Jump to content

RUR CW


rev

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E da, dajte savet sta da radim sa tom krchetjom zvucnom karticom? Jel joj ima pomoci? :) Fazon je da je to integrisana sa maticne ploce, ali mi odgovara jer ima coax ulaz na koji kacim svoje premocne zvucnike. Imam i Audigy sa strane, ali na njemu nema coax-a pa je ne mogu zakaciti.

Link to comment
Share on other sites

naravno da je zezanje,ali jel to znaci da trebamo da igramo kao 10 idiota?

i kad odes sa drugarima na fudbal(basket) trudis se da igras sto bolje,i da pobedis...i to je isto iz zezanja...

nije ovo bilo nesto bitno upuceno tebi ... jednostavno na zadnjih par cw-ova na kojima sam ja bio sam stekao taj utisak

Link to comment
Share on other sites

Ja nesto nisam, meni je jos uvek zabavno ... doduse, vec par cwova ne igram u ekipi sa darkom, ramizom i ivanom na primer, pa ne znam dal' su oni nesto postali profi ;) ali ovde gde sam a gde smo ti, peja, ja i jos par drugara, nemam taj osecaj. Doduse, razumem peju, kad ga niko ne slusha, ali to ne znaci da on misli da igramo profi vec se covek prosto iznervirao :)

Link to comment
Share on other sites

moj ime se ovde cesto pominje :)

dakle, sve je zezanje i super, ali ljudi, cemu teamspeak kada nakon sto nesto kazemo to urade samo taj sto je rekao i jos dvojica, a druga dvojica odu na drugu stranu i umru u roku od 5 sekundi...meni to nije ni zanimljivo ni zezanje, meni je to smor. da mi se tako igra, upalio bih neki pablik server i igrao ffa.

ako vec imamo taj teamspeak (neki manje, neki vise:P), dajte barem da ga koristimo u prave svrhe.

nemam nameru da sve ovo bude "pro" i "ozbiljno", jer ja prvi saksujem :),ali necu da igram jebeni ffa...

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Imam slican problem koji jos nisam resio, inace bih rado bio koristan :)

Da se odmah ogradim pre nego sto Peja dodje online [:D]

U zadnja 3-4 cw koja sam ja odigrao je jednostavno bilo brdo komentara tipa - omg zasto, omg lose rasporedjene ekipe, omg l2 noob, omg ... omg [:D] a i utisak mi je nekako bio da su iz meca u mec ljudi odredjene momente poceli da shvataju preozbiljno. Laki je igrao samo u zadnja 2 mixa od ovim mixeva za koje ja pricam, pa se verovatno zato setio Peje.

Sto se Leska tice shvatam ja o cemu on prica (pogotovu u svetlu ovog za basket i fudbal, posto CS nisam do ovih mixeva igrao skoro 2 godine skoro uopste tj desilo se da ga upalim jednom u 3-4 meseca), ali su ljudima jednostavno pocele da smetaju neke stvari koje pre nisu.

Kad smo poceli da igramo dosta ljudi nije ni imalo TS, a kamo li mic - pa se retko ko bunio. Cak sta vise doticne 2-3 osobe koje se jesu bunile je vecina zajebavala. Jednostavno se sve malo izvrnulo u nekim stvarima ... I meni je bzvz kad nam npr u rushu padne par flasheva i ja pod flashom udjem na sajt i poginem, dok se ostatak od kojih su neki flashovani, a neki ne jednostavno ukopa ispred sajta... Mislim mogao bih ja da kenjam pola sata na team_say kako smo trebali da pod flashom prodjemo na sajt i da se bar nadamo da ce ovi nefleshovani ubiti nekoga, ali se jednostavno ne nerviram toliko jer ni ne ocekujem to od igraca od kojih dobar deo nije ni isao na turnire i sl.

Mozda bi me i nerviralo pre 2 godine, ali sada me ne nervira, jbg. :)

edit

Ok nisam uspeo da se ogradim pre nego je Peja dosao online, jebali me dugacki postovi :)

Pejo, da se razumemo oko par stvari samo ... Stoji da smo par puta isli ras kucu, a ja i nekad jos neko da smo umesto kroz kucu prosli kroz sredinu, desno na sajt. Ovo logicki po meni nije tako lose, ali zaista nismo svih 5 iskocili iz kuce i ako tebi ili nekome smeta evo necu to vise ja uraditi nikada, obecavam.

a sad ovako :

Stavka 1 :

Kada se kaze idemo ras sredina pa na njih, ja to ne mogu da shvatim kao levu ili desnu sredinu. Shvatam kao direktan ras sredina pa na njih, jbg :)

Ako resimo da svi stojimo na spawnu, covek izrasuje na nas i ubije me, onda ja nisam otisao nigde :)

Kada se kaze idemo kroz kucu, a ja sam vec ispod one terasice ja licno do kuce mogu jedino kroz sredinu pa ispod boosta :)

Kad idemo ras spolja kao CT na nuke i neko me ubije iz konzerve dok prolazimo, ja ne mogu da idem sa vama, mrtav sam jbg :)

Kad pod flashom u rushu koji smo najavili prodjem na sajt, na kome je 1 ct, a oko koga su 2 ct koji me ne vide, niti ja vidim i jednog od njih samo ih cujem oko sebe - ja ne mogu da se vratim sa vama na A jer ste se predomislili, sem ako se ne dogovorimo da u ovoj prilici kucam kill, a rev me respawnuje preko admina - ja ne mogu da se vratim na A sa vama. Nema leba. Nece mi dati :)

Stavka 2 :

Ne radi mi mic. Ne zeli. Odbija.

Neka mi svako ko zeli da mu prijavim gde je igrac kada sam ja jedini mrtav posalje na PM svoj broj mobilnog. Nazvacu ga. Na postpaidu sam, nije mi problem.

Stavka 3 :

Dobro ... slazem se da je mnogo lepse kada neko, najbolje isti covek uvek, kaze gde da se ide na pocetku partije. Ja ne kenjam zbog toga, jer kad bih kenjao, rekli bi mi da ja to radim, a mrzi me :))

I nisam ja ovo napisao, kao sto rekoh, konkretno zbog tebe - nego mi je na momente cela atmosfera postala malo bezveze :)

Edited by GcV.Bjeli
Link to comment
Share on other sites

Kada se kaze idemo ras sredina pa na njih, ja to ne mogu da shvatim kao levu ili desnu sredinu. Shvatam kao direktan ras sredina pa na njih, jbg :)

mene ovo buni do jaja, a kapiram da ne bi trebalo da se razdvajamo, nego svi da idemo istim putem :)

dakle, zbog nas nubova, recite leva/desna sredina :D

Ako resimo da svi stojimo na spawnu, covek izrasuje na nas i ubije me, onda ja nisam otisao nigde :)

kolko se secam, ti i kili ste otisli desno (tamo gde moze da vas vidi sa terase i ceo taj pravac i to) i obojica popili po metak...ako nije bilo tako, onda sam se ja zajebao, ali prilicno sam siguran da ste se odvojili od ostale trojice...

Kada se kaze idemo kroz kucu, a ja sam vec ispod one terasice ja licno do kuce mogu jedino kroz sredinu pa ispod boosta :)

ako je tebi bolje resenje da ides tuda i popijes snajp/verovatno naletis na nekog od njih, onda ok :)

Kad idemo ras spolja kao CT na nuke i neko me ubije iz konzerve dok prolazimo, ja ne mogu da idem sa vama, mrtav sam jbg :)

ok :D

Kad pod flashom u rushu koji smo najavili prodjem na sajt, na kome je 1 ct, a oko koga su 2 ct koji me ne vide, niti ja vidim i jednog od njih samo ih cujem oko sebe - ja ne mogu da se vratim sa vama na A jer ste se predomislili, sem ako se ne dogovorimo da u ovoj prilici kucam kill, a rev me respawnuje preko admina - ja ne mogu da se vratim na A sa vama. Nema leba. Nece mi dati :)

ok :D

Edited by peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...