam uveren da je to tako od pamtiveka ... i da to nema toliko veze sa vaspitanjem koliko ljudi misle vec jednostavno sa instinktom prezivljavanja.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Shto niko ne pushta vodu?

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...