Jump to content

vratice se rode


Recommended Posts

ja ocu da kazem da termin jednom godisnje veoma los

jer sam vec zaboravio da uopste postoji serija i propustio prosli petak a nije mi prvi put

@psovanje

tako su izabrali da naprave seriju i verovatno ce biti do kraja takva

samo i dalje mislim da je jednostavno previse

svaka druga rech neka psovka kao da je to normalno tako :D

i to jos u terninu kada svi mogu da gledaju

setite se one epizode south parka gde na nacionalnoj televiziji kao kazu "sranje"

tu je sve receno o tome :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ae onda da ne gledamo south park, omg pokvarice nas NOES!!!

@voodoo

pazi ovako, oni su mogli i to da ubace u seriju sto se tiche ponasanja za stolom etc

Time bi pokazali i isprozivali sve ljude koji se doticno ponasaju.E sa psovkama oni oce da docaraju real life kakav je u srbiji jer da budemo iskreni svakog srbina krasi to sto psuje a da nema granice.

Link to comment
Share on other sites

ja ocu da kazem da termin jednom godisnje veoma los

jer sam vec zaboravio da uopste postoji serija i propustio prosli petak a nije mi prvi put

mislim da duze traju reklame o seriji koje se emituju tokom sedmice nego ta jedna epizoda koje se sete da puste petkom.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

lol brate kakvo je to pitanje? Pa ako se ja npr. brišem stolnjakom posle jela i prdim u krevetu dok spavam, da li to znači da isto želim da gledam na TV-u?

naravno da zelis, zato ljudi igraju simse, mmo i chatuju;)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Il je ovde prosek godina 12 il nešto nije u redu sa mnom, ali mi uopšte nije jasno oduševljenje ovim đubretom od serije na koji god forum da odem. To što se kod nas retko snimaju serije, ne znači da svaka koja se i snimi zapravo i valja, a to naročito važi za ovo pretenciozno sranje. Čak je vidljivo i na nekim stvarno dobrim glumcima u ovoj seriji da ih je blam što moraju ovako da se glupiraju, al valjda bolje i to nego da snimaju reklame za kafu ili banke.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

To što se kod nas retko snimaju serije,

Kako se bre retko snimaju serije, ja ne znam dal' se snima ista sem serija :) RTS je snimio najmanje tri nove, B92 ima isto tri, pink jedno 4-5 ... to je po meni solidan broj serija a sigurno sam neku i zaboravio. A ovu seriju niti sam gledao niti planiram, ali vidim da je jako splasnulo odusevljenje nakon prvih par epizoda.

Link to comment
Share on other sites

Tako je. Jedino što valja u ovoj seriji je fotografija.

I ja mislim da su toliko razbalažili ovu seriju da više nije ni limunada a seckaju je svakih 10min sa reklamama, prestao sam da je gledam, od sada igram Mortal Kombat 3 Ultimate dok traje serija, mnogo se bolje osećam... [b)]

Uspeh nije cilj do koga treba stići, uspeh je put kojim treba ići !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...