Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

bio Emmy pre par sati

Breaking Bad pochistio, jedino nisu uzeli reziju (Fukunaga za True detective) i nije scenario pobedio Giliganov za Felinu nego Moira Beket za Ozimandiasa 

Ladno Mekonahi nije uzeo za TD, bio sam ubedjen da oce...al zato Krenston koji roflcopter-stache...respect =o)

Fargo dobio za miniseriju, a Kamberbec i Frimen za gl i sporednu u miniseriji za Sherlocka

Komedija i dalje Modern Family, meh (pored sveg hypea OitNB samo za guest star dobio nagradu; Louis CK jos jedan za pisanje, yay)

Najveci car ove godine Alison Dzheni - 2 komada - za supporting u Mom i guest star u Masters of Sex

Link to comment
Share on other sites

Stvarno, koje dranje na suvo, aj GoT je po difoltu trebao da dobije više, al baš šteta za True Detective

 

http://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=268&yyyy=2014&mm=08&dd=26&nav_id=892212

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

sa jedne strane americka tv akademija i njene specificnosti...sa druge okolnosti...nacelno hbo je sam kriv sto nisu otisli kuci sa mnogo vise nagrada...

ako ima zhelja mozemo split zaseban topic pa da pricamo o problemima sa emijem...malo mi pajglu da raspredam o tome ovako u tv news threadu =o)

Link to comment
Share on other sites

 

Komedija "Modern Family" koja se emituje na ABC proglašena je za najbolju komičnu seriju i to peti put. Ta serija je dobila nagradu za najbolju žensku sporednu ulogu i najbolju režiju. To je priča o homoseksualnom paru koji je usvojio bebu i drugom paru u kojem postoji velika razlika u godinama izmedju supružnika.

 

Koji opis serije :)

 

btw, iako je meni modern family gotivna serija, da iznova pobedi za najbolji sitkom, izgleda da su sitkomi baš u krizi.

 

edit: sad vidim koletov komentar, pa može split, ako će se razviti diskusija :)

 

 

Nagrade za najbolju glavnu i sporednu glumicu dodeljene su Džesiki Lang i Keti Bejts za uloge u seriji "Američka horor priča".

 

jej! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

interesantna premisa 

 

 

In 1963, the U.S. government launched a covert space mission sending hundreds of men, women and children on a century-long voyage aboard the Ascension to populate a new world. Nearly 50 years into the journey, as they approach the point of no return, the mysterious murder of a young woman causes the ship's population to question the true nature of their mission.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Od 29. oktobra na Drugom programu RTS-a počinje ciklus filmova španskog reditelja, scenariste i producenta Pedra Almodovara. Biće prikazana ostvarenja „Mračne navike“, „Zakon požude“, „Kika“, „Cvet moje tajne“, „Živo meso“, „Prekinuti zagrljaj“, „Koža u kojoj živim“, koja su ga učinila najslavnijim španskim rediteljem svoje generacije i jednim od najistaknutijih figura evropskog filma.

http://m.cinemacity.org/ciklus-filmova-pedra-almodovara-na-rts-u.1757.htm

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...