Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

nije ta obicna skilja sa ravnim dnom nego ovo govno 401s.jpg

jebiga nisam nasao vecu sliku

na svaki brodic mozes da montiras pentu, na ovaj ovde recimo moze da stane 6toro ljudi ali se preporucuje 5toro. i do jaja je bitno da se tezina rasporedi dobro, dakle tamo kod pente dva najveca goveda, na sredinu malo manja goveda a na pramac neke zhene(zhene tipa zhenski rod ili zhene tipa musko_sam_a_imam_50_kila_sa_krevetom)

jos ti je bitno da se ne iskace pod gasom(ako nemas dozvolu, i ako neko nedo bog zagine ides u tvorza jer si ti bio vozac i time odgovoran za putnike). inace sa ovim camcicem je do jaja pozitivno to sto ne moze da potone, ako se prevrne(sto je izuzetno tesko) on se samo okrene na drugu stranu, ali problem je ako nekoga lupne po glavi dok se okrece :)

a veslao sam zbog toga sto se oluja blizila i da ne bi 2 sata mileli do plaze, ovako sam pola sata veslao. kuzis?

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima dva dana kako sam kupio zvucnike, a stigao sam na njima da pustim dve pesme, samo spavam kuci poslednja 3 dana...jedva cekam vikend da malo sednem da radim muziku. Samo je problem sto moram da pravim razmestaj u mojoj maloj sobi kako bih dobio odgovarajuci zvuk. Iako su to nearfield zvucnici (ili ti za "blizinsko preslusavanje) usi moraju da budu udaljene od njih minimum pola metra, i oni izmedju sebe moraju da budu udaljeni toliko koliko su udaljeni od mene, dakle da formiraju sa mojom glavom jednakostranicni trougao + da se iza njih ne nalazi blizu zid (ili barem da bude oblozen nekim sto upija zvuk) jer se od njega odbijaju niske frekvencije, vracaju, i pojacavaju postojeci izlaz iz zvucnika, pa mogu da dobijem laznu predstavu zvuka + tweeteri moraju da budu u visini usiju.

I tako, gomila sranja, kad sve stavim na papir, ispadne tako da cu spavati na podu prazne sobe da bih sve namestio kako treba. Ali nema veze, sve za rejv.

Drugar sa kojim sam se video juce mi je pricao akcije koje je radio u poslednje tri godine, nisam verovao, uvek je bio lud k'o struja, bas covek da se zapita "gde sam bio, sta sam radio...". Nije zavrsio faks i bole ga paja, odradio je armiju, i sljaka kod tjaleta, nista mu ne fali. Mega mi je drago sto smo ponovo u kontaktu, sa njim je uvek bilo mega zezanje, vec planiramo neka akcijashenja =) A Vosha, i konobar koji nam je obrtao ture na faksu, aka Tjale, ponovo rade \o/

Inace sam izvalio da sam poceo bahato da se ponasam usled stresa i nedovoljno slobodnog vremena, jer ga previse trosim na druge ljude. Tako da cu ubuduce poceti vise da postujem svoj zivot, da ne robujem navikama, i da ne udovoljavam previse drugima, bolje je i za mene, i za njih...

Odoh da odradim prokleti petak i da nestanem u noc...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Samo da vas pozdravim, da znate da sam tu i da sve pratim ;)

Sad idem da gledam prezentaciju Tabule Rase i Aiona, pa cemo posle na End War i Assassin's Creed, tome se posebno radujem.

Lepo je vreme ovde, sunce sija, pevaju ptice :)

Link to comment
Share on other sites

ha, protekao je skoro ceo dan otkad imam Beogrid a nisam ostao bez prostora na disku... omatorilo se:)

treba da zagipsam rupu koju je u zidu moje zgrade napravilo ljubazno tehničko osoblje Beogrida:) Brate ono je strašno imam 3 metra utp kabla dostupno svakoj budali sa makazama koja prođe stepenicama... da je visokonaponski kabl pa da ga ostavim, ovako ne može da se brani :)))

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

ccc vidi se da ovaj dulio nikad niej provlachio kablove stepenistem

svi kablovi u zgradi idu glavnom vertikalom i onda idu bocno u stanove na svakom spratu, ALI verovatno da bi sto krace razvlachili kabl bilo im je kashe da idu po spoljashnjem zifu stana i probushe rupu u zidu i kroz nju shibnu kabl u Shekijevu sobu. Sve je to fine and dandy ali ostavlja exposeovan kabl od razvodne kutije do rupe u zidu....potez na kom su trebali da naprave kanal za kabl i zastite ga...no to realno mozhe i nemanja solo da uradi za manje od 1h...

Link to comment
Share on other sites

ccc vidi se da ovaj dulio nikad niej provlachio kablove stepenistem

svi kablovi u zgradi idu glavnom vertikalom i onda idu bocno u stanove na svakom spratu, ALI verovatno da bi sto krace razvlachili kabl bilo im je kashe da idu po spoljashnjem zifu stana i probushe rupu u zidu i kroz nju shibnu kabl u Shekijevu sobu. Sve je to fine and dandy ali ostavlja exposeovan kabl od razvodne kutije do rupe u zidu....potez na kom su trebali da naprave kanal za kabl i zastite ga...no to realno mozhe i nemanja solo da uradi za manje od 1h...

Kad tako pričaš kao da si bio ovde dok su to radili i'm kinda scared...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Juce pikamo basket i prilaze nam TV ekipa nashe lokalne djilkoshke stanice u pratnji sa lokalnim sitnim djilkoshkim radikalskim politichkim funkcionerom...kazhe nam lik(sdJrpf) tajm aut! ololol...pa nas pita glupava riba reporter - da li mozemo da damo intervju...mi svi, naravno, u glas - ne moze! ololol ... ona u fazonu omg zashto ne moze? Na kraju pita mog burazera chime se ovde bavi omladina, ...on joj kaze - pa uglavnom se drogira ololol

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...