Jump to content

Otkazuje se dota turnir na WCG


f4ts0

Recommended Posts

Na zalost, turnir se nece odrzati.

Razloge ce moda neko navesti, mozda ne, meni ostaje samo da kazem da rur i wcg ekipa nisu krivi ni 1 promil.

Eto to vam je to.

Vrh brate

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e doso je red na flamera da flejmuje...prva stvar kakav "PEACE" .... TT ZNACHI OVO JE TT [:(!] [:(!] [:(!] DA LI SU TI LJUDI SVESNI DA OTKAZIVANJEM DOTA TURNIRA BICE BAR 300 LJUDI MANJE NA WCGU ZNACHI KATASROFAHAOTICHNOSTRASHNO TT

brate nemoj ti meni ovde neke fore molim te... peace znachi bash to...bez flejma jer kapiram da su rurovci i igor najvishe doprineli dota turovima i dota comunity u srbiju i da nisu oni krivi a ti tu prvi post i flejm... brooka... bez uverede!!!

Edited by Rambe
Link to comment
Share on other sites

Evo bas gledam u koji manastir da odem ili eventualno da se samoubijem meteoritom. Samo da mi ne ubace u CV tvoju srdzbu.

Ako jos uvek nisi ukapirao da jedina moja uloga u svemu je da dobrovoljno vicem ko kad sa kim igra i da vodim neki tok turnira onda si definitivno onoliko glup koliko izgledas kao pristojan momak na prvi pogled

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

..

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ajde statore brisi nebuloze

Turnira nema

Postoji minimalna sansa da bude

A ne postoji ni najmanja sansa da ja pravim turnir na racunarima na kojima se ne moze ljudski igrati.

Znaci bicete obavesteni

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...