Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kako su bangavo stavili sajam da bude na kraju meseca kad ljudi nemaju ni filera :/

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pa uvek je sajam bio u slicno ovo neko vreme, sta ga znam. Ali opet, iz godine u godinu ljudi sve manje kupuju knjige bas na sajmu kad se cene ne razlikuju puno. Videcemo kako ce biti ove godine, ali nije bilo bas nekih mega popusta proteklih puteva.

Link to comment
Share on other sites

sve to ionako mogu sa neta da narucim, bez krkljanca kod sajma, smrada rostilja, i preznojavanja u hali :P

Pa uvek je sajam bio u slicno ovo neko vreme, sta ga znam.

da, ali nikad nisam radio u ovo vreme [:D]

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Laguna najavila LEPE popusti za sajam. To vredi pogledati, josh su konachno shtampalii nastavak "Pesme leda i vatre", bice to milina.

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

lol sestra me iznenadila tako sto mi je danas pre nego sto je otisla na poklon dala g11 logitech tastaturu jer mi je prethodnu matoru tast njena mala prolupala (doduse uz moju dozvolu) ... sad sav svetlim u mraku wheeee!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Stigao sam kuci, guzva na neocekivanim mestima kao sto su spoj 14. decembra (Cara Nikolaja Drugog) i Save Kovacevic (Milesevska). Srecom pa sam tu blizu skrenuo desno i izbegao citavu gungulu. Sad moram da napisem kakav tekstic, mozda isprobam SWAT za PSP posto vidim da se svuk'o, i to.

Link to comment
Share on other sites

o moj bogo, kako je meni jebeno dojaja...

odspavao popodne, sad cirkam kafu... kad popijem ovu, jos jednu cu, pa palim na tush. kad se istusiram, podgrejem sarmu, pa posle toga jos jedna kafa, i zakuc uz komp do ranih sati...

a man with a plan, nista gore od toga nema I tell you....

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

jebem li im mater svima u ptt-u, imam net jednom u 12 sati na pola sata! poludeo sam totalno, morao sam da izađem napolje! doduše otišao sam na sajam knjiga malo da vidim sveta, a i knjigu sam kupio.

jebem li im mater svima u ptt-u, imam net jednom u 12 sati na pola sata! poludeo sam totalno, morao sam da izađem napolje! doduše otišao sam na sajam knjiga malo da vidim sveta, a i knjigu sam kupio.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...