Jump to content

RUR CW


rev

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ebo ti i server i sve ...

vecina vas lici na dete kojem cika da "lizalicu" pa neda nikom ... pa neka vam je dok je ne izlizete a onda [:D]

prekjuce udjem na server vas 7 ja 8 i nikako da se skupimo ... onda neki glas (valjda darko ) kaze ajde zovi sandzo 2 lika fale pa da igramo ... sacekam koji minut ... opet isti glas ajde zovi da igramo ... pitam ja koliko da pozovem kaze 2 igraca ... pozovem zokman i smile i pre nego sto su usli pitam OPET koliko da pozovem kaze isti glas 2 igraca ... udju na server zoka i smile ... i bas da krenemo igrat isti glas kaze ..jedan od vas 2 mora izaci ( umesto meni da kaze na admin chatu , msn-u ili steam chat da se izvinim jednom od njih 2 jer nema mesta ) sa servera ! ljutito i argontno ! zoki izadje i tako nas ostane 9 na serveru par minuta ... ja se nerviram sto je tako sve ispalo ali isquliram ... nakon par minuta provedenih na serveru sa 9 igraca isti glas ( bem ti glas vise ) ajde zovi zoki-a .. omg .. pozovem ga opet na serveru ... nakon 2 minuta ajde izadji jedan opet ... onda smile quit i zokman i ja naravno jer nije fer .. ( uz obrazlozenje da igraci koji su ranije igrali na rur-u imaju prednost i ako su zakasnili a prethodno nisu se najavili na forumu jer nije bilo sigurno da cemo igrati )

a sada za one koji ne znaju ... smile vam je davao server kada nije rurcw radio par dana ... smile i zoki su moji prijatelji i trebalo je vise postovanja jer sam mozda i najvise doprineo dizanju rurcw servera

znaci stvarno nemam reci za ponasanje .. bezobrazluk

i sada ... sve ovo ne bih pisao na forum i smarao da nisam dosao do zakljucka da ne vredi igrati sa vama ... (svaka cast pojedincima) i da se nije desilo da sam usao na cs oko 22:00 ... vidim promenjen pass ... udjem na ts kazem poz .. niko nis ne odgovara ... pitam za pass servera dobijem ga ... udjem ... nakon par minuta pitam lepo na admin_say da nece neko skoro da ide da ga zamenim ... dobijem 2 odgovora .. "1. KO JE TAJ NEKO " "2. NECE !" 2 odgovor sam dobio od menagera (inace menager je postao admin bez konsultacije drugih admina ili bar poruke e aj damo menageru admin ili tako nesto ) ... cim sam video odgovore jasno mi je da nisam dobrodosao ... jos pitam "a sto nece" sledi " pa podelili smo se i ko bi otisao prodao bi " .. aj zajebi ti to sve i ko vas ...

ae poz

Edited by SandzakHawk
Link to comment
Share on other sites

sandzho koji ti je kurac?

sto sve shvatas licno?

na pitanje si dobio odgovor, e sada, tvoj problem je sto si pogresno shvatio... niko tebe nije hteo da uvredi..

ako ti smeta sto sam dobio admina (a dobio sam ga da bi restartovao rundu i promenio mapu kada nema tebe, shoosha ili darka) slobodno mi oduzmite, nije mi to prioritet u zvotu.

Link to comment
Share on other sites

sandzo nije bash tako bilo, ali dobro ako ti to tako vidish to je tvoj problem. imash skoro 30 godina, a durish se ko da ti je 15. da ti se pravdam preko foruma necu, imash moj i shushov msn, sve shto ti je zasmetalo mogli smo tamo ko ljudi da raspravimo. niko nije imao nameru da tebe uvredi, zhao mi je shto si ti to tako protumachio ali opet to nije opravdanje za ovakve detinjarije.

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

ja kontam da se svi medjusobno znate bolje nego sto ja i jednog od vas poznajem ... ali nikoga nisam uvredio na serveru da bi mi ukazali nepostovanje .. ( a sandzo imas 30 god a kao 15 ovo ono .. koji ti je kurac sandzo - by darko and menager ) O TOME VAM PRICAM .. [:D] posle pause od 2.5 god vratio sam se malo na cs i skontam smoor .. krenem igrat sa vama i opet smor zbog pojedinaca .. ae opusteno poz [:D]

Edited by SandzakHawk
Link to comment
Share on other sites

Meni je drago da se dobro zabavljate u mom odsustvu, ali samo cekajte dok se vratim, sa izvezbanim 1337 skilovima jer sam ovde gledao ESL i WCG nacionalna finala, i jos neke anonimne nemacke turnire! Pa cu da vam prodajem fore!! ;)

Link to comment
Share on other sites

lol , kolika kolicina srpstva na ovom novom topicu...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...