Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prdnuh !

jebote s kim sam ja [:D]

gledao tekmu u nekoj birtiji, narok'o se kao zmaj, idem da spavam.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

- vezo kese oko struka i trco ko lud.

- dobar onaj jedan-u-nedelju-i-vise-dana fudbal.

- bar me drzhi u kondiciji.

- sad na lalanje.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

^^ drzimo :o)

Ceo dan jurcala po gradu za knjigama. Jebene knjige za chetvrti razred koshtaju cirka 4 hiljade. I naravno ne mogu sve da se kupe na jednom mestu, nego lunjaj po gradu i pretrazuj knjizare. Gde su ona stara dobra vremena kada je bio samo jedan izdavach u dve knjizare u gradu i kada si knjige mogao da kupish preko shkole?...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Ne moze, na zalost, zato shto se knjige kupuju od tri izdavacha i svaki trazi neke extra specijalne uslove. Ma sranje, teshko.

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Evo da se i ja javim i pozdravim drugare sa lajpciškog sajma! Nadam se da je tamo kod vas toplo pošto je ovde onako, solidno hladnjikavo.

Sad još da napišem pokoji e-mail i odradim šta ima pa da idem pravo na prve sastanke koje imam sa 10tacle-om, pa kasnije na neki top secret project o kojem ne smem niša d avam kažem ali se sumnja da je teško sranje, i ondaK na posletku - Starcraft 2. Moraću da razmislim da li ću postaviti pitanje o dužini polnog organa koje je predložio Milić, ali ćemo sva ostala da uzmemo u razmatranje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...