Jump to content

vracaju li se devedesete


Recommended Posts

Daleko smo mi od devedesetih... Nema vishe nekog ozbiljnog kriminala... Uvek ce biti sitnih kriminalaca i napuvanih klinaca ali toga ima svuda u svetu pa i kod nas.

Ajde ajde ... lepo je sto si ti zaljubljen al mogao bi i da citas novine / gledas tv ili oko sebe ponekad ... :)

A sto je Zola ovoliko isplazio jezik na slici? :)

Nisam zaista imao nameru da politizujem ovu pricu, samo ukazujem na ociglegdno. Da li sada mozes da vidis lika sa skorpionom/kalasem isukanim kako seta Knez Mihajlovom? Da li ortaci iz bloka i dalje drze zolju ispod kreveta? Svaki treci ima kasikaru gajbi? Nemas, ipak smo daleko civilizovanijih nego sto je tada bio slucaj, izmedju ostalog zasto sto poslednjih par godina nismo ratovali i sl, sto nije bio slucaj 90ih. Ne kazem ja da se ja sad med i mleko i da su panduri sjajni, vec samo da se malcice vise mesaju u svoj posao nego sto je to ranije bio slucaj. Daleko od toga da nemam zamerki na njih.

A ceo problem je u tome sto se sistem vrednosti u ovoj zemlji nije promenio, i za to je fakat kriva politicka "elita". Dokle god je vecini klinaca uzor Kristijan ili neko slican necemo mi nigde dogurati kao nacija...

Sam si rekao ... Nije situacija toliko bolja sada zbog policije vec zbog toga sto smo tada jbg ili jos bili u ratu ili smo, kasnije, tek izasli iz istog. Nema to toliko veze sa promenom vlasti ili necim slicnim... a da smo u sranju i dalje jesmo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 291
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmmm... A ko su ti veliki kriminalci sada (tj. da li postoji TRENUTNO ekipa koja je radila kao Legija/Spasojevic itd. koji su radili samo ono shto se njima svidja)?

Neko npr. kazhe Velja Ilic je krimos... on je smehoteka za ove shto su bili...

Dajte neke chinjenice ovde ili je ovo top secret topic gde svi prichaju o nekom velikom kriminalu...

Tokom devedesetih secam se vozim bajs gradom i odjednom u sred bela grada, ljudi izlaze iz automobila i rokaju se pred masom ljud/zhena/dece opushteno onako. To skoro nisam video... Tako da mozhete da prichate shta god hocete odgovor na ovu temu je NE, NE VRACAJU SE DEVEDESETE, IMA NAPUCANIH KLINACA NA TONU ALI KAO SHTO JE NEKO REKAO TO SU MANJE VISHE SVE PICHKE U DUSHI!

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Dogadja se i dalje, no na biciklu ne mozes da "pokrijes" ni ceo BG a kamoli Srbiju.

Ne vracaju se devedesete, vec nikad nisu ni prosle, sto se tice dripaca. Jedina razlika je sto sad trenutno nismo ni sa kim u otvorenom ratu i sto kao nema sankcija.

A to da li je Velja krimos ili nije, da li je sitniji ili krupniji..nemam komentara. A da lepo svi upalimo ObiviJon i da nam svima bude super?

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

kad smo vec kod devedesetih i migshe

l_247698be34e942db5cfa8c4b2cbd78fd.jpg

imamo ledja! [:D]

sisaj ga :D

ahahaha nisam znao da migsha ima "happines is a warm gun" sliku , vrh =o))

ahaha, marsh...pokushash da ispadnem ozbiljno al mi nije ishlo, crkoh od smeha :))

migsholino nam je insajder!

tipovacu vas o svim bitnim deshavanjima na danashnjoj dance sceni rofl :D

e sta je sa migsom ?:D sto ga nema ?:D

prizvaste me ovim topikom :D

(samo vas posmatram :D )

realno strani dance>serbian dance>sve ostalo :)

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... A ko su ti veliki kriminalci sada (tj. da li postoji TRENUTNO ekipa koja je radila kao Legija/Spasojevic itd. koji su radili samo ono shto se njima svidja)?

Neko npr. kazhe Velja Ilic je krimos... on je smehoteka za ove shto su bili...

Dajte neke chinjenice ovde ili je ovo top secret topic gde svi prichaju o nekom velikom kriminalu...

Tokom devedesetih secam se vozim bajs gradom i odjednom u sred bela grada, ljudi izlaze iz automobila i rokaju se pred masom ljud/zhena/dece opushteno onako. To skoro nisam video... Tako da mozhete da prichate shta god hocete odgovor na ovu temu je NE, NE VRACAJU SE DEVEDESETE, IMA NAPUCANIH KLINACA NA TONU ALI KAO SHTO JE NEKO REKAO TO SU MANJE VISHE SVE PICHKE U DUSHI!

-sve sto si rekao lupio si. ti si znao u vreme legije da je on bio krimos? nisi imao pojma

-autoput

-reci nekom napucanom klincu nesto, da vidim kako ces slomljenim prsticima da kuckas po ruru

Link to comment
Share on other sites

Ne niko nije znao, nego niko nije smeo da govori o tome [:D] LOL

Shta autoput? Vidim jebu kevu :)))

Hmmm pa da je sam rekao bih mu opushteno, da mi neshto prisere, ali svi ti napucani klinci idu u grupama tako da se to retko vidja...

To shto su tebe i tvoje ortake napucali u nekoj diskoteci jer ste fenserici najgori to je vash problem.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Ne niko nije znao, nego niko nije smeo da govori o tome [:D] LOL

Shta autoput? Vidim jebu kevu :)))

Hmmm pa da je sam rekao bih mu opushteno, da mi neshto prisere, ali svi ti napucani klinci idu u grupama tako da se to retko vidja...

To shto su tebe i tvoje ortake napucali u nekoj diskoteci jer ste fenserici najgori to je vash problem.

ja to i pricam zato sto moji ortaci ne izlaze iz teretane i vecina poznanika iz srednje se tako ponasa.

inace ne izlazim sa ortacima po diskotekama vec sa devojkom i niko me ne dira.

no, tvoja stvar je sto si piglu

Link to comment
Share on other sites

Ne znam daki, moja iskustva su skroz drukcija... Zna se ko je ko i sta od koga mozes da ocekujes u NS-u, znaju se ekipe, znaju se pojedinci, ja nikada nisam imao problema jer ih znam dosta i nisu to sve takvi ljudi kake ih predstavljate...

Nije da ih branim, ali recimo sta da radi takav covek? Evo jedan moj drug... Realno, nije pametan, umro mu cale, ostali su on keva i sestra, skolu je nekakvu zavrsio i sada ne mozes ti njemu objasniti da on ide da konobarise ili da radi tako neki low-end posao za neke sitne pare, kada poznaje samo jednu stranu zivota a nije pametan pa da ti njemu objasnis kako to nije u redu... Jos kada neki burzujcic od 18 godina prodje u novom dzipu sto mu je tatica kupio, jedino sto ti je u glavi je kako i ti da zaradis brzo pare...Dakle nije pravdanje njihovih radnji vec eto, druga strana medalje.

A sto se tice toga da te neko prebije/ubije/napadne, to se stvarno retko desava... Ekipe i pojedinci se razracunavaju izmedju sebe, jos ne znam da tako idu ulicom i napadaju normalne gradjane... Boli njih kurac da kace nepotrebno pandure na vrat kada im je jedini cilj da ostanu sto manje primetni kako bi obavljali posao...A klinci koji to rade su smesni realno nisu pretnja...

Ono sto meni vise smeta je sto svaki drugi lik UMISLJA da je zajeban a u stvari nije...Jebote koliko znam njih koji su otisli u teretanu na 4-5 meseci i sad ih sretne a oni svi namrsteni kao iznervirani, lol. I onda kada dodje do tuce, stane iza svoja dva druga i dere se pusti me, jebacu mu mamu, a da oce mogao je vec 10 puta...

edit: A da, zaboravio sam Rane, kao najneshvaceniji film kod klinaca...Film koji treba da pokaze svu patnju tog perioda i dva takva klinca koji su umrli sa 19-20 god. (ne secam se tacno) je uradio suprotno i nalozio ogroman broj dece da kopiraju takvo ponasanje...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Ono sto meni vise smeta je sto svaki drugi lik UMISLJA da je zajeban a u stvari nije.

Baš to.Samo je ovde to još gore.Tačno se vidi ko je takav, kome radi jezik brže nego mozak koga možda i nema.

A to random prebijanje likova koje ne znaju ima i te kako, skoro se to desilo mom ortaku kada se sam vraćao kući, a znam i ekipe koje to rade zato što su jebeni retardi.Dobri su momci ali par njih hoće da se dokaže sa ekipom.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

smeshno, ono prolazim kroz moju zgradu sa ortakom, i u centru zgrade klinac, tj... pre dve godine je izgledao... sad gledam gudra ubila u glavu, pegla se sa navijachima na tekmama i ko zna sha josh... klinac uleteo u pogreshno drushtvo, realno imao je "svetlu" buducnost tjale dosta kesha, opushteno mozhe da ide na dobre shtvavishe odlichne studije(faks) al ebiga...

to je samo jedan od klinaca u bloku, ovi drugi male hijenice umesto normalnog detinjstva zezanje sa drsuhtvom... oni po ciglu pa idu da se shibaju okolo, smeshno...

sve sam shljam, djubre... pfff

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

Dobri su momci ali par njih hoće da se dokaže sa ekipom.

E sad, dobra stvar je sto 90% takvih ljudi ce to prerasti, od recimo sad neke ekipe 92' njih dvoje il troje ce ostati u tom fazonu, ostali ce shvatiti da je to retardirano i preasce, bar je do sada tako bilo...

Mada kada pogledas klince evo iz mog kraja... Ni u jedan lokal nece da ih puste subotom jer su klinci, uglavnom nemaju para, mladi su i veliki je uticaj starijih klosara na njih... Tako da jedino sto im ostaje subotom je dvolitra od 100 dinara i onda klosarenje i tuca sa drugim ekipama... Iz mog iskustva, kad si klinac, taj period tuce i klosarenja mozes da izbegnes jedino ako:

1.Ozbiljno treniras nesto

2.Imas brdo para

3.Pametan si i iznad si toga i shvatio si da to ne vodi nicemu (sto je retko)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...