Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

originalni film je tehnicki rana b produkcija (mislim, alo, james brolin ;oD(mada, on je znao sta radi tokom 70ih, posle westworlda je snimio capricorn one koji je isto mega film iz detinjsva)) ali i dalje pije vodu jer je, kao i originalni terminator, zapravo kvalitetan horor film iza sf maske

ja verovatno od rimejka/serije ocekujem previse, i to ne zbog odlicne glumacke ekipe nego sto se cini da ce protagonisti teme "covek protiv sistema" biti sami androidi a ne humansi sto me vec zhulja...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

The Simpsons: FXX to air all 600 episodes in 13-day marathon

The marathon will take place over 13 days, from noon ET on Nov. 24, a.k.a. Thanksgiving Day, through Tuesday, Dec. 6. (The show’s 600th episode, which is Treehouse of Horror XXVII, airs Oct. 19 on mother network Fox.)

FXX is billing this binge as the longest-running marathon in TV history. The previous record holder also involves the animated Fox comedy. FXX held a 12-day, 552-episode event in 2014, which helped put the young network on the ratings map. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
On 7/12/2014 at 11:31 AM, Kole said:

trololo

MTV je narucio sezonu od 10 epizoda po knjizi Elfstones of Shannara Terija Bruksa (bikoz budzhet za Sword bi verovatno bio smesno velik)

teoretski nije losa ekipa in charge...favro je producent, bejev drugar libsman ce da rezira par epizoda a glavni pisci su likovi sto su radili Smorvil

s jedne strane cool, s druge...mtv....=o(

Gledam ovo ovih dana i zapravo nije loše.

edit: nađoh sad i priču u serije topicu pa ajde tamo ću.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Kad smo kod HBO, valjal' čemu onaj HBO Go što mi sad nudi Telenor uz paket, nikad nisam tako nešto koristio pa pojma nemam ni da li mi je potrebno.

Inače ne gledam tv, sve sa neta skidam itd - kapiram da bi mi bilo zabavno da pratim HBO inače na TVu.

Link to comment
Share on other sites

HBO je generalno sranje po meni, ali kada ga imaš, vuče te da ga "rabiš". Jedan od razloga zašto bih ja generalno ugasio kablovsku skroz, naročito sada kada su ga dali free do 15. januara.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Fora je što može biti jedan od onih digitalnih servisa koji su free uz pretplatu, tako da ga sigurno ne bih plaćao, samo je poenta dal' je potreban. Doduše, sad kad pogledam, pored Deezera ni nemam potrebu za drugim tim servisima pa bih ga mogao uzeti testa radi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...