Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vudu bre,ja volim burzujsku belu stranu eurokrema,zato STFU NOOB!!!!

:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Vudu bre,ja volim burzujsku belu stranu eurokrema,zato STFU NOOB!!!!

:)

Taj rad, ja samo beli deo jedem, i takodje se pitam zashto Swisslion ne pravi samo beli eurokrem.

Idem na fudbal sad neki, neka su mi svi sveci u pomoci po ovoj vrucini. Ko li se setio da igramo u 3...

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

sheki druzhe nikad se ne zna gde sve imam surveilance timove ;o))

bio napolju 3 sata....prvo do yu biz centra, onda do klinichkog centra (nisam video drugara i kolejzu dueYa na faxu) i na kraju nazad do centra bezhanijske kose ;oP

sve u svemu u 4 busa bio, od pola 11 do pola 2 samo postaju sve vece vurune...i u svakom busu je na prvom sedistu u zadnjem redu bio drugi lik (od 12 do 70 g) koji je pred kolapsom, znachi mokra kosa, lice, majica ochi blago mutne...zlo...

sad paranoichno hladim i kiselu i 2 soka u dubokom, razmisljam dal' mi je jedno tushiranje dosta i kako da se nateram da u 5h na 36 stepeni krenem u susret drugarima...

Link to comment
Share on other sites

bela strana eurokrema jeste bolja, al samo kada se jede NAKON crne

tj ako ste ikada probali da jedete samo belu stranu uvidite da nakon 3-4 kashike to nije to ALI ako idete 1 kashiku crnog pa 2-3 belog e onda to belo mnogo valja...

uostalom veliki savremeni pesnih mogao je slobodno da govori o eurokremu kada je napisao

So I take a little bad with the good

It ain't just black and white

You've got to deal with the real

Ooo, living on the edge of the night

;oP

Link to comment
Share on other sites

i ja isto sedim! ladno!!!

Iskuliraj malo s klimom onda

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Spremam se za put polako, ali sigurno. Idem malo za Nish, prvo da odradim jedan mali poslic, a onda da uzivam ko chove i odmorim mozak malo.

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

cisto da potvrdim da je belo mnogo bolje, mada realno sada u glavnom jedem tako sto pomesam crnu i beluuuu i namazem palachinak taaaj

naklopao se riblje chorbe u toku radnog vremena, popio pivce, sad palim sa drugarima na sladoled pa se gleda basket u pet pa se ond aigra basekt pa u provod pa pa... pa.... kako volim leto :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Juce pikamo basket i prilaze nam TV ekipa nashe lokalne djilkoshke stanice u pratnji sa lokalnim sitnim djilkoshkim radikalskim politichkim funkcionerom...kazhe nam lik(sdJrpf) tajm aut! ololol...pa nas pita glupava riba reporter - da li mozemo da damo intervju...mi svi, naravno, u glas - ne moze! ololol ... ona u fazonu omg zashto ne moze? Na kraju pita mog burazera chime se ovde bavi omladina, ...on joj kaze - pa uglavnom se drogira ololol

kol'ko ste ludi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kol'ko ste ludi

pa ne znam,meni su bas kul,nije ono standardno JU AL SMO LUDI,do jaja su ih iskulirali :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...