Jump to content

RUR CW


rev

Recommended Posts

i kad sam već kod toga, bilo bi dobro da se podesi da svi vide svaki chat u igri, a ne da čekam kraj runde i respawn da bacim hejt peji koji me po dvadeseti put ubija iz nekog budžaka :)

pa jeste ali onda bi svi morali da imaju mikrofon :D jer ponekad se pisu taktike zbog onih koji nemaju mic :D

@ peja :D

a sad ti smeta kad te neko ne slusa kad mu govoris sta da radi :D a ja kad sam ti pricao nemoj peja kupovati dok ne vidimo kakvi smo sa parama :D a tebe boli uvo :D eee ko drugom jamu kopa sam u nju upadne :D:D:D

eto, jos jedan dokaz da mene niko ne slusa :)

rekoh ti, ja sam uvek dobar s parama jer stedim na panciru :)))

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za to valjda postoji say team? :)

pa znam ali ne znam da li moze da se namesti da uvek vidis samo sey zivih i mrtvih znam da mozes da vidis sve i sey i sey tim zivih mrtvih :D pa zato kazem :D ako ste me razumeli uopste :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Udeni neki usb headset :) 5e su najgori :) a izgledaju ti kao na avataru :)

ja igram sa takvim, al bukvalno.

Kupio neki junk za 400 din. u metrou jer mi je trebalo hitno a ništa nije radilo kasno jer sam trebao da putujem, sluške su za mp4 da se razumemo :) i sto puta se istripujem i loše čujem gde se neko nalazi

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Morao sam Lakiju da obećam da ga neću više ubijati, što se značajno odrazilo na njegov skor pri prvoj promeni strana :)

Jel si i ti primetio? Znao sam ja, chim je Leshko popio onu bombu u prvoj, da ce to biti jedna uspesna partija za mene. I onda sam tako malo trasirao put svojim uspesnim fragovima u prvih 5-6-7 rundi, pa sam mogao mirno da prepustim lidersku poziciju ovim dokazanim kanterashima, na celu sa mojim drugarom Ravenom. I hvala ti Atomiche na tome! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...