Jump to content

vracaju li se devedesete


Recommended Posts

Iznenadio bi se da znash koliko ljudi tu sipa benzin. Nije ni on lik mutav da tu stoji po ceo dan a da ne zaradjuje dobro.

Ne znam tachno za cenu, ali kazu da je kod njega bash dobar benzin.

Da ga 'besh ako bas ne probam jednom prilikom. Kod mene na korsi se to lako oseti jerbo je slab motor pa se promena benzina bas primeti dobrano. Zato i ne sipam vise na jugopetrolu. A bilo bi mi cudno ako isto kosta kao ovi "obicni" sa pumpe, jer bi me onda bas zacudilo da mu dobro ide.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 291
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da ga 'besh ako bas ne probam jednom prilikom. Kod mene na korsi se to lako oseti jerbo je slab motor pa se promena benzina bas primeti dobrano. Zato i ne sipam vise na jugopetrolu. A bilo bi mi cudno ako isto kosta kao ovi "obicni" sa pumpe, jer bi me onda bas zacudilo da mu dobro ide.

Tesko da dasa ima bezolovni though... Ko bi sa automobilom koji trosi bezolovni sipao na ulici? :)

A logika da je kod njega dobar benzin je ispravna, jer ovi pederi na pumpama uvek "razblazuju" a on se bori za trzisni udeo taktikom kvalitetne robe. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Frustracije iz proslih decenija polako izlaze na povrshinu ... sve se to akomuliralo u nama i ako smo sretan narod i veseljem pokusavamo da potisnemo to ... svremena na vrene i ne tako retko neko prsne .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

odlichan mi je zwerko sa ovim njegovim ds-ovskim prichama. bolje stanje u muriji, bolje ovde .. kako te bre nije sramota da napishesh tako neshto bate :(

realno '90 nikad nisu ni prestajale, samo su se donekle u nekim oblicima transformisale. sad donekle vetji kesh imaju i oni koji su se pre bavili obijanjem trafika, a ovi iz vrha sada su josh napucaniji i mesta na kojima se nalaze su josh bolja i sharenija.

pored ochiglednog stanja u zemlji sa aspekta ekonomsko-politichke igranke imam mishljenje da je i shkolstvo zakazalo. teorija dopushtanja svega i svachega u osnovnim shkolama i gimnazijama kasnije se polako obija o glavu, da ne pricham o akcijama ne mozhemo da imamo toliko oborenih po godini i "otju da moje odeljenje bude bolje od ovog tamo" su dodatno zakuvale stvari. konstantan upliv malogradjanshtine iz pichkinaca i ekspanzija vetjih gradova dovodi do toga da imash besne ratare koji su ceo zhivot muzli krave i sad su besni shto su bili uskratjeni nechega i otje preko notji sve da nadoknade. imam i bonus teoriju da za 40% ovakvog stanja medju ljudima 15-25 godina su krive ribe (zhene), al to je neka druga pricha.

da je drashko tu sad bi rekao polako imamo gorutja pitanja koja moraju da se srede pa tjemo onda ovo. realno po meni dzaba da sredish ta gorutja pitanja ako posle ostanemo moralne nakaze izgubljene u kovitlacu tranzicije, 4P, losheg ukusa i manjka obrazovanja.

slazhem se sa teorijom da mozhesh ti kao pojedinac da smanjish svoj kontakt sa pomenutim hororom, al da ga izbegnesh totalno nema shanse jer nemash teleport nego morash da se kretjesh ulicom, a u nekim sluchajevima je to dovoljno. da ne pricham shto faca ima na svim mestima ma koliko ona bila strana za njih.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Slazhem se sa maudom, obrazovanje je koren, a ako to ode onda...mislim, postoji josh jedan osigurach - kucno vaspitanje, al' jelte, shtedimo shtedimo na osigurachima:)

We want bonus theory!!! Makar to znachilo da ce nas e-feminiskinje drzhati pod okom.

Edited by banman
Link to comment
Share on other sites

Vidite ih oshishani skoro do glave, sa nekom trenerkom od 150, 200, 300 maraka, uvuchenom u farmerke...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Nema ovde niko nista protiv njihove frizure i trenerke vec kako se ponasaju u javnosti i prema drugima. Frizura i odeca koristi samo nama da ih prepoznamo kad ih vidimo. I mene zanima Maudova teorija jer i ja imam neke ali nisam voljan da ih sricem u ista razumno za publiku. Pogodnija je za javnost posle 2 piva ispred zadruge.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

nisam ni znao da smo izasli iz devedesetih :))

salu na stranu, vraca se oligarhija i diktatura, a sa time i sve sto je pratilo devedesete

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ok, ovo je sve uglavnom klinachka shabanija i oni jesu smesni blablabla... itd. Ali njima lupis samar i odma postanu emo.

E a sta sa likovima 3 sa 2 m koji u Zemunu, u Burencetu, ulete ponekad subotom, zakljucaju vrata i krenu da piju/lome/pucaju/biju i na razne nacine maltretiraju prisutne goste i zaposlene? Ovo se btw jos uvek desava, a ovaj primer je samo jedan konkretan, ima ih i gorih.

Ono kao, neko i pozove policiju, oni dodju, snime ko je unutra i - odu.

Lik koji je radio kod caleta u firmi je radio vikendom tamo i jednom je imao priliku da tako "izvlaci zivu glavu". Trauma.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

a da. burence, ona a ne neka druga, i slichna mesta su pricha za sebe. to su ona mesta gde u isto vreme izlaze i panduri i lopovi, pa se medjusobno chaste. :>

jbga, da napravim digresiju. neki dan se shetao gradom sa bratom, i snimimo kako interventna izuva nekog klinca iz patika, po sred bulevara, kod vuka. prokomntarishemo za sebe i nastavimo svojim putem. kad ne lezi vrazhe, posle 300 metara ista ta patrola krene nas da izuva. a nas dvoje zajedno imamo 3 banane, 2 telefona i njegov novchanik.. i obucheni najnormalnije mogutje :]

ono, da je takva kontrola na granici znash kad bi imali toliko contraband-a po ulicama :[

Link to comment
Share on other sites

yours trully :D

i ne nije seoska svadba, vec u zemunu :D

Hahahhaha

ahahha

P.S. Svi smo mi prosli kroz to samo je neko zahvaljujuci roditeljima i sazrevanju shvatio da bajo nema leba od toga. Kako god okrenes pre il kasnije si najebo ili jednostavno propo. Ja mislim da resenje ovog problema lezi u ignorisanju. Kada bi poceli svi polako da jednostavno izlaze zbog sebe i da se zezaju ti mrstavci bi nestali u masi i rekli sebi daj bre idem i ja da se zajebavam. Da ne pricam o modi i o tome kako manje vise su svi ko klonirani i isto se oblace i sve je isto. To se zna i to tako treba da se radi. Jebite se, umrite 90=te.

Aj

V

Link to comment
Share on other sites

90e su tu o5

za 2 meseca su explodirala 2 mercedesa koji kostaju 70+k evra i jedan dzip u kraju...

nisam poprilicno dugo (godinama )chuo pucnje a ovih dana su sve cesci...

'bem ti raspalu padinu...

Iz tog vremena ostade samo najgore....

Edited by Malatrolapunakontrolora

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...