Jump to content

The Witcher.


G!!!

Recommended Posts

haha ma opusteno. svidja mi se kako se zaplet nastavlja.

samo da mi ne odrade max payne sa shani i bicu hepi. oseco sam malo krivicu sto dumpujem triss al jbg, shani je wife material. jebe me sto ne mogu da nadjem tri razlicite rune za silver sword. dobio sam treci od boksera u trade distriktu ali je iste boje ko jedan sto imam(earth), a ne pise im da se dobija bonus ako koristim iste. ne znam jel sam ja nub sto ne mogu da nadjem, ili je jos rano u igri >_<

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rune ti ne daju bonuse ako sklopish vishe istih boja.

Ono shto ti mogu reci posle prelazhenja igre i blejanja po forumima je da crit efekti ne rade, jedine bitne stavke su raw damage i susceptibility to silver bonusi

Ladno si uzeo Shani umesto Triss :(

ja sam josh i kolibu uzeo za nas, dok nisam posle masakra u selu skapirao da sam ja mocni witcher koji ide okolo, istrebljuje monstrume i jebe opatice - nisam ja ochinska figura. nazhalost Triss nije htela da me primi nazad [:D]
Link to comment
Share on other sites

pa svako roleplay-uje kako mu volja. ja idem po linijama da iako je mutant, krejvuje za normalnoscu, i da mu se ego davno zadovoljio ubijanjem kojecega i jebanjem kojecega (ma kolko je fun i pro ovo odradjeno). cak sam i postedeo vincesta u ime ljubavi, iako sad citam da sam mogo dobiti uber potion. iskvario me mask of the betrayer xD e sad, ako su oni napravili da je triss pravi izbor ko sto vudi kaze, onda je to njihov propust a ne moj. al kakva igra, uf ne mogu da prestanem da igram.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Pa zasto Shani kad je kao shiparica neka i razmazena je, dok je Triss full blown whore queen plus ima magicne moci!

al kakva igra, uf ne mogu da prestanem da igram

Hehe meni je isto bilo kad sam igrao, igra ne pusta. =)

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

pa svako roleplay-uje kako mu volja. ja idem po linijama da iako je mutant, krejvuje za normalnoscu, i da mu se ego davno zadovoljio ubijanjem kojecega i jebanjem kojecega (ma kolko je fun i pro ovo odradjeno). cak sam i postedeo vincesta u ime ljubavi, iako sad citam da sam mogo dobiti uber potion. iskvario me mask of the betrayer xD e sad, ako su oni napravili da je triss pravi izbor ko sto vudi kaze, onda je to njihov propust a ne moj. al kakva igra, uf ne mogu da prestanem da igram.

ma ne postoji pogreshan izbor, to je vishe pitanje da li hocesh da ispadnesh inteligentan ili da se zhenish...

....

ok, dofinitivno si ispao glup! [:D]

Link to comment
Share on other sites

ides od zakljucka da je veza sa zenom iskljucivo tvoj izbor. ali nije, ona ako je izabrala da bude sa witcherom zna sta radi. isto ko i u highlanderu, njegova zena je starost docekala sa njim.

e sad, to sto ste vi napaljeni na triss je druga stvar. sad cu da glumim mauda i kazem da ce vam doci vreme u zivou kad ce vam dosaditi jebanje, i taj kurvinjski attitude ce poceti da smara. iznenadjen sam kako su izvrsno odradili lik shani.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

ako ste propustili u knjizharama, IPS je josh proshle godine preveo na srpski prvu Witcher knjigu - u pitanju je kolekcija kratkih pricha na koju se igra oslanja: Stidanje kletve sa strige, Tiruvielino poklanjanje lire Dandelionu.

Katsu i ja smo uporedjivali sa engleskom verzijom, i krajnje smo zadovoljni - jedina primedba je shto kad Geralt povremeno koristi sleng, pojave se rechi poput "brajko"

[:D]

Link to comment
Share on other sites

The last wish je sjajna :)

Zna li neko da li su skoro objavljene i druge knjige na engleskom? Bese neko davno izdanje samo.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

The Last Wish i Blood Of Elves(prva knjiga u witcher sagi) su prevedene za sad.The last wish i Sword of destiny su prequeli,al su shabani odlucili da ne prevedu sword of destiny.Srpsko izdanje je skroz ok za 500din...nadam se da ce bar nashi prevesti sword of destiny.

Takodje imate i TV seriju od 13 epizoda poljske produkcije [:D] Ja sam pogledao 3 epizode za sad...sta znam nije nista posebno,ne prati bas knjigu i mesaju dosta stvari,al ima neki shmek [;)]

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

predjoh igru. ovih par dana su bili...nemam reci. kakva igra. probili su plafon kvaliteta u entertainmentu.

ali mi je kraj neko ubrzan. nisu objasnili sta se desilo sa alvinom, niti sta se desilo sa geraltom i njegovom odabranicom, ni sa drugim witcherima. mislim, super je ona animacija na kraju, al nisam ni skontao ko je assassin. jel sam ja nesto pogresno uradio, ili ide takav kraj svakako?

edit:

ok procito sam walkthrough, alvin je duke. heavy skroz. al malo mi je cudno, tretiro sam ga max dobro i uvek ga ucio da radi dobre stvari i opet je odlucio da oni koji mu stoje na putu jednostavno moraju umreti. da li to onda znaci da zima svakako dolazi i svi ce pomreti? kako su ostavili zavrsetak mamicu im, jaci klifhenger ne postoji. al zameram im sto nisu stavili animaciju sa triss ili shani.

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Pitanje je da li je ono bio Alvin, mada vise stvari ukazuje na to, najvise onaj Dimeritium necklace, ali nista to nije sigurno.

Neki ljudi kazu da ono sto mu pricas dok je mali utice na Dukove dijaloge.

Ono sto se meni malo ne svidja je to sto kasno uvedu tog Duka u pricu, nekako sam navikao u RPG-ovima da od pocetka mrzim glavnog baju =)

Koju si stranu odabrao na kraju, Order ili Scoiatel?

Ja sam elfove naravno, viva la revolucion!

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

da budem iskren, od pocetka sam sumnjao da ce ispasti kako salamandra mozda nije zla. al ipak jeste. ja sam prvo mislio da je duke jedan od dece tih elder bloodova, sourcova ili kako vec, mrzelo me da citam ilitino predskazanje. ali to sto kazu za dijaloge mi nema smisla. ucio sam ga da radi sve suprotno od onog sto je radio kao odrastao. sto me dovodi do zakljucka da ili on poludi od halucinacija, ili ledena oluja dolazi ma sta ko uradio i svi cemo umreti.

elfove naravno. la resistance lives on! elves>humans sto po razlozima zasto se bore, sto po izboru sta ces da jebes kasnije,

nju:

Liv%20Tyler%20in%20LOTR.jpg

ili nju:

grace-jones.jpg

[blue]

cak mi se cini da je povezano ako izaberes shani onda idu i elfovi, a sa triss humani, posto ona gotivi te zabave i palate, cak se na kraju ljutila sto sam izabro elfove. mozda gresim?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

ja isto razmisljam to da uradim, al ne znam ocu moci. zigfrid i koncept ordera mi je nekako gej.

cali ne znam otkud ti to. pa u vise navrata je jeven reko da ako mu king ponudi bilo kakvo primirje sa minimalnim ljudskim pravima, da prihvata odma. i toruviel je isto pustila alvina, rekavsi da nece decu. a order je i zene i decu posle u vizimi poklo. mislim, prilicno je ocigledno da se bore u svrhu opstanka. aj ako neko odigra sa orderom nek baci par lajni kako onda prica ide.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

ja isto razmisljam to da uradim, al ne znam ocu moci. zigfrid i koncept ordera mi je nekako gej.

cali ne znam otkud ti to. pa u vise navrata je jeven reko da ako mu king ponudi bilo kakvo primirje sa minimalnim ljudskim pravima, da prihvata odma. i toruviel je isto pustila alvina, rekavsi da nece decu. a order je i zene i decu posle u vizimi poklo. mislim, prilicno je ocigledno da se bore u svrhu opstanka. aj ako neko odigra sa orderom nek baci par lajni kako onda prica ide.

Oruzhje koje je prokrijumchareno u grad u chapteru 1 je specijalno dizajnirano za ubijanje neoklopljenih meta. Zar se borish za prava neduzhnih tako shto ubijash druge neduzhne ljude?

Potom me je Yaevinn izigra u mochvari tako shto te navodno poshalje u razmenu sa shvercerima oruzhja, a ustvari te poshalje na patrolu Ordera. Zatim te shalje da mu obezbedish pare od bankara, a kada ga bankar otkachi jer se ne slazhe sa njegovim metodama, on silom otme te pare. Onda ide ubijanje civila na groblju - dripci chak iz zabave zatvore nekoliko civila u kriptu da ih pojedu monsteri. Ali kap koja je prelila chashu je Murky Waters. Seljani su ispoljili prijateljske namere prema njima i nudili im besplatno hranu, a veverice su im se oduzhile tako shto su ubile nekolicinu kao upozorenje Orderu da ne prilaze, a ostale seljane uzeli kao taoce.

Geralt nije nichija kuchka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...