Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

zavisi od ostatka masine? ali kapiram da mozes komotno, ja na mojoj sadasnjoj makini ,koju bih da menjam, a64 3000, 2xhd, dvdrw, gs6800 pcie, krsh usbova, funkcionisem i na srednje zalosnom codegen 400w

Ua grafička kurvo!

Kad smo kod nove mašinice, sutra uzimam C2D E2180 i ploču, 2 giga rama već imam, ou jea.

guilty as charged, kakav je to c2d ? jel to neka zamena za bivse celere? da li je bolji izbor on ili neki amd x2

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kad smo kod nove mašinice, sutra uzimam C2D E2180 i ploču, 2 giga rama već imam, ou jea.

a ovamo si socijala i nemaš para za leba. mrš.

iz vremena kad je bog isaho po zemlji

kupio si helikopter?

Link to comment
Share on other sites

zavisi od ostatka masine? ali kapiram da mozes komotno, ja na mojoj sadasnjoj makini ,koju bih da menjam, a64 3000, 2xhd, dvdrw, gs6800 pcie, krsh usbova, funkcionisem i na srednje zalosnom codegen 400w

guilty as charged, kakav je to c2d ? jel to neka zamena za bivse celere? da li je bolji izbor on ili neki amd x2

Taj E2180 konkretno je isti kao Core 2 Duo E4400, osim što ima 1 MB keša umesto 2 MB. Inače planiram da ga koristim upravo na Codegenu 400 W :) s tim što ova 2600XT ne troši puno pa nemam oko čega da brinem (nadam se).

E sad od kog konkretno modela X2 je bolji ne znam, ali brate svaki C2D je dobar :)

a ovamo si socijala i nemaš para za leba. mrš.

Prioriteti bato.

E da, korisna adresa:

http://www.extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam 5 iz programiranja jea

Ako se po jutru dan poznaje, onda ne treba da se brinem za dalje :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

esonglogo-1.jpg

ovo iznad je pobednik konkursa za logo eurosong takmicenja sledece godine u Beogradskoj areni. Sve ovo ne bih kacio na ovom mestu da ne postoji jedna cinjenica - nagrada za prvo mesto, koju je dobio ovaj rad, sa sifrom Mama 2008, je bila 5000 evra.

e sad svi koji studirate ili koji ste zavshili, ubite se.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pare nisu njihove, pare su tvoje i moje

Brate, mnogo je to para za tako malo seksa.

da meni neko ponudi da za 200 evra jebem više u naredna dva dana nego u dotadašnjem toku života...

Link to comment
Share on other sites

e moje nisu!

ja cu lepo da im i dalje ne dajem pare, jer ne gledam njihov program, pa ce da me teraju po sudu i da me globe kolko oce al ja tijanicu za njegovu sramotu od tv stanice novac dati necu (i know, i know, insert "shut s rogatim" here...)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...