Jump to content

The Witcher.


G!!!

Recommended Posts

VAU KAKO DOBRA IGRA

Nemam reci, svaka cast, zavrsih igru posle sedam dana hardcore igranja. Ne secam se kad me je poslednji put ovako drzala neka igra.

Ukratko, ova igra predsravlja sve sto sam ocekivao od Obliviona i Fallout trojke (poserem se na iste i njihovu politicku korektnost ), samo eksplicitno - sex, droga, coup de grace, badass glavni lik, alhemija, pa onda ona istraga u Vizimi, najbolj quest ikad bre, animacija na kraju... sve.

Jebes mi sve ako ne kupim original da okacim na zid sobe. =)

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.thewitcher.com/community/en/news/

CD Projekt RED is pleased to announce the upcoming release of The Witcher: Enhanced Edition 1.5!

The Witcher: Enhanced Edition 1.5 is the newest version of the game, including all bonus content from The Witcher: Enhanced Edition and five additional fan-made adventures. Most importantly, The Witcher: Enhanced Edition 1.5 is completely DRM-free! Playing The Witcher will be even more fun without any form of annoying copy protection. Moreover, the 1.5 version of The Witcher will remove the disc check, allowing you to play the game without the DVD in the drive.

All available versions of the game will be upgraded to 1.5, including the forthcoming The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut for North American gamers.

As usual the patch containing the additional content will be available to download for free from our website for all registered The Witcher and The Witcher: Enhanced Edition owners!

More detailed information will be released on our website (http://www.thewitcher.com) as well as on our Press Centre (http://press.cdprojektred.com) in the coming weeks.

Link to comment
Share on other sites

krenuh i ja da igram ovu fantasticnu igru. imam pitanje. stigao sam u grad i sad me zanima jel vredi stekati 5k za onaj uber leather jacket? ili se dobije nesto tako od buduceg kvesta? i da li se isplati dati 3 rude da blacksmith napravi mac? i da li ima razlike ako ga napravi onaj debeli sto radi za red rose ili dwarf?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

jel vredi stekati 5k za onaj uber leather jacket? ili se dobije nesto tako od buduceg kvesta?

Vredi. Postoji samo jedan bolji armor od njega, i taj cesh naci tek pred kraj igre.

da li se isplati dati 3 rude da blacksmith napravi mac?

U mochvari ne na severu nalazi lesh glasnika na kome mozhesh naci bolji mach od tog shto blacksmith mozhe da ti napravi (wyvern isle). Ako igrash na hard bice zajebano da ga pokupish dok se ne opremish potionima. Obavezno nabaci rune shto pre na srebrni mach, poshto kad budesh kasnije u toku igre nashao bolji srebrni mach, rune ce biti beskorisne jer on ne mozhe da se budzi.

da li ima razlike ako ga napravi onaj debeli sto radi za red rose ili dwarf?

ne.

Link to comment
Share on other sites

hvala na savetima. mocvaru sam delimicno istrazio jer su me usrali oni monsteri sto imaju glavu u obliku pijavice. i onog velikog crva(biljka?) sam jedva ubio. valjda nisam dovoljan lvl. medjutim nasao sam assassins dagger na lesu blizu starceve kolibe. pretpostavljam da to nije taj mac sto si spomenuo.

e da, jos jedno krucijalno pitanje. u selu sam se izvuko od kupovanja knjiga tako sto sam potrosio talente na znanje o biljkama i monsterima. a sad u gradu ako puknem jedno iljadu-dve (svaka knjiga po 200 i vise) mogu da zaboravim na armor.

btw, kako bi rado stero onoj Shani, upo joj u kucu nocu, a ona u providnoj spavacici bgaaaaaghh!!!

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

hvala na savetima. mocvaru sam delimicno istrazio jer su me usrali oni monsteri sto imaju glavu u obliku pijavice. i onog velikog crva(biljka?) sam jedva ubio. valjda nisam dovoljan lvl. medjutim nasao sam assassins dagger na lesu blizu starceve kolibe. pretpostavljam da to nije taj mac sto si spomenuo.

e da, jos jedno krucijalno pitanje. u selu sam se izvuko od kupovanja knjiga tako sto sam potrosio talente na znanje o biljkama i monsterima. a sad u gradu ako puknem jedno iljadu-dve (svaka knjiga po 200 i vise) mogu da zaboravim na armor.

btw, kako bi rado stero onoj Shani, upo joj u kucu nocu, a ona u providnoj spavacici bgaaaaaghh!!!

Pa kupuj knjige, jebesh armor, trebace ti videces.

Tu prokletu biljku ni ja tada nisam mogao da prebijem, a ima ih tipa 200 po celom mocvari, samo izlecu nabijem ih na kar...mach.

Shani mozhesh da sprcas, samo je savataj na njenom kvestu za zurku sto pravi, al' pazi koga birash da dovedesh kao pratilju, nemoj ni sluchajno onu kurvu, bice Shani ljubomorna pa ce pravi sranja :))

Link to comment
Share on other sites

hahahahaha pazi kad sam upravo to uradio. kad je rekla dovedi prijatelja, razmisljam trebalo bi zoltana jer smo se svi borili u ratu i ta sranja. al onda razmisljam, bice alkohola, carmen i shani together.... ako ne bude dala cke kad joj turim ruze, loadovacu pre zurke. can't blame a guy for trying

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

u selu sam se izvuko od kupovanja knjiga tako sto sam potrosio talente na znanje o biljkama i monsterima. a sad u gradu ako puknem jedno iljadu-dve (svaka knjiga po 200 i vise) mogu da zaboravim na armor.

sa jedne strane ako ispucash kesh na knjige imacesh vishe reagenata za potione, a i brzhe cesh zavrshavati ugovore za odstrel. sa druge strane armor je armor :)

shto se tiche gigantskih biljaka u mochvari, imash ih dve vrste: echinops i neka zajebanija na C. Ta na C je zapravo jedini primerak koji te proganja. Kad je ubijesh nece se vishe pojavljivati.

btw mach koji trazhish se zove Harvall :)

Link to comment
Share on other sites

jebote kakva igra. u jednom danu sta sam sve preziveo, kolko emocija i uzbudjenja. i na sve su mislili, ahhh odusevljen sam beyond reason.

batalio sam armor kad su mi druidi uzeli 500 orena, tu sam se skenjo i pokupovo knjige. ako se od bountija vratim na pocetak bicu srecan. a da, sto se biljke tice mislio sam na bossa, ali sam ga ipak skenjo jos sa low lvl, swallow, blizzard + blade coating gg no re.

poslednja nada za armor mi je onaj debeli trgovac, sto je obeco masnu nagradu kad sjebem salamandere. za sada najbolja kvota mi je "do I look like a hooker to you? then why are you trying to fuck me?"

i da, sprcah Shani \o/\o/ i to niske strasti style, na stolu haha jao sto su dobri, prosto mi jebeno zao sto moram da spavam

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

laki kesh uzimash za pesnichenje u tavernama - tough fist fighteri se bore za 50g. drugi nachin da uzmesh solidan kesh je prodavanje pojedinih ingredienta Kalkstienu - stvari poput Albar's Crystal se prodaju za 40g po komadu

e thx again. dobra je fora samo izadjem iz krcme napravim krug po bloku i vratim se, opet ce hteti da se bore. a taj kristal jos nisam sreo u igri. prodo sam mu nesto od drownera ja mislim, kupuje 15 po komadu.

kockanje sam probo jednom. jel to ima neki svoj exp pa kad bobedim nubove dovoljno puta mogu sa proovima da igram?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...