Jump to content

vratice se rode


Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i zato jer je to realnost...

Zato što je to neka stara politika, plaše se ljudi kako može da bude još gore, najbolje je da ćute, preživljavaju i glasaju za sadašnju vlast da se ne daj bože nešto ne promeni... [:(]

Tuga jedna, smučila mi se sva televizija sa "nacionalnom frekvencijom", sve TV stanice su "pod kontrolom"... [|)]

Uspeh nije cilj do koga treba stići, uspeh je put kojim treba ići !!!

Link to comment
Share on other sites

gledao sam prve dve epizode i onaj famozni deo sa maturom i kul mi je. svidja mi se sto je to, ja mislim, jedina serija (ispravite me ako gresim) gde su dijalozi iole autenticni, znaci, gledam dva lika u seriji koja pricaju i to izgleda kao dva lika koja pricaju. a ne ono, ko u metli bez drske 'DA LI HOCES DA IDEMO NAPOLJE?' -'HOCU, ALI SACEKAJ PRVO DA PITAM RODITELJE DA LI HOCE DA ME PUSTE DA IDEM NAPOLJE SA TOBOM NE BISMO LI SE IGRALI'.

ovo sto sam rekao nije diskutabilno:)))

zezam se, al stvarno, prilicno sam alergican na te kretenizovane pravilne dijaloge, te bez postapalica, te bez psovanja i slicno, mislim, gledam ovo i lik kaze 'jebiga' trista puta za jedan minut, totalno je prirodno nekako...

zao mi sto nisam gledao jos, al dobro, skinucu pa cu gajbi.

i sta to 'ode pikac?', jel to onaj car koman? kako ode, sta mu bi?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

i mene nerviraju ti dijalozi gde prichaju kao neki idioti: prvo jedan kazhe neshto, pa drugo, pa ovaj, pa onaj....realno bi bilo da upadaju medjusobno u rechenice jedni drugima (retardiran sam [:D])

pa pikac brate, doshao kuci (devojka mu mrtva) on to ne primecuje i kao legao s njom zajedno [:D] pa tek onda video da mrtva i umreo [:D]

Link to comment
Share on other sites

e jebiga, ta uloga je nesto najautenticnije sto sam video ikada, ukljucujuci celokupnu kinematografiju, televizijske filmove, serije, reklame, crtace, video igre itd itd...

edit: cek, umro sto mu je umrla riba? brate, moracu to da gledam, ja sam mislio da to umeju samo neki zen likovi:)

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

meni se vise i vise svidja...napreduje lepo serija,i mislim da uspeva da ide nekom pozitivnom putanjom...

killy,nisi u pravu...to je jednostavno njihova sudbina,i skroz je lepo prikazana...jednostavno takve scene se ne mogu preskociti,a jos kad glumi Vesna Trivalic,ne moze da ne valja...i sto je najcrnje,ovakve stvari kod nas postoje...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Slusao sam danas na radiju, danas valjda izlazi DVD od 6. do 10. epizode, a večeras je nova epizoda koja je u 21h a ne valjda u 20h kad su bile prethodne. Pauza je navodno bila zbog toga što se "rode vraćaju u proleće" pa da se to poklopi sa krajem serije ili tako nešto.

Ne znam ništa od detalja, pošto ne gledam seriju pa ne znam šta se tu sve dešava :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...