Jump to content

Big Brader


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mićkova sestra Ljilja Vukićević kaže da je iznenađena njegovim ponašanjem.

- Nisam mogla da verujem, ma on je potpuno zaboravio da su kamere uključene. Pa da onako baci tabure, joj. Da onako gađa, strašno. Nije trebalo onako da reaguje, pa nije pošao u kuću da spava. On kod kuće leže u zoru, iznenadilo me je to što u kući tako rano leže. Previše mi je nešto miran, ćutljiv. Nije duhovit kao što ume. Čudno mi je njegovo ponašanje - kaže Mićkova sestra Ljilja i objašnjava da Mićko zaista pati od nesanice.

- Ako ga neko probudi, on više ne može da zaspi. Tako ga je majka navikla odmalena. Na mir i tišinu. Pa, mi nismo smeli da hodamo po kući dok on spava. Istina je i da komšije idu na prstima - kroz smeh kaže Ljilja koju smo pitali i da li se Mićko stvarno pokajao zbog svog ponašanja.

- Ma hoće da se pojede živ zbog toga. Ima da crkne. Tako se i na mene neki put brecne. Ali brzo on plane i brzo se smiri. Posle pet minuta kao da ništa nije bilo. Pokajao se sigurno, znam ga ja. Ali, sad će ga i „Veliki brat“ kazniti, sigurno... - kaže zabrinuto Mićkova sestra.

Govorimo o osobi rodjenoj 1978. Ako je ovo istina, onda zbilja treba meteorit da nas udari. Da ovo bude covek na TV a ne gnom koji zivi ispod mosta...

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nominovani burek i micko...

svi oni koji zeljno iscekuju da vide bureku ledja, neka sede u subotu od 21:00 pred malim tv ekranima... :)

micko: 33,33%

burek: 66,67%

mislim da ce imati dva puta vise glasova od micka...

tip: burek (10/10)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

nominovani burek i micko...

svi oni koji zeljno iscekuju da vide bureku ledja, neka sede u subotu od 21:00 pred malim tv ekranima... :)

micko: 33,33%

burek: 66,67%

mislim da ce imati dva puta vise glasova od micka...

tip: burek (10/10)

konacno da burek ispadne.

i dalje mi nije jasno zasto je zeka ispao. decko je bas fin a i sam je rekao da to sto je on rekao pred kamerama, tako svi muskarci pricaju.

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

sedimo drugar i ja u nekom lokalu u ns-u i razglabamo neke teme, kad on uze mobilni pocne da kuca (inace je strastveni gledach VB-a). u poruci stoji da mu pogledam iza ledja i vidim likove iz istoimene kulturne emisije. E sad, posle ovakavog saznanja, oslusnuo sam malo razgovor......BRATEEEEEE, kakva su ta deca debilana najvece, ljudi moji.......strasno (inace, taj fini zeka prednjaci i neka rava -valjda policajka). eto, samo toliko

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...