Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Provozao se malo po Beogradu posle godinu dana na porodichnom Shkodilaku, nemate pojma kako je lepo voziti se kada nema guzve (da, da, nemojte da se chudite, u Moskvi je mnogo gore nego ovde!). Sad odmaram, sutra me cheka josh jedan dan skupljanja raznih papira, a od srede sam u leru (i chekam to okupljanje pivopija koje su mi neki obecali ;)))

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

sms manija [roflmao]

CAO,STIGAO SAM.IDEM KUCI DA VIDIM MALENU PA CU DOCI DO TEBE.UZELEO SAM TE SE.KUPIO SAM TI NESTO LEPO.LJUBIM TE, LEON N.SAD/ovo sad mi je novi br./

reply:

matori ne bih da te razocaram al omasio si broj :-)

stize sledeca poruka:

:HVALA PUNO.TAMO GDE SAM BIO NIJE BILO PUNO MOB.T.!SESTRA CE MI SE OBRADOVATI.HVALA JOS 1.

il me neko gosu zeza il je ovo jebeni roflmator na kvadrat :D

u svakom slucaju lep naci na prekratis radno vreme i nasmejes se malo [:D]

Link to comment
Share on other sites

ubav dan danas, ono pivo sa sirupom od limuna je mnogo fino, drugari veselje, bole mali gayzor koji netje da prodje ispod mosta i naravno kad se vrnem kutji mrzim sve pushache i zhelim im smrt gushenjem nechim sto je njima odvratan smrad...

@dovla - naravno da te branim, ako ne zato sto si mi drugar ono time sto takvim prozivkama u tvom pravcu laki omalovazhava moje prozivke boleta i dzhonija po istoj liniji...sto nikako nije u redu ;o))

Link to comment
Share on other sites

Ortak me je doveo da ivice nervnog sloma,pa sam doveo sebe u situaciju da odlepim i razbio sam staklo na prozoru...Sad sam smoren i chistim staklo,mada sam nekom neverovatnom srecom ostao neozledjen,i ako sam mogao da se unakazim...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

E stvarno ovo jutro sunchano, bash sam se iznenadio. Takodje, kazhu da ce danas biti 18 stepeni. Zanimljivo kad te preseche nakon sve ove zime. Danas sam vozio babu nesto do Banjice pa sam uspeo da provalim koja sve mesta postoje na kojima se takodje prave guzve ujutru, kao sto je kruzni tok kod zgrade Pinka.

Link to comment
Share on other sites

E stvarno ovo jutro sunchano, bash sam se iznenadio. Takodje, kazhu da ce danas biti 18 stepeni. Zanimljivo kad te preseche nakon sve ove zime. Danas sam vozio babu nesto do Banjice pa sam uspeo da provalim koja sve mesta postoje na kojima se takodje prave guzve ujutru, kao sto je kruzni tok kod zgrade Pinka.

omg! pa to je onaj "skver" o kom sam ti juche prichao [:D]

Link to comment
Share on other sites

omg! pa to je onaj "skver" o kom sam ti juche prichao

Nadam se da nisi na taj skver mislio kad si pokushavao da skapirash gde treba da dodjes ;)) Ustvari, sad se setih o cemu je bila pricha :))

E jeste lep dan danas, prosto stvoren za setnju pored Save ili Dunava na primer...ali, avaj, nove poslovne obaveze zovu....i naravno, da ne razocaram moje obozavaoce putem zemlje i sirom satelita, cekam TEH DORUCAK!!!214135341`

Doruchak, doruchak! Ja ne stigoh da jedem jutros, vozio babu kao sto napisah, mog'o bih da pokupim neki sendvich da "pregrmim" do rucka :)

Link to comment
Share on other sites

E, da, u cetvrtak idem u Narodno da gledam Karmen

eee.. koliko je karta?!

@topik..

sutra u 06:50 moram da se pojavim u domu zdravlja zharkovo, raditju u intervencijama.. boc/boc .. :]

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Jel dajes injekcije u guzu pacijentima?

sto pitas, nadas se da ce ti mara jednog dana dati injekciju u guzu? [roflmao]

inace, od pre tri dana sam na dijeti, a sinoc sam bila toliko gladna da sam izgrizla donju usnu pa me sad boli :(

i jedva cekam otvaranje delta city-ja :)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...