Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

^ Trebalo je da sve snimish kamerom (sa mobilnog npr) i onda posaljes na b92 da objave ;)

Bio do redakcije nesto, video se sa Spuom i Aletom, odigrali 2-3 Virtua tenisa, onda do Novog Beograda nesto, i sad stigoh kuci da pogedam pokoju seriju koja mi se skinula. Ah i preslushavam neke nove albume koje sam svuk'o sinoc sa neta.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

- dosta je bilo rada, sada malo bleja a i do jaja mi je = Juve vodi 3-0 promenih sa dva na tri-nula dok pisem ahahaha VincenceJakvinta i AlesandroDelpjero OH YEAH

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

@Formice

Kako ti salju poruke? Mislio sam da poruke ne idu za Ameriku?

idu poruke.

samo je sa moje strane zajebano. prosli telefon koji sam imao je bio T-Mobile sa kojim sam mogao da saljem poruke za Srbiju.

sada sa mrtvim Verizonom ne mogu da saljem poruke, ali mogu da zovem Srbiju i da primam poruke.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

e pa zhene, u 21:10 25.11.2007. postadoh stric \o/

na sledecem rhh alkohol i banane (namesto cigara) for all my apes ;oP

a zamislite tek kad postane cale, banane za celu cvijicevu:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

e pa zhene, u 21:10 25.11.2007. postadoh stric \o/

na sledecem rhh alkohol i banane (namesto cigara) for all my apes ;oP

WooHoo! Mislim da onda stilgar nece imati problem sa pitjem kad je tako srecna stvar u pitanju :)

Danas sam krenuo kolima i dobro sam stigao gde sam posao na vreme ...

- Krenem od kuce, neki lik me zagradio jer sam se parkirao tamo gde se obicno ne parkiram, ali on je izasao "do apoteke". No nema veze, odem do babe po dorucak, rek'o taman kad se vratim, ovaj ce da ode. I bi tako.

- Krenem ulicom do skretanja da izadjem na Juzni Bulevar, ono cela ta ulica zatvorena, ne moze se proci. Ajd' u rikverc.

- Krenem u drugu ulicu da izadjem do Hrama, peru ulicu i naravno sve blokirali, ne moze da se prodje. Obidjem tu guzvu vratim se u istu tu ulicu samo okolo.

- Izadjem u neku ispod chuburskog parka, ona prokopana onako skinut asfalt u "kockama" pa ne mozhe da se prodje lepo, pa lagano, pa teraj levo desno.

- Dodjem do izlaza na Kneza Milosha, radi se neka ulica, tuda ne mozhe, a druga paralelena ulica toj potpuno zakrchena naravno.

- Odem na Brankov most, pa se podvuchem "ispod" njega da tamo prodjem pored starog sajmista, oni zatvorili taj deo menjaju shine i ne mozhe da se prodje. Onda teraj sve okolo nazad pa pored MPC Usce i tako.

Sve u svemu, vrlo, vrlo veselo. Trebalo bi da umesto ovih pricha oko toga na kojem je mostu guzva uvedu i regularnu rubriku "danas je skinut asfalt u" ili "danas je prokopano".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...