Jump to content

Otkazuje se dota turnir na WCG


f4ts0

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

btw mene zivo zanima gde su iskopali novi komp koji ne moze da tera wc3 kako treba.. zar tako nesto postoji? [roflmao]

Ja sam igrao manje vise fino svojevremeno na Tualatin@1.2, 511 rama i Radeon 9250 :) Jedine slabije a nove mashine u ponudi kod nas su PDA [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

e doso je red na flamera da flejmuje...prva stvar kakav "PEACE" .... TT ZNACHI OVO JE TT DA LI SU TI LJUDI SVESNI DA OTKAZIVANJEM DOTA TURNIRA BICE BAR 300 LJUDI MANJE NA WCGU ZNACHI KATASROFAHAOTICHNOSTRASHNO TT

Velika je istina da bi bilo 300 ljudi vise da je odrzhan DOTA turnir, sto bi znacilo svima u onom prostoru. Ali kakve je probleme imao WCG da organizuje kompletan hepening, verujte mi da je ono juce bilo sjajno i da treba da budemo srecni da se odrzalo. Jer iskreno, nikome ne bi odgovaralo da WCG nije organizovan i da kod nas najveci dogadjaj tog tipa takodje prodje loshe.

Link to comment
Share on other sites

Kao sto je rekao Para ako bude turnira bice extra jer leek koji ce to da pravi 100% nece da ispali. Znaci ako vam se toliko igra dota kao i nama onda nece biti prob da se neko cima 2 do 2.5 h da dodje do Krusevca zamislite kako je bilo meni koji sam dosao u BG u sredu a otisao danas kuci i potrosio 4k nizasta. A samo me zanima onaj leek wasel zasto decko mora uvek da baci kosku ili bilo sta u vezi dote kada nema blage veze wc3 a kamoli nesto o doti bolje je da drzi nos tamo gde mu je mesto ako uopste tog mesta ima.PEACE

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

Znaci ne mogu da verujem , A BILO JE KOMPOVA ZA SWOS !??! STRASNO !! SRAMOTA !

Ja ne mogu da verujem da ti krivish KlanRUR za ovo... Dota nije zvanichna WCG igra, tako da niko nije u obavezi da organizuje turnir. RUR se prihvatio organizacije dobrovoljno, chisto da bi udovoljio masi. Nisu dobili zadovoljavajuce kompove, kraj priche, zashto bi blatili svoje ime ispodprosechnim turnirom gde bi svaki drugi lik psovao RUR jer gleda slideshow. I zashto se svi ponashaju kao da je kraj sveta? Bice josh turnira, nema brige.

SWOS je inache igra iz 96-te (ili tako neshto), tako da je bilo kakav komp dovoljan.

Link to comment
Share on other sites

znam da mi nije mesto ovde ali svejedno moram da iskomentarisem. secam se ranijih turnira u wc-u. pa to je bilo sjajno. odes na turnir, ne zato da bi igrao, vec da bi video ljude, da bi pricao sa istim da bi se zajebavao. ako se turnir otkaze? pa jebiga maler, al bice drugih dana za megdana.

lepo su ljudi rekli "masina nije bilo dovoljno, a ove koje su bile su bile previse slabe", sad ako ste zavrsili drugi osnovne u stanju ste da to procitate, a ako imate vise od dve sive celije u stanju ste da to shvatite.

ako to mozete da procitate i ako to shvatate a opet i dalje flejmujete, onda imam samo jednu poruku za sve

"petarde? RETARDE!"

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

PRAVI GAAAAAA.

sto volim da izvlacim iz konetksta :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Znaci ne mogu da verujem , A BILO JE KOMPOVA ZA SWOS !??! STRASNO !! SRAMOTA !

Ne vidim razlog da se ovde spominje (proziva) SWOS.

Kao sto Yoss kaze, masine su nase, a nas nije sramota da igramo SWOS, cak naprotiv, ponosni smo na to!!!

Sta sad, ja treba da pljunem Dotu ili ?!? Prvo razmisliti pa onda postovati, moze neko i da se uvredi

ali oprosteno ti je [roflmao]

Edited by Sp00ky
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...