Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

smorio sam se ko veverica

dolaze mi rodjaci iz svajcarske koji mi daju tipa 50e a ne znaju di ce sa parama

i ocekuju da im sluzimo ko zabavljaci svi iz bga

ili jos bolje kad dodje dete od 10 godina koje sedi 5h pored mene i gleda kako igram wow

veoma ne prijatna situacija :(

Link to comment
Share on other sites

@killy

to je postalo standardno sa rodjacima preko grane. ne daju bogu soli, a onda kupe zlatnu wc sholju za svoj stan u bg-u. da imaju na chemu da kenjaju kao gospoda, tih mesec dana godishnje ovde!

@ivana

there there :[

inache, smorio me posao, al mora da se radi :[

sretja pa mi je pauza u teretani, pa mogu da se razvlachim po gajbi kako hotju. mozhda odigram i taj cw napokon.

Link to comment
Share on other sites

smorio sam se ko veverica

dolaze mi rodjaci iz svajcarske koji mi daju tipa 50e a ne znaju di ce sa parama

i ocekuju da im sluzimo ko zabavljaci svi iz bga

ili jos bolje kad dodje dete od 10 godina koje sedi 5h pored mene i gleda kako igram wow

veoma ne prijatna situacija :(

najjache je kad pochne da postavlja pitanja ...

a shta je to ? a to ? a chemu to sluzhi ?

a ti ne mozhesh da mu objasnish , i onda pochne da smara , i onda popizdish i oterash ga u pizdu materinu i onda se on rasplache , ode kod mame , pa te njegova keva gleda kao "i nisi zasluzhio vishe od 50 eura"

vrlo gotivna situacija ...

Link to comment
Share on other sites

najjache je kad pochne da postavlja pitanja ...

a shta je to ? a to ? a chemu to sluzhi ?

a ti ne mozhesh da mu objasnish , i onda pochne da smara , i onda popizdish i oterash ga u pizdu materinu i onda se on rasplache , ode kod mame , pa te njegova keva gleda kao "i nisi zasluzhio vishe od 50 eura"

vrlo gotivna situacija ...

taj deo sam zaboravio jer ne zelim da znam da tako nesto postoji u zivotu

Link to comment
Share on other sites

Ja evo uzivam u poslednjoj nedelji najduzeg i najlepsheg raspusta eva... (:

pa ti cisti godine u junu pa ces imati jos takvih raspusta : ))

@topic

sa jednom polovinom sam se pomirila, sad me druga polovina jos vise mrzi, ooo zivote : ))

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Slusam Betovenov prvi klavisrski koncert u izvodjenju Glena Gulda i veoma sam zadovoljan zbog toga. Ne mogu da kazem da mi Betoven uvek prija, niti mi je ovo njegov omiljeni koncert, ali svejedno, sada mi bas odgovara. Cudno je to sa muzikom.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod muzike izuzetno mi je prijatan Serj Tankian-ov prvi album. Nekako zvuchi dosta drugachije, a opet kao da svira stari, dobri System...

Inache na mom fakultetu 150 riba 30 mushkaraca pa vi vidite :P (mada shta ja pricham kao da cu da muvam neku...) Ako treba nekom neki broj...? [:D]

Odo da spavam...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

- radim uf uf pocelo je.

- inace izvalio gospodina Raul Midon a, koji je jebeni kralj i mnogo mi se svidja njegova zika.

- nasao ga na p2p i sad skidam da slusam celu notj dok radim .

- jea.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

uplatih rapid share danas, kad ono vec aktiviran nalog, extra.... sutra ujutru gotov coh:of, pa posle malo nwn-a i taaako... extra je kada vidish da stalno curi download na max brzini, posle torenata pogotovo....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod muzike izuzetno mi je prijatan Serj Tankian-ov prvi album. Nekako zvuchi dosta drugachije, a opet kao da svira stari, dobri System...

Inache na mom fakultetu 150 riba 30 mushkaraca pa vi vidite :P (mada shta ja pricham kao da cu da muvam neku...) Ako treba nekom neki broj...? [:D]

Odo da spavam...

KOji fax,chisto da osmotrim,a za brojeve cemo lako vec [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod muzike izuzetno mi je prijatan Serj Tankian-ov prvi album. Nekako zvuchi dosta drugachije, a opet kao da svira stari, dobri System...

Inache na mom fakultetu 150 riba 30 mushkaraca pa vi vidite :P (mada shta ja pricham kao da cu da muvam neku...) Ako treba nekom neki broj...? [:D]

Odo da spavam...

Shta si upisao ?

edit: Preteche me Savke

Edited by Dushan_

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...