Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

evo me u expo centru na prvom danu wcg-a aka boegradskim kvalifikacijama...Doca teh odgovorni kazhe da ce oficijelni deo turnira najverovatnije biti gotov pre 19h...ovde na rur standu veselje, razdragani ljudi i deca svud oko nas, pika se tjanter, q1 i ut, a neki od nas seli malo da surfuju lol...

nikoliki live utisci sa zhurke ftw, odlichno zaista...pomiljali se neki kexichki zakoni ;o)

i tako....veselo veche...tj dan =o)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo me u expo centru na prvom danu wcg-a aka boegradskim kvalifikacijama...Doca teh odgovorni kazhe da ce oficijelni deo turnira najverovatnije biti gotov pre 19h...ovde na rur standu veselje, razdragani ljudi i deca svud oko nas, pika se tjanter, q1 i ut, a neki od nas seli malo da surfuju lol...

nikoliki live utisci sa zhurke ftw, odlichno zaista...pomiljali se neki kexichki zakoni ;o)

i tako....veselo veche...tj dan =o)

jel ima nesto da se popije tamo? [:D]

bio sam na mom svakodnevnom bajs treningu i skontao da me je smorilo mega, pedalam svaki dan vec 4 meseca...sto sam poceo da trcim 100 metara, pa vozim bajs kilometar-dva, pa opet malo trcim...samleo sam se, mnogo je dobro :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jel guras bajs dok trcis, ili kako? :D

aaaah bas je lep dan, slusam neku muziku, jos malo pa napolje i vracam se tek sutra (:

ma ne,nosi ga na ledjima ;)

razmisljam da li da isecem nokte... dobila sam vec nekoliko prigovora da onako sa crnim lakom izgledaju kao da su vesticiji ili kao da imam 16 godina :)) ... mozda ih pustim i dalje da vidim dokle cu da izdrzim,ali cu ipak promeniti lak ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

desi bio, ja se u gradu raspo

bio kod drugarice, pa na shpic, pa u killy, pa u kucerku na tamburasima pa opet kod drugarice i onda u neki lokalni kafic za kraj :)

@topic: Opet se spremam za izlazak, odkako sam se vratio sa mora samo izlazim, i sto je jos vaznije ne smorim se :D

Link to comment
Share on other sites

@danica (hehe, znam joj ime)

sjajno sjajno, taman da vidim te tvoje drugarice za koje sam trazhio telefone i ko zna shta josh :D

ionako me jedna devojka kulira ovih dana... nadam se nenamerno :[

@wcg

doshao bih sutra, ali nemam pojma dokle to "radi". ne znam kad tju dotji sa posla (ne pre 4 kapiram), pa bih voleo da znam unapred dokle traje da se ne cimam za dzabe.

doshao bih i danas.. ali sam premoren bio. :[

in other news,

sad sam imao razgovor od 3 chuke sa tetkom. jbte, kolko ti neki kretenski dogadjaj promeni budutjnost u naizgled beskrajnu uchmalost. a gde bi mi sad kraj bio... :[

Link to comment
Share on other sites

jel ima nesto da se popije tamo? [:D]

kako da ne, ima kisela i negazirana, ima pivce, koca, cockta, jupi, guarana...nesto od navedenog mozda i da se sredi i za dzh, ali da ochekujete kao prosle godine guaranu u onim kolichinama jok bogami...no drushtvance je super i krajem dana su dovedene u potpuni borbeni red i wii i xbox360 tako da je bio red za duelisanje u wii boxu i doa4, ubavo

na pc-jevima na rur standu atm ima q1, ut, cs1.5 i na par komada wc3 (koji seche gadno, no ako pustite mozak na pashu mozhete da igrade bezmalo 4h rofl final fantasy mapu za isti ;o))) imamo i MAME za ljubitelje emulatora no mislim da nije kopirano na sve mashine...u svakom sluchaju bitje veselo sutraH =o)

@wcg

doshao bih sutra, ali nemam pojma dokle to "radi". ne znam kad tju dotji sa posla (ne pre 4 kapiram), pa bih voleo da znam unapred dokle traje da se ne cimam za dzabe.

doshao bih i danas.. ali sam premoren bio. :[

sutra se na wcg mozhe doci vec od 10h, izmedju 12 i 14 se ochekuje peak posete ali se ochekuje i da posle 17h bude veselo tako da ako ocesh da svrnesh i vidish drugare a ti svrati =o)

@Topik

Covece, gde sam ja bio kada je Dzoni pricao masTne price? Ah, da, radio sam.

LoooooL

ovaj bole zna dve stvari da radi, da se izvuche od posla i da posle pricha da je radio...znachi roflcopter...no nema veze...kad dodje vecheras bijesTni Orlando iz teutonije bole ce na bolan nachin da nauchi josh par trikova ;oP

Link to comment
Share on other sites

e javishe mi da ipak ne radim. sutra samo ovi kancelari, dabog da dobili kancer!

tako da se gledamo na wcg-u dobar deo dana nadam se. taman da se pucam sa drugarima, i josh tako svashta neshto. mozhemo i onu free mmorpg sa bacanjem kamichaka u flajku, da zasenimo sve ove kompjut0rske gikove, i da ja ponesem lovorike makar u nechem :<

Link to comment
Share on other sites

izvinjavam se, al moram odgovoriti vudu-u preko foruma : jebes dzojpade, doruckuj dosta i dodji da se bijemo od zore. Jebes komp, jebes xbox, playstation, jebes zene i zivot, konacno mozemo da se bijemo a da ne popijemo po pickama. Ziveo wii. ja sam tamo od ujutro spreman da boksam za novac.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sprc'o sam 30 evra na vino i jagnjetinu, skupe kafane :|

@ kole

donosim opremu, mogla bi da padne neka cirka za dz ^_^

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...