Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

sticajem nesrećnih okolnosti juče i danas vozim raspalog službenog keca, i ljudi moji, ono je toliko loše da treba izmisliti novi jezik da bi se opisalo. star je dve godine i kada bih krenuo da nabrajam, pa, možda bih se setio tri stvari koje se nisu pokvarile. još pada ova kiša, a ja prelazim s jednog na drugi kraj grada... ma horor.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

omg totalno sam zakrechio, mislim jedno kucam drugo

meni je ok kukuruz varijanta za neke salata kombinacije

javili mi stigla mi kola u ns!! sreca sreca radost , sad samo josh naplatim potrazivanja i sredstva uplatim njima i wuhu :), taman skoknem do sajma kola u ns-u i da se pomolim da stara ne stanu za ovih par dana

btw hvala rur dizajnerima, ali uz duzno postovanje iskreno mi muka od tih varijanti daj da vidim sta ti treba - samo me intertesuje (jer je poslovni prostor oko 400 m2, desetak kancelarija sa ulaznim holom, na dva nivoa bla bla ....)

minimalna cena, koju ce ti neko uzeti za tu kvadraturu (ne govorim sada o meni niti pesmi) je oko 15 evra po kvadratu, dakle oko 600 evra

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

moja matematika kaze 15*400=6000 eur . mnogo, a i meni ne treba resenje svega, vishe neko uklapanje boja, sa par reshenih sitnica npr plochice, parket, stepenice, neko cvece :) i tako to... recimo vrata su vec izabrana i kupljena...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ivane ta vozhnja je bila josh jer sa tobom nije ishao "lol direktorov sin" ;o)))

a ja zavrshish 2/3 textova koji mi lezhe na kitschmi za ovaj mesec...josh samo malo i gotovo...pa se bacam na extremno gledanje serija od prosle nedelje =o))

Link to comment
Share on other sites

moja matematika kaze 15*400=6000 eur . mnogo, a i meni ne treba resenje svega, vishe neko uklapanje boja, sa par reshenih sitnica npr plochice, parket, stepenice, neko cvece :) i tako to... recimo vrata su vec izabrana i kupljena...

600, 6000 details, details....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Zavrsio sam na poslu pisuci HOW-TO ove za MS proizvode :) reci ala sam srece, ko da sam na boga ciglama gadjao :)

Inace dobra vest je da sam se izgleda izborio sa alergijama \o/.

Moderni_lekovi_sto_prze_jetru 1 : alergije 0 [:D]

a mozda je linux bio uzrok alergija in the first place [:p]

Link to comment
Share on other sites

moja matematika kaze 15*400=6000 eur . mnogo, a i meni ne treba resenje svega, vishe neko uklapanje boja, sa par reshenih sitnica npr plochice, parket, stepenice, neko cvece :) i tako to... recimo vrata su vec izabrana i kupljena...

Pa realno, projekat enterijera od 400m2 za firmu i nemoze manje od 6k eur da ispadne (:

Ja bih ti uradio za 5k :) i to samo ako oce igi da se ukljuci da podelimo po pola :P

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

igi, pošto meni središ stan od 50 kvadrata? :)

@corey: dobra je takovska, a ako misliš na semafore kod takova i botaničke bašte, oni moraju tako da se ne bi stvarao gridlock na raskrsnicama sa džona kenedija i bulevarom.

Link to comment
Share on other sites

Haha 6k evra lol pa ko ima te pare bre?

Ah da, imaju oni seljaci koji se provlace konstantno kroz igijeve postove o poslu...

:)

to smo mi golje, ne znachi da nema onih koji to mogu da priuste, a veruj mi, u ovom gradu ima sasvim dovoljno pripadnika dzep-seta koji daju 2k evra za fotelju

@ivane : tebi za dz

@ topik - odoh u madlenijanum na jadnike. Nisam bio u pozoristu josh ove sezone

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

meni nije jasno zashto bi bilo ko unajmljivao nekog arhitektu da mu sredi slaganje boja, plochica, parketa (?!) i cvetja (?!!?), a da nije daltonista ili dobro izgovara "lol and i never been to this room".

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Lol krenulo cimanje za fax,moram da ischitam tone izvora iz perioda Grchko-Persijskih ratova do petka,jebala me istorija :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ololo pravio sam neki progrma u javi koristeći netbeans, i dvaput mi je puko prilikom alttabovanja u firefox. i to ne da pukne uz neku grešku ili nešto, nego jednostavno ubije se proces i nestane trenutno. eh moj sune, a 'vamo u dokumentaciji obećavaju kule i gradove.

Link to comment
Share on other sites

meni nije jasno zashto bi bilo ko unajmljivao nekog arhitektu da mu sredi slaganje boja, plochica, parketa (?!) i cvetja (?!!?), a da nije daltonista ili dobro izgovara "lol and i never been to this room".

slican stav sam i ja imao dok nisam konkretno krenuo da razmisljam o tome i onda se postavilo milion pitanja, a na svako ima po dva tri odgovora... ne vidim u cemu je problem angazovati struchnjaka da ti pomogne sa par reshenja i saveta u okviru onog sto imas vec uradjeno i u okviru nekog pristojnog budzeta... nije da krechis svoju sobu pa da te boli dupe dal ce se nekom svideti a i lako ces da je prepravis.... a inace nisam naisao na uobrazeniju struku...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...