Jump to content

RUR CW


rev

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo poslednje je tacno, oko sajta sa bombom (to je bio inferno i ja sam bio tada tamo). Jednostavno, bjeli je skroz uleteo unutra a ja bio kod kutije kod samog ulaza. Vi ste se lepo povukli a nas ostavili tamo :) I zaista niko nije mogao da se lako povuce a da ga ne ubiju.

No, meni je i dalje zabavno i pozivam na dalje produbljivanje zabave, a oni kojima smeta, najbolje da ne dolaze, jer pored 2-3 "pro" igraca mi ostali dolazimo radi zabave i da eventualno ponekog ubijemo :)

Link to comment
Share on other sites

dobro bre laki, nisam mislio da me laze :)))

e, a kad pomenu ono "sto pod flesom niste usli na sajt..."

brate, meni kad neko baci fles (ne za rush, nego onako, u sred runde) i ja kao pokusam da se sakrijem iza kutije za koju znam da je BAS TU, vecito se "odbelim" 4 metra od iste, sa nisanom u vazduh :))))

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

ako je tebi bolje resenje da ides tuda i popijes snajp/verovatno naletis na nekog od njih, onda ok :)

kontam da misli na desnu sredu ...

ne znam sto ste se toliko primili, i dalje je ovo samo rur mix, znaci svrha ove igre je zezanje.. naravno da je lepo dobiti, ali ipak mislim da je zabava na prvom mestu...

meni je srce na mestu kada mogu da se zajebavam preko ts-a, da izvaljujemo taktike i slicno...

moze ponedeljak 21h??? ima li zainteresovanih?

Link to comment
Share on other sites

mene ovo buni do jaja, a kapiram da ne bi trebalo da se razdvajamo, nego svi da idemo istim putem :)

dakle, zbog nas nubova, recite leva/desna sredina :D

onaj ko je isao prvi je pao, drugi je stao izmedju, CT je reloadovao i povlacio se na sajt, ja sam kao treci krenuo za njim, ubio ga i pao od drugog CT. Neko je krenuo zamnom. Preostala 2 coveka su krenula levo. Ko je uradio sta od toga i u kom momentu nakon sto sam ja krenuo za ovim sto je reloadovao ja stvarno ne znam :)

kolko se secam, ti i kili ste otisli desno (tamo gde moze da vas vidi sa terase i ceo taj pravac i to) i obojica popili po metak...ako nije bilo tako, onda sam se ja zajebao, ali prilicno sam siguran da ste se odvojili od ostale trojice...

2 runde smo stajali u bazi, pa ne znam na koju tacno mislis.

1 put iskreno uopste nisam shvatio da "cekamo malo pa idemo na B" znaci da cekamo na spawnu. Nikad nisam cekao na spawnu u takvoj situaciji, to je uvek znacilo da se negde krece iz pozicija.

2 put sam ja gledao terasicu sa spawna. Covek je izrasovao sredinu i ubio me. Zatim je vama dosao s ledja. :P Ja u tom beznadju stvarno nisam znao sta da gledam drugo. Gledao sam put kojim CT moze da dodje, a to sto me je darko ubio iz metka i sto ja ne znam da pucam je druga prica :)

ako je tebi bolje resenje da ides tuda i popijes snajp/verovatno naletis na nekog od njih, onda ok :)

tu sam se vec nalazio jer sam u trenutku kad je receno gde idemo tamo vec otisao :)

uopsteno ovo ulazi u top 5 najgorih rasprava oko CS-a [:D] pre svega zbog toga sto se vodi preko foruma [:)]

Inace da, za one runde koje sam sam spomenuo, ja sam prodaja :) Vise sam voleo da bacim 2 flasha preko teksture i da spojimo sajt nego da se nas 5 nakon jednog flasha zaglavimo na vratima od one terasice kada svi stanu.

Nije ono sto smo rekli, ali kao sto tebe nekad nervira kad ne odemo svi zajedno, tako i mene nervira stajanje u rushu ;)

Link to comment
Share on other sites

@mendzi

ne misli na to :)

mi smo svi otisli desnu sredu, a on je bio prvi i otisao tamo gde su merdevine

ili sam ja lud

@bijeli

brate, mrzi me vise da kvotujem :D

sto se tice "cekanja pa b" ideja je bila da bacimo smouk na sredu, jer nas je snajper unistavao prethodne runde i onda da krenemo na b :)

bilo kako bilo, malo sam se opustio :) pa idem da spavam ^_^

zivi bili

Edited by peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

imam neki cudan osecaj da Darko uvek pobedjuje :P

by element

7 Gilletovih chinjenica: 1. Oruzije ne ubija ljude,Gille ih ubija!2. Glavni izvoz od Gilleta je BOL! 3. Gille ima 2 brzine,hodanje i ubijanje! 4. Glavni uzrok smrti u svetu je : 1.srchani problemi2. Gille 3. Rak 5. Gille je nas ortak. 6. Kad babaroga ide da spava,prvo proveri orman da nije Gille unutra! 7. Gille ne ide da lovi,ON IDE DA UBIJA!

Link to comment
Share on other sites

kontam da misli na desnu sredu ...

ne znam sto ste se toliko primili, i dalje je ovo samo rur mix, znaci svrha ove igre je zezanje.. naravno da je lepo dobiti, ali ipak mislim da je zabava na prvom mestu...

meni je srce na mestu kada mogu da se zajebavam preko ts-a, da izvaljujemo taktike i slicno...

moze ponedeljak 21h??? ima li zainteresovanih?

Ja u ponedeljak u 15h imam ispit. Ako zavrsim do tad, a trebalo bi, doci cu malo da se pucamo. S druge strane ako ga dam i odem da se napijem sa kolegama i koleginicama .... :))

Sto se rur mixa tice slicno gledamo na stvari. Licno sam krenuo da dolazim jer je Shoosh koga nisam video od tipa 2002. godine pokrenuo topic ... tako da mi je to bila glavna motivacija :)

Inace, dobro je Peja rekao - tj zna na sta sam mislio. Naime, ja sam vec bio direktno na sredini jer sam imao prvi spawn i mislio sam da cemo opet raditi B jer je takva prica krenula u jednom momentu kad smo bili mrtvi. Kada smo resili resili da idemo kucu - mogao sam skroz da se vratim - sto je opet izlazenje moguce na pusku jer ides istim putem nazad, a mogao sam i da odem pravo. Izabrao sam pravo jer me je mrzelo da idem nazad :))

To jeste bila prodaja, ali ne bas namerna :)

Link to comment
Share on other sites

e, a kad pomenu ono "sto pod flesom niste usli na sajt..."

brate, meni kad neko baci fles (ne za rush, nego onako, u sred runde) i ja kao pokusam da se sakrijem iza kutije za koju znam da je BAS TU, vecito se "odbelim" 4 metra od iste, sa nisanom u vazduh :))))

zamalo da poverujem.. a onda se setio da verovatno znash napamet svaku kutiju ili rupu na mapama koje igramo ;]]]

Link to comment
Share on other sites

Previše se gubite. :)

Inače, meni je jako gotivno igrati sa nekim ljudima jer se vidi da ih totalno boli uvo za rezultat, već je zezanje u prvom planu.

E, da, Lakijev haiku je fantastičan :)))))))))))))

Ajde sutra od 21h, trebalo bi da se vratim sa posla oko 19h, pa taman da se istuširam, odmorim i tako to ..

Link to comment
Share on other sites

malo kasnim sa komentarima, ali jebi ga, ipak ću napisati. mislim da svi malo mašite poentu teamspeak-a. nije on toliko bitan zbog taktike. fora je da pričamo, blejimo, zajebavamo se. imho bi ovo igranje bez pričanja bilo smor, kao da igram ffa sa nekim levim likovima na public serveru, što kaže peja.

i kad sam već kod toga, bilo bi dobro da se podesi da svi vide svaki chat u igri, a ne da čekam kraj runde i respawn da bacim hejt peji koji me po dvadeseti put ubija iz nekog budžaka :)

inače, igranje juče mi je bilo super... sakovao sam standardno, imao par usera a ovaj bjeli mi je bio dušmanin, svaki metak mi je u glavu poslao. :) šteta što se protivnička ekipa smorila, ali rekli smo vam odmah, da ste se samo maalo organizovali (i da leshka nije jebao net), mogli ste da nas dobijete ladno, jer ste imali realno jače igrače.

sve u svemu, mislim da bi trebalo da se malkice iscimate i nabavite mikrofone, bolja je bleja tako :)

Link to comment
Share on other sites

i kad sam već kod toga, bilo bi dobro da se podesi da svi vide svaki chat u igri, a ne da čekam kraj runde i respawn da bacim hejt peji koji me po dvadeseti put ubija iz nekog budžaka :)

pa jeste ali onda bi svi morali da imaju mikrofon :D jer ponekad se pisu taktike zbog onih koji nemaju mic :D

@ peja :D

a sad ti smeta kad te neko ne slusa kad mu govoris sta da radi :D a ja kad sam ti pricao nemoj peja kupovati dok ne vidimo kakvi smo sa parama :D a tebe boli uvo :D eee ko drugom jamu kopa sam u nju upadne :D:D:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...