Jump to content

Otkazuje se dota turnir na WCG


f4ts0

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Realno dota treba da bude na wcg, zasto je otkazano? Niko nista ne govori, ni to nije u redu...

OCEMO DOTU !11

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

GDE JE OBRAZ ORGANIZATORIMA WCG-A...DA NE MOGU DA OBEZBEDE MRTVIH 30 MASINA ZA NAJIGRANIJU MULTIPLAYER IGRU U SVETU, A IMAJU MASINE ZA GLUPOSTI (GENERALI,NBA...) SLEDECE GODINE CE BITI MASINA ZA DOMINE I TABLIC,A ZA DOTU NECE NIKAD!GODINU DANA SE LJUDI SPREMAJU ZA WCG, PA 2 DANA PRED TURNIR BUDU ISPALJENI KO RAKETE...ZATO U IME SVIH IGRACA ZELJNIH DOBRE DOTE

H V A L A Z A I S P A L U ! ! ! ! ! ! ! !

[:(!] [}:)][:(!]

PICKETINE JEDNE !!! ! ! ! ! ! ! !

NIJE U REDU BRE USTA VAS JEBEM

P.S. Hocemo da igramo dotu na WCG-u ....

Nadam se da se svi dota igraci slazu sa ovim....

idiote retardirani barem se prethodno raspitaj sta je razlog toga sto nema turnira na kome ce neko da te odere kao konja i posle ces da places 2 nedelje kako sve nije bilo kako je trebalo etc.

stfu

i vote to ban him for a week :D

Link to comment
Share on other sites

nama je kg veoma daleko pa tako da bi tesko dosli

brate to je krushevac a ne kragujevac... chitaj lepo :)

OVO SE ODNOSI NA SVE IZ VOJVODINE, BG-a itd... kada nama nije teshko da se cimamo i izdvojimo po 2k din za jedan tur na kome dodjemo zbog zezanja mislim da ni vama nije teshko da dodjete do krushevca...mislim brate u bg-u i na severu se bolje zhivi i ponovo kazhete kako nemate para....brate tu je volja a ne pare...i dajem punu podrshku paradoxu da odrzhi tur mislim da tur netje loshe protji i da mogu samo da ga ispale ljudi koji nemaju volju da se cimaju kad "oni to mogu sve u bg-u"! ovo je bez uvrede ali se razocharam kad chujem neshto tako.... InF_AciD nemoj da besnish jer se ovo odnosi na sve... naravno chast izuzecima! peace

sve ....... sve ...... ali OVO

i odmah posle toga

AHHAHAHAHAHA

aco ne smaraj... [:D]

Edited by Rambe
Link to comment
Share on other sites

Au, zbog ovakvih ljudi covek treba da se zapita o mnogim stvarima.

Dota nije zvanicna disciplina na WCG-u, radi se samo o dobroj volji ljudi iz RuR-a i Igorovom strpljenju. Ljudi su se protekle dve godine cimali da odrade posao kako bi ovu igru afirmisali kod nas. Rezultat svega jesu debili koji se "spremaju godinu dana",onda ispadnu u eliminacijama i kenjaju kako je organizator sredio da njima bas zapadne ekipa koja ih je dobila.

-Covek bi trebao da se cima 2 dana,da sredjuje compove,da se drka sa decom na turu, da slusa kretene iz Sava Centra ( koji su prosle godime imali izgovor kako je u polu finalu nestalo struje, a sve samo da nam vide ledja ). Na kraju kao hvala dobijes ovakve prozivke od kretena koje u sustini boli uvo za sve, oni bi samo da uvale bulju u stolicu,odigraju jednu dve partije i onda nastave da zajebavaju organizatora do kraja turnira...

Stvarno te ne treba pustiti da se ovako debilises,jel ce ljuidi jednom dici ruke od ovoga sto su do sada radili pa nece biti ni pokusaja da se napravi bilo sta...

[:(!]

Link to comment
Share on other sites

Mi smo stoka ... 90% ljudi ne zasluzuje nikakav wsg . Imajte bar malo postovanja prema ljudima koji to organizuju .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ajde bre ljudi jer je jos neko zainteresovan za tur u Krusevcu ili ce da cekamo sledeci WCG:)Ja sam dolazio na svaki tur, nije bilo bitno kakva je ekipa ali sam dolazio, neznam ko je rekao malo pre da lova nije razlog nego volja , sto sam i ja siguran 100%.Za 2 dana bice zvanican topic!!!

Link to comment
Share on other sites

danas je oko 15 chasova ekipa struchnih omg nauchnika postavila wc3 na dve...hmmm... "mashine" na rur shtandu i pokrenula dotu sa botovima na istima...rezultat je bio porazhavajuci, 640x480, sve na low i off i opet je seckalo =o(( tako da budete hepi sto nije odrzhavan turnir na takvim kompovima...

lol evo ga joca na topicu, jooocooo ;o*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...