Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

Sinoc sam u drustvu 1. put pogledao Tvoje lice mi zvuci poznato. Ocekivao sam Grand 2, medjutim bas sam se prijatno iznenadio. Produkcija je na visokom nivou, budzet je ocigledno veliki i stvarno se posteno trude i odradjuju. Vidi se da se pripremaju, vezbaju, ozbiljno shvataju posao i ne glupiraju se. Ako do sada niste, pogledajte je, ide subotom od 9 na Prvoj. Nemojte da vas odbiju likovi koji ucestvuju, stvarno svi rade vrh posao.

Edited by Æ!
Link to comment
Share on other sites

AMC Is Taking PREACHER To Pilot

 

preacher__span.jpg

 

With the loss of Breaking Bad and soon Mad Men, AMC is looking at a big hole in their schedule, one that shows like The Killing and Low Winter Sun haven't quite been able to fill. While they have the ratings juggernaut that is The Walking Dead, they still need something that will be a buzz show, that will get a ton of attention and make a cultural impact. They're betting that show will be Preacher...

http://badassdigest.com/2013/11/16/amc-is-taking-preacher-to-pilot

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Gomila vesti o TVserijama po stripovima u poslednje vreme

 

U rubrici good news-bad news: iz AMC-a su i zvanično potvrdili da rade seriju po Preacheru - ali na čelu projekta su Seth Rogen, Evan Goldberg i Sam Catlin....ja im najiskrenije zelim da se drze izvornog materijala i da ne pokusavaju da budu "kreativni"

 

NBC sprema pilot za seriju Constantine po new 52 rebootu Hellblazera sa sekipom ljudi koji su radili na Mad men i Got

 

Sledeci je Syfy koji spremaju seriju po DMZ-u Briana Wooda, isto par pisaca sa Mad mena + neka Klunijeva producentska ekipa

 

Za kraj Vertigo/dc dela - licni favorit, ukoliko za 4 meseca new line cinema ne pokrene snimanje nečega po stripu Y the last man, Brajan K Von i Pia Gerero dobijaju prava nazad po difoltu i samo je pitanje kod koje tv stanice ce da se udome jer su navodno u poslednja 2 meseca vec pricali sa SVIMA (common sense govori neki premium cable, ali vec se prica da fox, abc i nbc vec traze nesto za leto da pravi konkurenciju under the domeu tako da je vrlo moguce da ce Yorick da završi i na networku).

 

nešto starije su vesti da na FOXu krece na jesen serija Gotham sa mladim Gordonom i Brusom neposredno nakon ubistva u crime alleyu, kao i da MArvel planira da napravi 5 mini serija za Netflix - daredevil, ironfist, luke cage i jessica jones pa se svi skupe za defenderse

 

sve u svemu za 2 godine pun i tv stripova ko sto su sada bioskopi....

Link to comment
Share on other sites

8 upcoming tv shows based on movies

http://shortlist.com/entertainment/tv/8-upcoming-tv-shows-based-on-movies

 

Fargo

Yet another show that is almost upon us, this adaptation of the Oscar-winning Coen Brothers film is understandably filling many with trepidation. But, before you get all self-righteous, things actually bode rather well. Firstly the cast, including Martin Freeman, Billy Bob Thornton and Oliver Platt, is a bit great and secondly, most importantly, it's being exec-produced by the Coens themselves. It premieres on FX in April in the US with a UK date surely to follow.

 

[:0]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Casting za Gotham se nastavlja, Donal Log će da glumi Gordonovog starijeg partnera, detektiva Harvija Buloka.

sem toga

Robin Lord Taylor  - Oswald Cobblepot / the Penguin
Sean Pertwee - Alfred Pennyworth - solidan izbor
Zabryna Guevara  - Captain Essen
Erin Richards  - Barbara Kean (gordonova verenica)

 

also

Finčer sprema novu TV seriju za HBO, u pitanju je rimejk britanske serije Utopia

 

za fanove oldskul Flasha - Džon Vesli Šip će da ima sporednu ulogu u novoj seriji Flash na CW! go Dawson's dad! ;oP

 

za kraj - ko prati key and peelea nek čekira clip

Link to comment
Share on other sites

Full trailer za Penny Dreadfull, kreće na Showtimeu 11. maja

 

also, objavljeno da će glavna glumica u How I Met Your Dad (spinof od HIMYM) da bude Greta Gerwig, respect.

 

za kraj, HBO naručio punu sezonu serije Ballers (pola sata, verovatno komedija) o američkom fudbalu u Majamiju, produciraju Dwayne Johnson (koji će da bude i jedan od glavnih glumaca) Mark Wahlberg i Peter Berg.

Link to comment
Share on other sites

ispipavaju tlo, da vide jel mogu da ućare koji dolar na ovom post-Avengers/Dark Knight talasu. Kontam da ih ova miniserija neće koštati skoro pa ništa da bi saznali ima li leba od toga ili ne. 

 

Neverovatno koliko se ta serija poraspadala u rekordnom roku. Prva sezona ima smisla, hajp, ludilo, druga je već polovično bezveze, a treća i četvrta raspad i totalna suprotnost od odlične prve sezone. Pogotovo kako se glupavo sve završilo u poslednjoj epizodi. Još je to nekako sveže sve da bi sad oživljavali seriju nekim kao spinofom ali videćemo, možda su naučili lekciju kako da ne useru neku seriju totalno.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ste pogrešili obojica! Prvo, Heroes su doneli novitet u svet tv serija to je sigurno i tu nema zbora. Ne samo po ideji (to realno nije novo), nego po pristupu temi i produkciji. Drugo, serija je u prvoj sezoni bila jedna od najgledanijih u Americi. To što su posle usrali je, po meni, problem što su išli na nacionalnoj televiziji koja zahteva mnogo epizoda, a sadržaja je bilo malo. Sada su odlučili da naprave mini seriju i to može da bude dobro, plus time slot u kome će ići neće zahtevati gledanos kao onaj u prajmtajmu. Mislim da ovo ima šanse da uspe.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...