Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Vi mlaid, samo bi na neke žurke.

Btw ko je Vukašin? Jel to Ramiz, i odakle mu dva imena?

aj blejm d globalizejshn!

vukasin mileusnic bato, ne zove me stija "imenjache" za badava.

danas uzimam baldure ako osh. nisam stigao ranije da se setim :/

samo reci kad osh da dodjem do stanice?

upao sam u neki frenzy mod [:D]

thats my boy, frenzy is the way to go :p

@zhurka

pa'te da vam ja neshto ka'em (kako nash revnosni ministar ilitj ume da pochne), zvao sam koga sam hteo. neke koje sam hteo nisam zvao na kraju da ne bi bila preterana guzhva, a i u krajnjem sluchaju, kad sam video da mi par jako bliskih ljudi netje dotji (nebitno iz kog razloga) nisam hteo da mi masa na zhurci budu uglavnom povrshni poznanici pa sam iskulirao par poziva. a na neke sam i zaboravio ( [:(] )

i ono, povod za ponavljanje zhurke je taj da mi koji smo bili dobijemo drugu shansu da popravimo neke stvari, ili uradimo neshto shto nismo, a trebali smo (vas dvojica 88' i 87' zaboravite na tuche:). ali kako to vetj obichno biva kad se stvari planiraju iz tih pobuda, nema shanse da se pruzhi ista prilika :[

on the other hand, pravio bih opet chisto iz zezanja, a i da mi dodju pomenuti bliski ljudi koji nisu proshli put, malo vishe rurovaca, malo manje ovih iz kraja, vishe kul riba, itd... jedina frka je shto me mrzi da se opet cimam da izbacujem sve ukutjane, a za pitje bi se gosti snalazili ovaj put ionako :]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svasta sam uspeo da uradim od jutros, pa je kul. Nocas sam bio u nabavci u Tempu, super ta fora nocu. Nema guzve, nema nigde nikoga, prazne kase, strava. Jedino sto je glupo sto nema mesa svezheg, a ja sam izmedju ostalog hteo i to da kupim.

Link to comment
Share on other sites

mileusnicu,ajd za novu godinu pravi nesto :D

!!!!! i ja bas htela to da kazem!!!!

koji smor, treba da konacno odlucim sta cu da upisem al mi bas ne ide :/ skandinavske jezike ili ekonomiju :/ e dunja, moram jos malo nesto da te smaram :D aj mi posalji tvoj pm sa svojim brojem :D

Link to comment
Share on other sites

pffft, ekonomija. da budesh josh jedan u nizu dronova >.<

skandinavski jezici bre! jes da je filoloshki malo, khm khm... da ne iznosim lichna mishljenja pred komshinicom ;p

shto se tiche zhurke za novaka, not very likely. ove godine mi je plan za to veche sasvim drugachiji!

ili idem na zlatibor sa drugom, da vidim shta burzhoazija to tamo radi. a mozhda naletimo i na paviljon sa nekom dekadentnom decom, ili josh bolje zrelim devojkama :p

ili tju flipnuti pa tju gledati da se povatam sa prvom dobrom ribom kojoj se svidim pre novaka pa sam njom do jutra uz margarite i prezervative!

ili se mozhda ubodem u venu, ako mi "neko" ne obezbedi churke!!!

e da, a mozhda se tolko smorim da tju dochekati 2008. u wowu :]

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

shto se tiche zhurke za novaka, not very likely. ove godine mi je plan za to veche sasvim drugachiji!

ili idem na zlatibor sa drugom, da vidim shta burzhoazija to tamo radi. a mozhda naletimo i na paviljon sa nekom dekadentnom decom, ili josh bolje zrelim devojkama :p

ili tju flipnuti pa tju gledati da se povatam sa prvom dobrom ribom kojoj se svidim pre novaka pa sam njom do jutra uz margarite i prezervative!

ili se mozhda ubodem u venu, ako mi "neko" ne obezbedi churke!!!

daj ne seri nego napravi neshto na gajbi!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Otvorila se Mara ljudi, ponovo! :)

Ulica Sime Miloshevica, sa desne strane kad se gleda od gradic Pejtona, pa tipa 30 metara uz ulicu. Stara dobra Mara, sa starim dobrim ljudima i velikim prilozima :) Cak su sacuvali i onaj elektricni rostilj od dvaes' santima pa na njega natrpaju deset pljedza ;)

Uzeo novi TV nesto metar i nesto dijagonala full HD 1280P

Koja je to full hd rezolucija izvinjavam se? ;) btw, koji si tv uzeo, daj oznaku i cenu, sta tu "metar i neshto" :)

Bio sam i do Costa kafe sa Nenadom, nisam bio tamo do sad, onako je, sta znam ... moz' da se popije ta kafa, al' je mnogo nekako zbijeno, mada ima da se sedi za "shankom" u izlogu, sto je kul. I cene su malo jache, nije da je povoljno bash.

Link to comment
Share on other sites

nisam overavao forum 3 dana, sada sedeo i citao 4 strane pricajte, a toliko mi se pisa da je to strava. Ipak, izdrzao sam!

[:D]

run nickwoode run

opet sam smrdeo na basketu posle sinocnog krivljenja od votke... zasu... mada je i prehlada smorila

nista zato coldrex brufenchic i idemo u nove alkoholne pobede vecheras [:D] nekad se pitam ima li tome kraja :) valjda moram da se zaljubim sta li :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vecheras pivo i shpricer \o/

Sinoc ne znam kako sam dosho kuci, al nema veze :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...